Біля луцького садочка немає ліхтарів і збираються п’янички
Відвідувачі луцького ДНЗ № 30 звертаються до міськради з проханням встановити вуличне освітлення поруч закладу.
Про це стало відомо під час засідання 15 чергової сесії Луцької міської ради 30 листопада.
Зокрема, депутат Сергій Була повідомив, що до нього звернулися батьки діток, які відвідують ДНЗ № 3, що розташований по проспекту Молоді, 10 б. Зі слів депутата, навколо садочка немає освітлення, а у вечірній час час там збирається багато п’яниць з прилеглого бару, які своєю поведінкою лякають батьків і дітей.
Тож лучани просять посприяти у вирішенні цієї проблеми, зокрема, повідомити муніципалів про такі факти і встановити вуличне освітлення. Обрані громади запит колеги підтримали.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, депутати проголосували за виділення 620 тисяч гривень на придбання нової святкової ілюмінації проспекту Волі, незважаючи на те, що в сесійній залі пропонували використати ці кошти на освітлення вулиць. Проте, як стало відомо, якщо виділити на ці потреби гроші, то їх до кінця року не встигнуть освоїти. А вулиці, які були заплановані цьогоріч, уже освітлили.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання 15 чергової сесії Луцької міської ради 30 листопада.
Зокрема, депутат Сергій Була повідомив, що до нього звернулися батьки діток, які відвідують ДНЗ № 3, що розташований по проспекту Молоді, 10 б. Зі слів депутата, навколо садочка немає освітлення, а у вечірній час час там збирається багато п’яниць з прилеглого бару, які своєю поведінкою лякають батьків і дітей.
Тож лучани просять посприяти у вирішенні цієї проблеми, зокрема, повідомити муніципалів про такі факти і встановити вуличне освітлення. Обрані громади запит колеги підтримали.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, депутати проголосували за виділення 620 тисяч гривень на придбання нової святкової ілюмінації проспекту Волі, незважаючи на те, що в сесійній залі пропонували використати ці кошти на освітлення вулиць. Проте, як стало відомо, якщо виділити на ці потреби гроші, то їх до кінця року не встигнуть освоїти. А вулиці, які були заплановані цьогоріч, уже освітлили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
п"янички
Показати IP
4 Грудня 2016 16:20
батькам а особливо дітям потрібно спати .а не гуляти під баром ввечері! а домашні "бари" не заважають батькам! -це сарказм...
Пяничка до п"янички
Показати IP
5 Грудня 2016 00:01
Причому тут п"яничка. Давайте світло. При світі будемо кушать горілку.
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Волинській борчині Анастасії Алпєєвій надали звання заслуженого майстра спорту України
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.