USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бійці 51-ї бригади, яких охрестили дезертирами, знайшли адвокатів

16 Серпня 2014 11:10
Для бійців із 51-ї окремої механізованої бригади, яких звинувачують у дезертирстві, знайшли професійних адвокатів і патріотів - з всесвітньо відомої юридичної фірми «CMS Cameron McKenna».

Про це пише Четверта влада.

Нагадаємо, військовослужбовці 51 окремої механізованої бригади перетнули кордон з Росією. Офіцер бригади заявив, що це не дезертирство, і на бік ворога ніхто не переходив. Суд вирішив не заарештовувати «дезертирів», а обрав їм запобіжний захід у вигляді особистих зобов`язень.

Йшлося і про те, що, охрестивши бійців 51-ої механізованої бригади зрадниками, військове керівництво української армії надало чудовий інформаційний привід кремлівським пропагандистам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
102 Показати IP 16 Серпня 2014 11:18
Чому не написали, що славнозвісний нардеп Степан Івахін постарався? Замилює гріхи, піарить перед виборами чи став раптом патріотом?
сер Показати IP 16 Серпня 2014 11:30
хлопці на волю вмйдуть з чистою совістю!
Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:16
Желаю, чтоб их на зоне опустили.
Дончанин до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:29
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 12:34
Ложь, пи.деж и провокация... такое мог написать тольео человек с 9 класссо ами образования
Анонім до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:32
коментар було видалено
зона до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:33
коментар було видалено
українець до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 13:07
на зоні свої закони. нічого не поробиш!
Вікторія Показати IP 16 Серпня 2014 12:29
Вони нічим не завинили і совість у них чиста.Ці бійці були на лінії вогню, а не відсиджувались по кабінетах. як роблять ті, хто їх звинувачує.
Дончанин до Вікторія Показати IP 16 Серпня 2014 12:33
Они провинились тем, что остались живыми.
Olha Показати IP 16 Серпня 2014 12:34
Військовий стан не оголошений,на Сході ,всупереч Конституції,стріляють бандформування Тімашенка,хунта прийшла до влади через збройний переворот,і то ,що хлопці перетнули кордон Росії ,в порівнянні з вище сказаним, невинний випадок.
Анонім до Olha Показати IP 16 Серпня 2014 14:57
яка хунта, до влади прийшли звіздуни, такі ж самі хитрож*опі як і решта в парламенті, які крутять і вертять суспільною думкою завдяки своїм телеканалам, олігархи використовують народ як ним заманеться, весь тягар війни знову впав на звичайних людей, яких у черговий раз обікрали, багатії знову нічого не заплатять і не віддадуть державі, яку доїли 23 роки. мафія і олігархат, що непереможні?
Правда до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 18:18
Менше треба свої вуха під ЛАПШУ підставляти. Я всім казав, що ця все революція - це класно і дорого організований переворот!!!
))) до Правда Показати IP 17 Серпня 2014 11:44
кому вы это говорили? у них до сих пор кастрюли на головах. что в головах, боюсь даже представить.
Olha Показати IP 16 Серпня 2014 13:09
ВН,редагуєте коменти?
Правда до Olha Показати IP 16 Серпня 2014 18:21
І видаляє. Я раніше писав, щоб батьки не велеся та не відпускали своїх дітей на війну, що це не законно. Такий мій комент видалили. Кому не подобається правда??????? Ви ж ЧЕСНІ ЖУРНАЛІСТИ!!!!!
гiсть Показати IP 16 Серпня 2014 14:24
Хлопцi не виннi.
Олег Показати IP 16 Серпня 2014 14:24
свобода думки та слова гарантовано КОНСТИЦІЄЮ УКРАЇНИ!!!
Анонім до Олег Показати IP 16 Серпня 2014 15:46
Ты это модерам ВН расскажи.
Ліквдація Показати IP 16 Серпня 2014 15:59