USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцький депутат хоче звернутися до Кабміну через вбивство волонтера за українську мову

18 Грудня 2019 15:18
Під час сесії Луцької міської ради планують розглянути питання про звернення до Кабінету міністрів через вбивство волонтера Артема Мірошниченка за те, що він розмовляв української мовою.

Про це йшлося 18 грудня під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Як зазначив депутат Микола Федік, новина про вбивство волонтера набула неабиякого громадського розголосу.

«В ніч на 30 листопада в місті Бахмут було вбито волонтера Артема Мірошниченка за те, що він розмовляв українською мовою. Чомусь правоохоронні органи хочуть кваліфікувати цей злочин за статтею про нанесення важких тілесних ушкоджень, а не на ґрунті національної ненависті», - зауважив Микола Федік.

Він запропонував звернутися до правоохоронних органів та Кабінету міністрів, аби цю справу перекваліфікували.

Члени комісії рекомендували підтримати проєкт рішення під час сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Нато Показати IP 18 Грудня 2019 15:41
Логічно. У нас чомусь останнім часом говорять про українських "нациків" і "фашистів". А тим часом справжні фашисти вбивають людей за українську мову, в Україні ж.
Отакої... до Нато Показати IP 18 Грудня 2019 19:28
Хто кому коли заважав або заважає розмовляти на будь якій мові;українській,російській,білоруській,польській....чи ще якій?Скоріше за все причепився до мови на якій розмовляли його опоненти...
Віктор Показати IP 18 Грудня 2019 15:48
Зашкварені свободівці співпрацювали з СБУ ще за часів Януковича і завжди займалися розпалюванням міжнаціональної ворожнечі. Де докази що його вбили за українську мову?
Клава до Віктор Показати IP 18 Грудня 2019 16:37
Згідна - це у "СВОБОДИ" звичайна діарея почалася ... Події на Сході, анексія Криму, вбивства на майдані - усе це на совісті " СВОБОДИ "...
До вІКТОР Показати IP 18 Грудня 2019 16:21
Докази на стіл!
євген Показати IP 18 Грудня 2019 18:39
якщо це зробили поляки... то і не дивно.
Арафат Показати IP 18 Грудня 2019 19:51
Яка ж ви мразота - малоруські коментатори. Як почнеться повномасштабна війна з кацапом - не пошкодую кульочки і для вас «какая разничних» імбецилів. Ненавидіте Україну - не достойні тут жити.
украинец Показати IP 18 Грудня 2019 20:06
Его убили просто по тому, что он был имбецилом. Это однозначно имбицилосемитизм.