USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі маршрутки не ходитимуть до Жидичина

21 Липня 2016 20:10
Громада села Жидичин зверталася до Луцької міської ради з проханням продовжити маршрут громадського транспорту № 26 (який їздить у район Вишкова) до початку села Жидичин. Але міські чиновники відповіли, що це можливо тільки в разі приєднання села до Луцька.

Про це повідомляє «Волинь24».

Хоча в усній розмові окремі перевізники, які працюють на маршруті № 26, запевнили, що не проти продовжити маршрут так, аби їх маршрутки доїжджали до початку Жидичина, повідомила голова Жидичинської сільської ради Юлія Дащук. Маршрут № 26, яки пролягає від Нового ринку на вулиці Боженка до району Вишків, закінчується приблизно 3 кілометри від межі з селом Жидичин. Саме на цю відстань просили продовжити маршрут жидичинці. Утім, Луцька мерія відмовила. «Громада зібрала підписи з проханням продовжити маршрут 26 до початку села Жидичин. Після цього надіслали лист до Луцької міської ради. Утім, ми отримали відповідь: таке можливо тільки тоді, коли Жидичин приєднається До Луцька», - повідомила сільський голова. «Хоча окремі перевізники з маршруту кажуть, що не проти були б спробувати їздити до Жидичина. Але їм потрібен дозвіл міської влади», додала вона. «З вини міських владців люди, яких потенційно запрошують у луцьку громаду, не можуть користуватися цим благом. Бо хтось керований не бажанням служити народу України (а він до речі і в Луцьку, і в прилеглих селах один і той самий), а якимись дивними амбіціями», - зазначила Юлія Дащук.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, мешканцям прилеглих до Луцька сіл, які не йдуть на співпрацю з містом, хотіли заборонити користуватись такими благами обласного центру, як садочки, міські маршрутки з продовженим маршрутом, безкоштовне обслуговування в медзакладах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучанка Показати IP 21 Липня 2016 20:29
Відстоюють інтереси не сільських людей. Хіба не можна вирішити , що в радіусі від межі Луцька до 5-7км, може обслугоувати міська маршрутка?Депутати їздять на машинах, а перевізники по графіку який для них зручний. 201 маршрут до с. Промінь може не їздити в суботу чи неділю.Скільки люди скаржаться і все сходить. Останній рейс відмінив самовільно. Ніби після 19 години люди не їдуть з роботи, чи не можуть затриматись в місті.
Вова Показати IP 21 Липня 2016 20:53
В першу чергу страждають дачники та й бог з ним. А жидичанам варто було приставати на пропозицію маяківців про обєднання та й пробивати маршрут Старий ринок - Жидичин - Маяки - Старий ринок.
водій приміської мар до Вова Показати IP 22 Липня 2016 16:34
Як можна МІСЬКИЙ маршрут пускати за три села від Луцька - у Ківерцівський район, та ще й ДАЛІ за Ківерці?
лучанці Показати IP 21 Липня 2016 20:57
підтримую, але луцьку потрібно розвиватись, приміські голови перші хабарники по землі, голова юля найпершу дорогу в жидичині проклала до своєї хати.....
Вв Показати IP 21 Липня 2016 22:04
Такоъ влид як зараз ще не уло. Сыльськы ради ролять що хочуть ы куди звертатись? вони там цары ы богы
ТТ Показати IP 21 Липня 2016 22:05
є маршрутка 104 на кульчин через жидичин. то хай возитьсобі, а то лише вершки збирає.
Лучанка Показати IP 21 Липня 2016 22:20
Коли "вишківці" сідають у жидичанську маошрутку то ті кричать"маєте свої, то їдьте",а тепер продовжити маршрут 26 до Жидичина???А як бути людям з вулиці Селищної куди тепер їздить 26 маршрут???
25 Показати IP 21 Липня 2016 22:57
С.Забороль,що приєдналося до Луцька?Отож бо !!!
25 Показати IP 21 Липня 2016 22:58
С.Забороль,що приєдналося до Луцька?Отож бо !!!
30-22 Показати IP 22 Липня 2016 09:14
А село Підгайці, а Милуші із Зміїнцем - це Луцьк?
ТТ Показати IP 22 Липня 2016 21:41
Голишів, Боротин, Дачне, Жабка, Прилуцьк, Сапогове, Жидичин, Озерце, Липляни, Небіжка, Г.Полонка,Баїв, Липини.... і.т.д. прямі постачальники рабсили до міста. чим їх возити??
Юлька Показати IP 19 Жовтня 2016 16:01
Та на біса нам ваша 26, пустіть всі 104 автобуси, поверніть ті, які зняли!
ЛИПЛЯНКА Показати IP 28 Листопада 2016 13:19
А В НАС ДОРОГУ ЗРОБИЛИ,ХОТЬ ЯЙЦЕ КОТИ. ДЯКУЄМО ВСІМ ,ХТО ПРИЧЕТНИЙ ДО ЇЇ СПІВФІНАНСУВАННЯ, А ОСОБЛИВО ЮЛІЇ ЄВГЕНІВНІ. ЄКС ГОЛОВА ,ОЛЕГ ДАНКЕВИЧ, НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ ДЛЯ НАШОГО ЕКОЛОГІЧНО ЗАГАДЖЕНОГО СЕЛА, ТІЛЬКИ ЗАБРАВШИ В ЛИПЛЯНЦІВ ПО ДВІ СОТИХ ЗЕМЕЛЬНОГО ПАЮ ,ПІДСУНУВ МОГИЛКИ ДЛЯ ЖИДИЧАН ПІД САМІ ЛИПЛЯНИ І ЗАГАДИВШИ ДЖЕРЕЛО,ЯКЕ РОЗЧИСТИЛИ МОНАХИ. А ТЕПЕР І ДЖЕРЕЛЬНА ВОДА НЕ ТЕЧЕ... ПРИРОДА ОБІДИЛАСЬ ЗА ТАКЕ НЕХЛЮЙСТВО.