USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Люстрований волинський податківець через суд поновлюється на посаді

7 Травня 2015 18:56
Колишній заступник голови ГУ Міндоходів і зборів у Волинській області Андрій Тимейчук у суді доводить, що його звільнення відповідно до Закону «Про очищення влади» є незаконним. Тому екс-посадовець хоче не лише поновитися на роботі, а й стягнути кошти за час вимушеного прогулу.

Про це повідомляє «Під прицілом».

Для такої справи у Волинському окружному суді скликали цілу колегію суддів, яка, як згодом виявилося, навіть не приступила до розгляду справи по суті.

Як стало відомо під час судового слухання, Андрія Тимейчука було звільнено з посади 16 березня на підставі Закону «Про очищення влади». Однак невдовзі посадовець пішов до суду.

Сьогодні ж Андрій Тимейчук на слухання справи не з’явився, натомість подав одразу два клопотання – одне про відкладення розгляду справи, інше про зупинення провадження.

Своє друге клопотання позивач мотивував тим, що 16 квітня Конституційний суд України розпочав пленарне засідання за зверненнями Верховного суду України щодо роз’яснення деяких спірних норм і положень Закону «Про очищення влади».

З цих мотивів колегія суддів Волинського окружного адмінсуду під головуванням Тетяна Димарчук ухвалила провадження у справі закрити до винесення будь-якого рішення Конституційного суду.

Зауважимо, що Андрій Тимейчук є депутатом Волинської обласної ради, куди потрапив будучи членом Партії регіонів. У березні 2014 року він повідомив про вихід із фракції Партії регіонів.

Окрім того, колись пан Тимейчук був учасником ДТП у Нововолисньку, в результаті чого двох людей довелося госпіталізувати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
не пацик Показати IP 7 Травня 2015 19:09
андрійку шо сье стало- ? мальчик хочет в тамбов все мало- мало мало ?
стопіццот Показати IP 7 Травня 2015 19:11
та люструвати його по повній програмі!!!
Анонім Показати IP 7 Травня 2015 20:07
редакція, суддя не закрила провадження, а зупинила....це різні поняття.....виправіть описки та консультуйтесь з юристами перед оприлюднення таких правових статтей, і буде вам щастя.
! до Анонім Показати IP 7 Травня 2015 22:54
от-от! часто помічаю такі косяки!
Я до Анонім Показати IP 8 Травня 2015 08:14
Не женіться за сенсаційними заголовками, а правдиво викладайте суть справи.Це вже не перший раз.
дідо Показати IP 7 Травня 2015 20:24
Людина знову рветься на низькооплачувану нервову роботу.
Про ДТП Показати IP 7 Травня 2015 21:45
викладайте новини об'єктивно. У справі про ДТП, він потерпілий.
Ольга до Про ДТП Показати IP 7 Травня 2015 23:13
А Ви бачили який той "потерпілий" сидів за кермом свого джипа? Подивіться відео свідків і послухайте його мичання.
До Ольга до Ольга Показати IP 9 Травня 2015 01:42
Нічого шо в того хто в'їхав в джип було 3,8 проміле.?
Григорій до Про ДТП Показати IP 7 Травня 2015 23:39
Ну десь так... бігає всяка босота, попадає під колеса, а потерпають поважні податківці. нервуються. Як потім з того полішука за пошкоджений бампер злупити? як в той за все життя на фарбу для бампера не заробить!
кілер Показати IP 7 Травня 2015 22:02
не все украв,провірити статки
волинянин Показати IP 8 Травня 2015 08:42
та на тому андрійку уже проби нема де ставити, красти вміє, як засмердить паленим, втікає в декрет або в лікарню. А то вже до суду поперся, напевно справу з дтп залагодив і вирішив вернутися знову до корита. хапуга ще той. гляньте на його морду лиця - і більше нічого казати не треба
правда Показати IP 8 Травня 2015 08:50
Тимейчук Андрій не був членом Партії Регіонів, а був висунутий по списку від Партії Регіонів. Журналісти висвітлюйте коректно інформації
Такі да! Показати IP 8 Травня 2015 09:43
А де вони такі фейсти беруть? - Туда такий добір по фейсах, чи вони уже ТАМ заробляють такий фейс?
0-хо-хо Показати IP 8 Травня 2015 11:31
ті хто приймали незаконні рішення, ті і прийняли таку люстрацію-для "стрелочников и чайников". Бо люстрації було б ноль, якби зачіпала тільки чинуш вищих категорій. Народ схаває-не треба хліба! дайте зрєліщ!
Тернопіль Показати IP 8 Травня 2015 12:41
Невже , це той Андрій Тимейчук , що з нами вчився у ТФЕІ десь з 1989-1993 р. ????! Чула про нього багато "цікавого" .......... Люстрація 100% + очищення ще так на років 20 не менше !!!
До тернопіль Показати IP 8 Травня 2015 14:48
Ще згадайте йому дитячий садочок.це вже навіть не смішно