USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьк зменшив споживання газу на 5%

3 Березня 2018 14:45
Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розповів, які регіони максимально зменшили споживання газу. Зокрема, Луцьк за добу скоротив споживання газу на 5 %.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, - передає Економічна правда.

В трійці лідерів – Кременчук (-35%), Дніпро (-32%), Миколаїв (-21%).

Київ зменшив споживання газу на 15%.

В загальній сумі по Україні 2 березня споживання газу зменшилося на 14%.

Нагадаємо, 2 березня у зв’язку з тим, що Росія понизила тиск у транзитному газопроводі, та щоб унеможливити енергетичну кризу, в українській енергетиці запровадили надзвичайний стан.

Окрім того, для економії енергоресурсів до 7 березня на Волині не працюватимуть школи, ДНЗ та державні установи, а також буде понижено постачання тепла в домівки волинян. А в Луцькурекомендують скоротити робочий день із 9 до 16 години.

Пізніше стало відомо, що Польська нафтогазова компанія (PGNiG ) розпочала екстрені поставки газу Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
12а Показати IP 3 Березня 2018 14:50
Газ це політична зброя парашії. Але це і її смерть. А ТЕ ЩО РАШКУ В СУДІ НАГНУЛИ НА 2 МЛРД. ДОЛ. ТАК І ПО ДІЛОМ СКОТАМ. А ЦІ ПАРУ ДНІВ ХОЛОДУ ПЕРЕЖИВЕМ, І НЕ ЗАМІТИМО. Далі рашка трохи поламається і сама попросить що б купили. ЩЕ НЕ ТАКЕ ПЕРЕЖИВАЛИ!!!
Степан(Крымчанин) до 12а Показати IP 3 Березня 2018 16:25
Так америкоси вже купують в Росій скраплений газ
Ііі до Степан(Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2018 16:37
Кидай ті наркотики, бо тебе вже несе стьопа...
Степан(Крымчанин) до Ііі Показати IP 3 Березня 2018 17:10
Вже другий танкер розвантажують в Бостоні.
Не гони до Степан(Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2018 19:09
В США перевиробництво вуглеводнів , пропозиція перевищує попит, так що степан свої методички на с.ру ресурсах запускай.
123 до Степан(Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2018 19:10
А танкер з ядерним двигуном, як та ракета, да ?
Петро до Степан(Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2018 19:31
А кажуть що "кокс" в Кацапію не долетів...? По стьопі цього непомітно.
Ага до Степан(Крымчанин) Показати IP 3 Березня 2018 16:39
І ладу-каліну купують, і яшель. Да паРашка с калєн начала вставать , єщє чють чуть потєрпєть ...
Антін Показати IP 3 Березня 2018 15:20
Краще б зменшили зарплати собі а не людей пригнули до землі! Одержують мільйони, декларують мільйони, а з людей останню шкуру знімуть. Вже давно такому Уряду і владі пора піти у відставку. Нічого не зробили тільки над людьми познущались і останні гроші витянули.