USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Будуть зупиняти – стріляйте у відповідь», – захоплений український моряк розповів рідним про інструкції

27 Листопада 2018 12:24
Один із захоплених Росією українських моряків напередодні інциденту в Керченській протоці говорив своїм родичам, що їм дали команду не зупинятися, якщо кораблям будуть перекривати дорогу.

Про це повідомляє Інформатор.

Журналісти поспілкувалися з рідними пораненого моряка Андрія Артеменка, який перебував на судні "Бердянськ". За їх словами, у команди напередодні виходу в морі 23 листопада відібрали телефони, а також заборонили повідомляти сім'ям подробиці операції.

Також Андрій говорив своїй дівчині Марині, що морякам надійшов наказ не зупинятися, навіть якщо судам будуть перекривати шлях і відкривати по них вогонь. Крім того, їм наказали стріляти у відповідь.


25 листопада росіяни у Керченській протоці відкрили вогонь на ураження по українським кораблям, захопили їх і поранили 6 українських військовослужбовців. Водночас, росіяни кажуть, що «отримали легкі поранення» троє українських військових, їхній стан нібито стабільний.

За даними розвідки, стан здоров’я поранених військовослужбовців задовільний.Троє з них прооперовані та знаходяться в Керченській міській лікарні № 1 ім. М.І. Пирогова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
1 Показати IP 27 Листопада 2018 12:37
Ну ось, агресія, агресія. Самі спровокували?
123 до 1 Показати IP 27 Листопада 2018 13:06
Тут головне слово, ЗАХОПЛЕНИЙ! В полоні людина скаже що хочеш, от і виходить ...
Анонім до 123 Показати IP 27 Листопада 2018 17:55
головне те, що моряк спілкувався з родиною напередодні інциденту - уважно читати треба
123 до 1 Показати IP 27 Листопада 2018 13:08
Користування Азовським морем і Керченською проткою вільне, як для військових так і для цивільних кораблів,і раші, і України. І ЗАМІТЬТЕ, СТРІЛЯЛИ, ПРИ ЧОМУ ЗІ ВСЬОГО ЩО МОЖНА, САМЕ РУСНЯ, І ТАРАНИЛА РУСНЯ, І АВІАЦІЮ СУПРОТИ БАРКАСІВ ПІДНЯЛА РУСНЯ! Так що _ерні не несіть, дорогенький тролик!!!
221 до 123 Показати IP 27 Листопада 2018 15:31
Порошенко сам розірвав Договір про дружбу, де було обумовлене і користування керченською протокою, так що ніяких претензій висувати не може.
А от і ні до 221 Показати IP 27 Листопада 2018 15:59
А от тут ти якраз і обіс_ався. Договір про користування водами Азовського моря якраз і діє. Діє в повному обсязі, і користування водами Азовського моря ВІЛЬНЕ ДЛЯ ОБОХ КРАЇН. ВІЛЬНЕ!!!
Читай уважно до А от і ні Показати IP 27 Листопада 2018 22:03
Ти йому про протоку, він тобі про море. Порядок запросу проходу керч. протокою в капітана порту Керч відомий. У вересні укр. кораблі саме так в Маріуполь переганяли. Запросили як має бути, прийняли на борт лоцмана з Керчі і пройшли протокою. А Азовським морем користуйся скільки хоч, хоч рибу лови, хоч їдь купайся.
Скептик до А от і ні Показати IP 29 Листопада 2018 23:23
А як можливо бути трішечки вагітною? Там розірвали, а там ні..
лучанин Показати IP 27 Листопада 2018 13:32
я таких інтервю відро назнімаю )
ОГо_бл_ Показати IP 27 Листопада 2018 13:59
За цією ситуацією спостерігає весь світ. Якби паРаша була права, то б про це вже всі б, по всіх можливих каналах трубили. Але все навпака, - ВСІ ГОВОРЯТЬ ОДНЕ, ПАрАША НЕ ПРАВА, ПАрАША БУДЕ покарана.
Анатоль_ Показати IP 27 Листопада 2018 14:39
Вони ж нашi дiти!
5550 до Анатоль_ Показати IP 27 Листопада 2018 16:39
Вони ВІЙСЬКОВІ, а не діти!!!!
Ярослав Показати IP 29 Листопада 2018 17:21
Что за х...ло написало эту чушь? Телефоны забрали? Ни слова правды от источника-провокатора. ПаРаше еще аукнется и этим уродам напавшим на Украину!
я Показати IP 30 Листопада 2018 17:20
Ни кто ни чё не сказал родным .Куда плывёт.И знают что им можно стрелять или нельзя)