USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку пропонують встановити електронні табло на кожній зупинці

23 Листопада 2015 16:27
Встановити на кожній зупинці елекронне табло, на якому буде відображатись час прибуття, час відправлення маршрутки, та час, через який прибуде та чи інша маршрутка, хочуть лучани.

Так, один із мешканців міста, який назвався Andriychuk R. O., опублікував відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Ситуацію з маршрутками він пропонує монітори онлайн.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що лучани збирають підписи «за» те, щоб запустити новий маршрут громадського транспорту, який би сполучав центральний автовокзал та обласну лікарню, що по проспекту Грушевського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ху Показати IP 23 Листопада 2015 16:41
Люди многого хотят, и в первую очередь экономической и социальной стабильности. Можно установить на остановках электронное табло, а уровень жизни снизить в несколько раз. И толку тогда от табло?
Пішохід Показати IP 23 Листопада 2015 17:31
А голографічні зображення не хочете? Для початку слід замінити маршрутки нормальними великими автобусами з інтервалом руху 20-30хв . Для початку з кондуктором а потім з компостерами . Шофер не має обілечувати він має рухатись ЗГІДНО ГРАФІКА . Ще слід оптимізувати кількість маршрутів і зменшити на 30-40% кількість зупинок. І лише після цього думати про ел табло.
дідо Показати IP 23 Листопада 2015 17:36
От нехай цей товариш з і деями оплачує ці таблички. Світлофори та розмітка на дорозі важливіше.
тьотя мотя Показати IP 23 Листопада 2015 18:05
Та кому це потрібно? Гроші хіба що відмити. Є більш важливі питання для вирішення в нашому місті
Депутат до тьотя мотя Показати IP 23 Листопада 2015 19:21
Зачем так грубо - отмывать деньги. Все честно и в рамках закона. Просто мой кум поставляет эти табло.
ПВС Показати IP 23 Листопада 2015 18:11
нехай собі дома поствить те табло, краще б зробили щоб маршрутки краще ходили до 23:30 особливо з району "красного"
андрій Показати IP 23 Листопада 2015 19:08
Взагалі половину зупинок зняти треба,вони створюють затори на дорогах
Ас Показати IP 23 Листопада 2015 21:40
Не треба цеглами побють спочатку горілку перестаньте продавати і алкашів позбудьтесь
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 21:53
В Луцьку все заЇб"""""сь ?? Тільки не хватає електронного табло?Все кругом доведено до пуття?
Електронна петиція до Анонім Показати IP 24 Листопада 2015 00:20
А шо тобі не до пуття в Луцьку? Можеш писати мене.
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 22:30
Спочатку зробіть" Розклад руху " ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ПРИМУСЬТЕ ВОДІЇВ ЙОГО ВИТРИМУВАТИ,ДОЇЗЖАТИ ДО КІНЦЕВИХ ЗАПИНОК....А ВЖЕ ТОДІ СТАВТЕ ТАБЛО,ІНАКШЕ ТОЛКУ НЕ БУДЕ
ПВС Показати IP 24 Листопада 2015 09:28
і позабирати у водіів мобільні телефони ( або ж штрафувати на добротну суму) і заборонити використовувати планшети і інші гаджети. А то понаставляють перед собою, користуючись "МАКом" починають гонки влаштовувати, та так що стоячим пасажирам непереливки! Неодноразово був у такій ситуації. Ось що треба робити!!!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 18:56
Не має куди більше грошей тратити??? Марнотратство!!!! то краще додайте до зарплат надбавки, бо скоро не буде за шо їздити в тих маршрутках, з такими цінами на все.