USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Лучанка знайшла черв’яків у куплених цукерках

3 Січня 2015 19:00
Придбавши цукерки в одному з магазинів міста, лучанка знайшла у них неприємний «протеїновий» бонус – хробаків.

Про це пані Ірина повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини у рубрику «Повідом новину»

З її слів, цукерки купувала у магазині «Алладін», що знаходиться на перетині вулиць Даньшина та Гнідавської. Йдеться про відносно недешеві ласощі від кондитерської фірми «АВК» під назвою «Горіхові».

Прийшовши додому та розпакувавши покупку, жінка знайшла у них неприємний «протеїновий» бонус, а саме – хробаків.
Покупку пані Ірина віднесла назад у магазин, де продавці не стали сперечатися та відразу повернули кошти. Також пообіцяли, що вирішуватимуть це питання з постачальником:

«Вони сказали, що вже говорили торговим представникам від «АВК», а ті будуть говорити з постачальником».

Жінка припускає, що вона могла бути далеко не першою жертвою такої покупки, оскільки, з її слів, продавці поводили себе впевнено та відразу погодились віддати гроші. Попри це зазначає, що задоволена тим, як вирішилась проблема, та претензій до магазину «Алладін», де купувала цукерки, не має.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли лучани знаходять на прилавках солодощі з «непроханими гостями». Так, у серпні 2014 року виявилось, що цукерки з «сюрпризом» продають у луцькому супермаркеті «Вопак», що на Київській площі. Тоді лучанка Оксана купила солодкі трюфеля з черв’ячками. Каже, що уже встигла поласувати цукерками, поки побачила «мешканців». Своєю чергою, в інших виявила ознаки того, що «там хтось був».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
тамара Показати IP 3 Січня 2015 19:10
Повірте, це не перший і не останній раз там продають зіпсовані продукти!!! Я сподіваюсь, що цей заклад перевірять так як належить!
віктор до тамара Показати IP 4 Січня 2015 09:54
сало в шоколаді видумали у львові а на волині - хробаки в шоколаді...
03 до віктор Показати IP 4 Січня 2015 13:23
Виктор, смею Вас успокоить, исследования украинских ученых подтвердили, что червячки имеют российское гражданство, и на допросе кричали:"Путин с нами!"
добряк до тамара Показати IP 4 Січня 2015 15:23
в нас сила силенна контролюючіх структур таких як захист прав споживачів,санстанції,й інші аморфні органи яких розвелось як бродячіх собак на базарі.і не лають і не кусають.звертався до них сподібними скаргами,то вони все торочать що їм треба справкі ,докази, експертизи.Треба зробити службу швидкого реагування щоб по дзвінку прїзжали в магазин або супермаркет і рішали проблему на місці штрафували,закривали недобросовістних торгашей.добре вони бачать чим торгують
до добряуа до добряк Показати IP 4 Січня 2015 16:44
Звичайно що знають що продають,у всіх магащинах на цукерки Горіхові ціна від 90 грн за кг.,а в Алладіні 70 грн за кг.Мене аж здивувало чого на стількі дешево,при тому всьому що в них ціни за змарні в порівнянні з іншими
дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:10
Це нічого страшного!
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:18
БЮТоголовий злодій,який
дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:17
АВК - це донецька та луганська фабрики. Це гріх спонсорувати терористів.Тому і червяки.
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:21
Смачного! Ти самозванцю шоколадний!
СБьУ Показати IP 3 Січня 2015 19:19
Справа не в цукерках і не в постачальнику... Купували там морозиво - влітку, в сезон... і теж мало не з хробаками((( Викинули відразу за їх вагончиком((( Надто бойові там власники, ну і відповідно продавці - підібрані. як "собаки"))) Тільки заходиш, з порогу - "Шо давати?!!" - це при тому, що магазин метр-на-метр. ТИ навіть не знаєш, що захоче дитина вибрати, а вже "Шо давати"- або "вимітайтесь".......
пика до СБьУ Показати IP 3 Січня 2015 19:21
Чесно, я дуже рада, що про цей заклад написали ПРАВДУ! Може власники якось вплинуть на культуру обслуговування і відповідно свіжість продуктів!
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 19:21
Насправді це цукерки рошен.
дідо до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 19:22
,,Рошен,,- то інша справа! То фірма солідна!
бровкін до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:24
Яка різниця , хто виробник?... Неспродаж продають безвідповідальні ВЛАСНИКИ магазину... ще й у Новий рік.... ГАНЬБА !!!
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:24
Бубленосець московської зозулі Тімашєнки-Григян, який краде чужі ніки.
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:32
З*їш червьячка, може тобі полегшає, рашисте ти і злодій ніків! А Юлію Володимирівну весь світ знає та поважає!
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:42
Злодій, твоя жЮлька примітивна патологічна базарна брехуха, яка прислужує Путлєру.
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:46
Путлєр то твій бох! А Юля то надія української націїї!
Інна до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 20:51
Це АВК "Горіхові" піди в Алладін купи і переконаєшся
капец до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 22:08
«Вони сказали, що вже говорили торговим представникам від «АВК», а ті будуть говорити з постачальником». ЩО ЦЕ ЗА БРЕД .
гість Показати IP 3 Січня 2015 19:21
фірма АВК робить найсмачніші цукерки, рошену ще далеко. Хробаки їдять, значить мало хімії. А те що вони забрали без претензій то і так ясно, що ж вони скажуть.. Магазин перевірити треба, більш всього в них там не лише цукерки прострочені і з хробаками!!
оля Показати IP 3 Січня 2015 19:26
Для цукерок з горіхами - хробаки явище часте. Саме в горіхах вони і заводяться. Ви в шоколадки з цілими горіхами позаглядайте. від виробника чи магазину це не залежить.
дОля до оля Показати IP 3 Січня 2015 19:28
цІкаво. Ви не їсте шоколадок з горішками? Чи може приторговуєте в "Алладіні"....?
оля до дОля Показати IP 3 Січня 2015 23:45
Давно не їм, ще десь з 2000 року, коли дитині хресна принесла цукерки на Новий Рік, а там в шоколадці РОШЕН!!! і свіжій!!! з цілими горішками теж були червячки.
дОля до оля Показати IP 4 Січня 2015 00:11
Я Вам співчуваю...чесно.... Але це не привід оправдовувати нечесних власників, які користуючись нагодою, що зараз сезон цукерок, підкидають ще й такі сюрпризи(((
дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:31
Власники є Партія Регіонів, кращих цукерків випускати не можуть. Донецьк є під російсько-фашистською окупацією.Як цукерки попали в Луцьк?.
Смерть ворогам! до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:32
безнадійна людина ти.....
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:37
Риго-комунякам ганьба! Вони цекерки везуть в Луцьк з Лугандонії!
Дашка Показати IP 3 Січня 2015 19:39
Підтверджую! Дуже часто в "Алладіні" продають залежані продукти! Дуже зручно - багато дітей іде мимо зі школи - ось і покупці!!! причому БЕЗпритензійні на термін придатності! П.С. Як тільки відкрився магазин зайшла і хотіла купити солодкий сирок дитині. Дали. Заплатила. Глянула термін - 2 дні мимо дати.... Кажу - він просрочений! а продавець спокійно каже - то нічо, він же в морозилці лежав....Гроші забрала, тепер обхожу(( Неприємно
дідо до Дашка Показати IP 3 Січня 2015 19:43
А голова у тебе для чого ? Покупець сам винен .коли купляє несвіжу продукцію, бо не дивиться на дату.Тепе ніхто не тягне у цей магазин.
дОля до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:52
йди випий - може попустить.... А ні - то сходи в "Алладін", там тобі за захист онлайн цукерок з "м"ясом"дадуть!!!
Андрій Показати IP 3 Січня 2015 19:43
Багато років працюю в кондитерському бізнесі (дистрибуція), а тому можу вас запевнити , що від виробника не залежить наявність хробаків плісняви та інших організмів у продукції.. За звичай це вина дистрибютора який чхати хотів на вас та ваших дітей. Тут головне ГРОШІ . На кожному складі дистрибютора є людина , або навіть декілька які перебивають дату на кондитерських виробах. А продавці у 99% випадків знають що вони торгують прострочкою.так як за це вони получають бонуси (готівкою). Торгові агенти як-що не встигають реалізувати прострочку у відведений термін . просто отримують цю продукцію на зарплату. Уявляєте зарплату M&Mсом , або "Бонжурами" Чи шоколадками "Рошен"чи "Труфальє".. От з цим скарбом торговий і йде до тьоті Галі з магазину "Ікс" .яка за винагороду у 100 гривень бере собі на прилавок товару на 1000 грн.. Після цього ці цукерки отримує покупець , і тількі 1з 20 принесе їх назад у магазин . а 19 побурчать собі під ніс і знову підуть за протермінованими цукерками. Йти треба одразу у Спілку захисту справ споживачів , санстанцію та департамент підприємництва.. Усім смачного та з святами.
позиція до Андрій Показати IP 3 Січня 2015 19:49
Дуже пізнавальний коментар - дякую! Бог суддя таким "заробітчанам" - на здоровї дітей та ще й в канун Різдва...
Вадим Показати IP 3 Січня 2015 19:53
Ну, що можна сказати? Цукерки натуральні, хімії немає. Інакше черв'ячки б не завелися :)
ентомолог Показати IP 3 Січня 2015 20:06
Хробачки цукеркові є невичерпним джерелом натурального білка. Вони легко засвоюються та є корисними для дорослих і дітей. Денна норма раціонального споживання становить 3-5 хробачків на кожних 10 кг ваги людини.
Вадим до ентомолог Показати IP 3 Січня 2015 20:49
:) :) :)
ася до ентомолог Показати IP 3 Січня 2015 22:09
НЯМ-НЯМ ЗЇМ КІЛОГАМ......
дідо Показати IP 3 Січня 2015 20:07
І я так кажу усім!
макеевчанин Показати IP 3 Січня 2015 20:08
непонятно только одно,почему указали на донецкую компанию авк, а на чеке конфеты рошен?
Анонім до макеевчанин Показати IP 3 Січня 2015 23:02
В АВК ореховые также были черви!!!
алінка до макеевчанин Показати IP 4 Січня 2015 01:04
Ви уважніже прочитайте)З цукерками Трюфель це вже 2 випадок який трапився раніше,як ви читаєте?
мама Показати IP 3 Січня 2015 21:04
це взагалi не рошен чи авк . Це трюфель свiточ
Аня Показати IP 3 Січня 2015 21:56
я теж нещодавно купила цукерки "горіхові" від "авк". думала що то десь в магазині довго полежали... повірте, мене мало не знудило. більше "авк" не купую.
ас Показати IP 3 Січня 2015 22:29
а авк хробаки морозостійки - не вірите -перевірте!!!!
Олексій Показати IP 3 Січня 2015 22:30
Швиденько в той магазин викликайте інспектора Фреймут
Олексій Показати IP 3 Січня 2015 22:30
Швиденько в той магазин викликайте інспектора Фреймут
Олександр Показати IP 3 Січня 2015 22:35
Також часто відвідую цей магазин, знаю власників особисто, дуже хороші люди. А от працюючий персонал справді підібраний невдало((( Відчув це на собі і спостерігав як продавці "спілкувались" з іншими відвідувачами магазину.
:-( Показати IP 3 Січня 2015 22:57
У таку ж ситуацію цієї осені потрапила і я. Дуже полюбляла з кавою цукерки "Білий трюфель" фірми "Світоч". Рекомедувала їх спробувати і друзям і колегам. Купила у Лубешові цукерки, приготцвала каву і один зкуштувала, а коли розгорнула другого- там був порівняно великий білий черв"як!!! Відтоді цукерки не їм, і перед друзями не зручно... Навіть не знаю, чи варто їх повідомляти...Продавці у магазині віднеслись також спокійно, не повертала цукерки, бо навіть до рук тепер їх бридко брати, але поросила повідомити поставщиків... Наразі українці взагалі вживати солодощі відмовляться з таким відношенням до продукції!
Лікар Показати IP 3 Січня 2015 23:39
В цукерок давненько вийшов термін придатності, а з реалізації їх ніхто не знімав. Ось і яйця харчової молі перетворилися на личинки (в простонароді - червячки). Знайшли личинку - йдіть повертайте товар
Анонім Показати IP 4 Січня 2015 00:09
Рибу теж не купляйте свіжу - червяків повно.
дуня Показати IP 4 Січня 2015 00:37
колись до мене поважні гості прийшли, а я їм каву та цукерочки які в Там-тамі купляла. Пригостила ... тепер людям соромно у вічі дивитися
януд до дуня Показати IP 4 Січня 2015 23:47
пусте!облиште,Дуня.соромно дивитись людям у вічі то коли теє то як його....ну коли невдало обрали місце для займанням коханням.
111 Показати IP 4 Січня 2015 08:07
Так разве это плохо?Заплатили за конфеты,а тут в привесок еще и мясца задарма.
до 111 до 111 Показати IP 4 Січня 2015 08:34
Если вдруг тебе захочется мясца задарма иди купи конфет с червам исчитай,что ты сорвал джекпот)))Нынче мясо дорогое,а конфеты то уже с мясом.
342 Показати IP 4 Січня 2015 10:27
Патрiоти повиннi icти тiльки вироби мiсцевого Луцьккондитера! Тренувати цим силу волi, як iдейний лiдер! Хробакiв там точно нема. Як i нiчого натурального.
St Показати IP 4 Січня 2015 15:35
Олухи! в чеку пише що це Світоч трюфель!
бровкін до St Показати IP 4 Січня 2015 19:54
Сам такий! Читай уважно - це в минулому році було з Трюфелем і фото доклали!
баба Показати IP 4 Січня 2015 15:49
нічого дітки, хробак не бімба, дупу не розірве
івка Показати IP 4 Січня 2015 19:32
Солоне їштєе, хробаків нема там. Бери огурчик і ам-ам аматом . При цьому поспілкуся з ним так, Що супер для тебе ставав Хробак!
Українець Показати IP 4 Січня 2015 20:54
Хто по всяким Аладінам ходить, той і хробаки купляє
гномік Показати IP 4 Січня 2015 23:40
й...ть ту люсю!!!!стіко коментів зібрала така незаурядна новинка!я теж знаходив хробачків у цукорках,білочка ніби називались.прийшов до магазину,показав продавцям-поміняв на інші.а вобше то не є великою проблемою по сравнєнію з октябрською революцією. пробачте за откровення-я меду навалився нахуляву.
Покупець Показати IP 5 Січня 2015 11:14
Прошу підказати в якому магазині придбали дані цукерки? Особисто мені магазин "Вопак" подобається, я якраз проживаю над ним. От прочитав всі ці дурниці які пишуть задаю питання редакції, чому Ви конкретно не висвітлюєте інші магазини або навіть магазин в якому було придбано славнозвісні цукерки "Аладін". По "Вопаку" бачу конкретно чек, цукерки, а про вище згадану продукцію відомостей нема взагалі. Я розумію, що Вам платять, щоб робити негативну рекламу тим магазинам які декого не влаштовують але будь те чесними з нами так як ми покупці хочимо знати правду, а не проплачений фейк.
Анонім до Покупець Показати IP 5 Січня 2015 13:53
Прочитай уважно це не славнозвісні цукерки "АЛЛАДІН"а назва магазину,а придбані цукерки від АВК "Горіхові",А в Вопаці придбані Трюфеля,про яких раніше писали.Як так можна читати,так шо Ви чуєте дзвін але незнаєте де він((((І ніхто нікому тут не платить,такі як ви тільки тут і сидите чутки розводите