USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Доглядав хворих батьків: волинянина засудили за ухилення від призову

21 Березня 2024 08:25
Волинянин ухилився від призову на службу в війську через хворих батьків і господарство. Так житель села Коршів Луцького району пояснив причину свого вчинку. Мовляв, не пішов у Збройні сили, бо повинен доглядати батьків. Ківерцівський суд призначив чоловіку умовний термін. Згодом справа потрапила в апеляційну інстанцію.

Тарас розповів, що працює на автозаправній станції. Пройшов військово-лікарську комісію. Майже рік тому його чекали в пункті збору, але він не з’явився, ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».

«У мене ж батьки хворі вдома, то немає як. У мене двоє неповнолітніх дітей і хворі батьки. Мама має ІІІ групу інвалідності. Батьку операцію робили на серце, але він на групу не йшов, бо вже подав документи на пенсію. Біля батьків сам, помагати треба, бо немає кому. Так само хазяйство вдома», – сказав Тарас.

Прокурори просили змінити умовний термін на реальне ув’язнення строком на три роки і чотири місяці.

«Вказане кримінальне правопорушення пов’язане з ухиленням від виконання обов’язку, який закріплений у Конституції, щодо захисту Вітчизни, територіальної цілісності та незалежності держави. А тому вказані категорії злочинів становлять підвищену суспільну небезпеку. Звільнення від відбування покарання з випробуванням не забезпечить у подальшому виправлення як обвинуваченого, так і інших осіб», – наголосила прокурор Оксана Яковлєва.
Читати ще: Один з синів вже воює: на Волині охоронця школи судять за ухилення від призову

Скаргу прокурорів колегія суддів задовольнила частково.

«Апеляційну скаргу першого заступника керівника Волинської обласної прокуратури задовольнити частково. Вирок Ківерцівського районного суду в частині призначення покарання скасувати та постановити в цій частині новий вирок – у виді арешту строком на шість місяців», – оголосив суддя Волинського апеляційного суду Олег Клок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Прокурорам та суддям Показати IP 21 Березня 2024 09:07
Готуємо палі, здогадайтеся для кого.
Прокуратор Іудеїв до Прокурорам та суддям Показати IP 21 Березня 2024 18:12
Ти такий смішний! Що ти там готуєш крім памперсів?
Бидлу до Прокуратор Іудеїв Показати IP 21 Березня 2024 20:51
Для тебе перчику з балону, прийди до мене, ииии ии
МайСтрiм Показати IP 21 Березня 2024 10:04
Це якійсь бред за кого воювати? За прокурора с ЗП 60 тисяч? Щоб він садив людей ? Не у всіх всі родичі здорові , якщо вже призивайете то гарантуйте всім родичам мед-пітримку та пенсію ,а то ти воюй а Мати чи Тато повинні жебракувати на те що ви називаєте Пенсіею. Добре до курмушки прибилися а людей за худобу тримаєте.
Анонім до МайСтрiм Показати IP 21 Березня 2024 11:42
Не "с ЗП" ,а " з ЗП",. Не "Пенсіею" ,а "Пенсією"
Анонім до Анонім Показати IP 21 Березня 2024 11:44
призиваЙЕте
Мдаа Показати IP 21 Березня 2024 11:11
Кон?ена країна маразму і дегенератизму
True Показати IP 21 Березня 2024 11:16
Прокурори просили змінити умовний термін на реальне ув’язнення строком на три роки і чотири місяці. //// Так може прокурори перестануть прикриватися бронею і самі підуть виконувати свій обов'язок, чи в них паспорт якийсь інший?
Це вона? Показати IP 21 Березня 2024 12:25
Федорук Оксана Юріївна прокурор Здолбунівської окружної прокуратури Рівненської області РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА напишіть чи це вона будь ласка
Нарід Показати IP 21 Березня 2024 12:28
Яковлєва Оксана Володимирівна - прокурор відділу організації і забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Волинської обласної прокуратури. Записали.
Дружина?? до Нарід Показати IP 21 Березня 2024 12:34
голови Луцької РДА Тарас Яковлєва
CaHiTap до Нарід Показати IP 21 Березня 2024 14:56
Ця з Рованців походу
Ухилянт Показати IP 21 Березня 2024 13:19
Ко-ко-ко, кудах-кудах!
Корiнний лучанин Показати IP 21 Березня 2024 14:19
А у нас конституцiя вибiркова:тут де обов'язки дiе ,де права-на паузi краiна рагуль .
Всі до зброї Показати IP 21 Березня 2024 18:20