USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Розбій та викрадення авто: нові подробиці справи 16-річного лучанина, який влетів у натовп людей, – ЗМІ

21 Січня 2022 11:21
16-річному Дмитру Рудюку, який на Соборності у Луцьку влетів у натовп людей, інкримінуватимуть ще й інші злочини.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Зокрема, видання володіє інформацією про те, що ще до скоєння страшної аварії на Соборності Дмитро Рудюк вчинив розбій – застосував балончик із сльозогінним газом та відібрав iPhone.

Окрім того, хлопцеві інкримінують і викрадення автомобіля. Вітчим Рудюка, на чиєму автомобілі він і скоїв аварію, дав свідчення про те, що не давав йому дозволу кермувати його автомобілем. Тож, такі дії хлопця правоохоронці тепер розцінюють як викрадення.

Нагадаємо, у Луцьку неповнолітеій здійснив наїзд на чотирьох пішоходів, що перетинали проїжджу частину по регульованому пішохідному переході на зелений сигнал світлофора, після чого врізався у дерево. Після зіткнення неповнолітні керманич і двоє пасажирів намагались втекти з місця події, однак їх затримали поліцейські з громадянами.

Окрім цього, втечу від патрульних поліцейських неповнолітні пасажири знімали під музику на відео та навіть встигали публікувати у соцмережах.

Внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали шестеро людей: у реанімаційному відділенні перебуває 39-річна лучанка, її 5-річний син – в обласній лікарні; ще четверо жінок отримали забої та переломи і після надання медичної допомоги не госпіталізовувались.

2 січня 39-річна лучанку, яку збив Дмитро Рудюк на Соборності, померла в лікарні.

Читати ще: Неповнолітнього, який у Луцьку на переході збив людей, взяли під варту в залі суду

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. За порушення правил дорожнього руху, яке спричинило тяжкі тілесні ушкодження, йому загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Тарас Показати IP 21 Січня 2022 11:29
Так а що там дочка бізнесмена алфьорова?
Бізнесмер до Тарас Показати IP 21 Січня 2022 11:44
Положила на вусіх і вся.
777 до Бізнесмер Показати IP 21 Січня 2022 12:54
На тебя,похоже,даже родители еще в детстве положили,смирись уже.
777 до Тарас Показати IP 21 Січня 2022 12:51
А к чему тут дочка Алферова,статья не о ней.Хочешь узнать,набери его и спроси,умник.
Москаль до Тарас Показати IP 21 Січня 2022 14:35
За ДТП без жертв реальных 3 года суд присудил. Посмотрим на справедливость еще раз?
Ауу до Тарас Показати IP 22 Січня 2022 00:36
Думаю там вже давно все замняли. Папочка заплатить і далі буде літати.
До Тарас Показати IP 21 Січня 2022 11:37
А спробуйте « хліб» бізнесмена самі!!!
??? до До Тарас Показати IP 21 Січня 2022 11:45
До чого тут його "хліб", коли доця чудить?
мама Показати IP 21 Січня 2022 11:46
Ситуація плачевна для всіх. Виправдовувати хлопця немає за що,але в його житті є БАТЬКИ,і якими би не були наші діти, саме мама з татом відповідають за своїх дітей. На мою думку, кожну дитину можна якось проконтролювати, знайти підхід,сісти поговорити, та в крайності дати "підзатильнік". А так життя зіпсовано усім.Діти і чоловік залишились без мами і дружини,мама відмовилась від сина,а дитина сам в себе забрав молодість. І скільки ще має бути таких ситуацій,щоб ті діти не робили більше таких помилок. це тільки моя думка...
Прокурор до мама Показати IP 21 Січня 2022 12:45
Уважно читайте КК. Відповідальність наступає вже з 14 років для нього. Якщо він так себе веде, це ж не батьки його навчили. В сім'ї, виявляється, не без......
до прокурора до Прокурор Показати IP 21 Січня 2022 13:15
Я ж написала,що не виправдовую.Але,як кажуть,все починається з сім*ї. І в деякій мірі за виховання і життя дітей,саме батьки відповідають. Якщо сім*я вирішила стати батьками,це і настає відповідальність саме за цю дитинку.За формування його світогліду,подальшу адаптацію між людьми.Та тут багато чого можна писати...... Мама ж напевно бачила,який характер в її дитини,яка поведінка була в цей період ,(а саме період 14-16 р.самий важчий для нас мам,коли вони вже хочуть бути дорослими) можна було контролювати, забрати ключі від авто, настрахати. та будь що .Я все це пишу,бо сама знаю і пройшла через це.І повірте,недоспані ночі,скандали,крики,нерви.... все це коштує зараз мого спокою,що я робила все вірно і вчасно.І я спокійна перед всіма,що я виконала свою "місію" МАМА.
Дитя соцмереж Показати IP 21 Січня 2022 11:48
В інстаграм употії неіснує ні покарань, ні в'язниць, ні хвороб, ні смертей. Так он вона яка, справжня реальність.
Безробітній Показати IP 21 Січня 2022 13:36
Ну ясно що вітчим скаже, що він викрав у нього авто, він же ненормальний щоб за чужого відповідати.
луцьк Показати IP 21 Січня 2022 13:41
Взагалі, в якій країні ми живемо? Чоловік вкрав пляшку горілки, йому "дають" 4 роки, тут- тяжкий злочин, смерть!!! Від трьох до восьми! ДУРДОМ!
Клава Показати IP 21 Січня 2022 14:03
а нардеп Юрченко вкрав 4 пляшки пива, чудив під кайфом на авто у Львові і по барабану..
Арчібальд Зарайській Показати IP 21 Січня 2022 18:39
Вся беда в доступности наркоты-соли.