USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.55 39.85
  • PLN 9.70 9.85

Лучан просять для оплати проїзду використовувати лише Citycard

18 Листопада 2022 11:07
З метою уникнення конфліктних ситуацій з контролерами лучан просять користуватись для оплати проїзду виключно картками Citycard.

Як повідомлии у Луцькій міскькраді, у зв’язку із плановими та аварійними відключеннями електроенергії, відсутністю стабільного зв’язку із серверами банків, мобільних операторів відбуваються збої в оплаті проїзду в громадському транспорті за допомогою банківських карток та мобільних додатків.

Читати ще: На Волині скасували графіки аварійних відключень світла, але планово відключатимуть

«Просимо віднестись до цього питання з розумінням та відповідальністю, оскільки картка Citycard забезпечує зв’язок із сервером системи автоматизованого обліку оплати проїзду офлайн», – йдеться у повідомленні.

Також через відсутність електроенергії можливі перебої в роботі електронних табло на зупинках громадського транспорту.

Читати ще: Де в Луцьку та на Волині відключать електроенергію 18 листопада. Графік
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ОДІН. Показати IP 18 Листопада 2022 11:35
ЧАСТО ГУСТО НЕ ПРАЦЮЮТЬ ТЕРМІНАЛИ,ПРИЇЗЖІ НЕ ЗНАЮТЬ ДЕ ВОНИ РОЗТАШОВАНІ І ВЗАГАЛІ ВІДЧЕПІТЬСЯ ВІД ЛЮДЕЙ.
Андрій до ОДІН. Показати IP 18 Листопада 2022 12:25
Коли наведете порядок з рухом транспорту в вечірні години...????
ВІРУС Показати IP 18 Листопада 2022 11:51
А В ТОМУ ЛУЦЬКУ УСЕ НЕ ПО ЛЮДСЬКИ.....
Олександр Показати IP 18 Листопада 2022 12:53
У ВЕЧІРНЮ ГОДИНУ ТРЕБА ВИПИТИ СТО ГРАМ І В ЛЮЛЮ.
скептик Показати IP 18 Листопада 2022 14:28
влада працює для контролерів а не для людей
Пасажир Показати IP 18 Листопада 2022 15:13
Нiчого не працюе, але карткою плати!?...
Контролер Показати IP 18 Листопада 2022 18:00
ТАМ Є ТАКІ ДВІ КОНТРОЛЕРКИ ВОНИ ЧИМОСЬ НА ВОВКІВ СХОЖІ І ЙОБНУТІ НА ВСЮ ГОЛОВУ.
лінивець Показати IP 18 Листопада 2022 20:22
а де ще можна гроші розміняти як не в маршутці ))))))) понаставляють тут своїх валідаторів-пройти нема де ))))))
Пильний Показати IP 18 Листопада 2022 22:21
Купуйте ще картки по 50 грн? А якщо на додатку гроші, то пропали? Цивілізейшн, пора касирів садити в транспорт, все одно люди роботи не мають, то хоч працевлаштуємо когось
Підпільник Кіндрат Показати IP 18 Листопада 2022 23:31
Малдавани з Сітікард! Опублікуйте адреси робочих терміналів !! Чому термінали не приймають 14 грн ??!! 28 грн ??!! 42 грн ??!! Отатній раз запитуєм, - потім будем бити !!)