USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Аваков оголосив набір в оновлену поліцію

19 Січня 2015 15:20
Міністерство внутрішніх справ починає створювати нову патрульну службу замість ДАІ, охочі працювати в патрульній поліції Києва уже можуть подавати заявки.

Про це повідомив голова МВС Арсен Аваков у Фейсбуці, - повідомляє «УНІАН».

Він нагадав, що патрульна поліція візьме на себе частину функцій Державтоінспекції, яку ліквідують, так само замість МРЕВ «буде нова система».

Претендентів на службу в патрульній поліції столиці відбиратимуть на конкурсній основі із 19 січня до 6 лютого 2015 року.

«Конкурсний відбір, навчання, тести і в переддень літа матимемо в Києві нову патрульну поліцію», - написав Аваков.

Вимоги до кандидатів: вік від 21 до 35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії В, відсутність судимості, вільне володіння українською мовою.

Аваков також додав: «ДАІ буде ліквідовано. Частина їх функцій візьме на себе патрульна поліція. МРЕВ в їх нинішньому вигляді буде ліквідовано - буде нова система».

Після Києва такі служби будуть створені по всій Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ, ЯКОЮ БУДЕ НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Fkkf Показати IP 19 Січня 2015 15:59
Правильно! Підтримую
Анонім до Fkkf Показати IP 19 Січня 2015 16:41
Что именно? Отмывание бвбла при переоформлении документов? Или что то иное?
ввв до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 16:58
100% заміна прогнившої контори на нових людей. в даний час місце даішника продається за 2к. зелені. хто розраховує на чесність праці при покупці місця біля корита?
Анонім до ввв Показати IP 19 Січня 2015 17:03
А новые люди будут брать по 3к. зеленых. Ведь при Кучме взятку надо было давать начальнику, а при Ющенко - начиная с уборщицы.
Ага до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 17:07
При Юле размер взятки возрос в два раза, так что считай 4 к. Кстати Луценко уже реформировал, если кто помнит.И шо с этого вышло.
ввв до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 17:14
а зараз кожен бажаючий (здоровий тілом і розумом) має можливість подати свою анкету в нову службу, притому ж - безплатно
Анонім до ввв Показати IP 19 Січня 2015 17:39
А лично ты пойдешь работать на ментовскую зарплату? Естественно, если ты идешь туда не для того, чтобы брать взятки.
ввв до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 17:51
якщо реально буде 6-8 тисяч - то запросто, звісно якщо по спеціальності не знайду - патрулювати всетаки краже ніж бетон підсобником мішати
Анонім до ввв Показати IP 19 Січня 2015 18:13
Если да кабы во рту выросли грибы, в носу жарились и в рот обратно падали. Тогда бы и в лес не ходили. Или ты не знаешь размера зарплаты обычного гаишника? Если ты надеешься на то, что эту зарплату сделают нормальной, то ты - наивный человек.
м до ввв Показати IP 8 Червня 2015 23:37
Повір розчин набагато простіше місити,ніж під прокурорами ходити,!!!!!
Петро до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 17:17
ви дивились виступ пані Згуладзе? вона все просто розповіла - маєш бажання - йди пиши заяву, маєш завдатки - будеш керівником
Анонім до Петро Показати IP 19 Січня 2015 18:17
Учитывая то, что "Завдаток - грошова сума або рухоме майно, що видається кредиторові боржником у рахунок належних з нього за договором платежів, на підтвердження зобов’язання і на забезпечення його виконання (відповідно до ст. 570 Цивільного кодексу України)", то я с тобой полностью согласен. Правда этот завдаток нужно будет компенсировать во время работы.
9567 Показати IP 20 Січня 2015 22:27
Ай, це що виходить - ті работнікі МРЕО (пардон - ЦЕНТРІВ ДАІ) які заплатили Кравчені сумашедші бабки, щоб він їх повсовував на пів-ставки на посади в МРЕО - попали на повну котушку?! Бо бабло ,яке дали на взятки за посади ще не відбили, а при ліквідації цієї корумпованої організації їм першим дадуть під зад? АЙ-АЙ-АЙ!!!