USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцький кримінальний авторитет оголосив голодування

6 Квітня 2018 15:19
В знак протесту проти затримання луцький кримінальний авторитет Олег Кравчук, який відомий на прізвисько «Алєня», оголосив про голодування. Він заявляє, що його затримали незаконно.

Про це стало відомо під час розгляду справи.

Олега Кравчука звинувачують в утриманні двох мешканців Луцька в підвалі у селі Забороль, розбої, вимагання та катуванні. Сьогодні йому обирають запобіжний захід на час слідства – прокурори наполягають на утриманні під вартою на 60 днів, однак захисник Кравчука вимагає звільнити в залі суду, адже вважає затримання незаконним.

Також захисник Віктор Коренга зауважив, що слідчі втручалися в його особисте життя, у приватне спілкування, адже знімали дані з телефону не маючи на це відповідного рішення суду. На це прокурор Ігор Демчишин зауважив, що є відповідне клопотання про арешт майна.

Під час вивчення матеріалів справи суддя Луцького міськрайонного суду Ярослав Артиш зачитав заяву підозрюваного про те, що він оголошує голодування, адже вважає своє затримання незаконним.

Наразі суд вивчає матеріали справи, після чого оголосить міру запобіжного заходу для підозрюваного.

Нагадаємо, що 47-річний кримінальний авторитет Олег Кравчук звільнився з місць позбавлення волі наприкінці 2015 року за «законом Савченко». Саме поблизу його автомобіля восени 2016 року кинули гранату Ф-1 на паркінгу біля клубу OPERA.

Як відомо він - один із групи зловмисників, які 16 березня 2018 року викрали двох мешканців обласного центру Волині та завезли їх у село Забороль Луцького району, де замкнули у підвалі.

Потерпілих били молотком та битою, відібрали гроші, ювелірні прикраси, телефони і навіть погрожували вбити. Таким чином, викрадачі вимагали передати їм автомобіль, квартиру, грошові коштів у сумі 5000 доларів США та «ферму біткоїнів».

Нині Олегу Кравчуку оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 289, ч. 2 ст. 187, ч. 3 ст. 189, ч. 2 ст. 185 КК України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Справедливий Показати IP 6 Квітня 2018 15:41
Голодує бандит..... Як романтично..... Нехай па......о, подякує, що не застрелили на місці.
до справедливого Показати IP 6 Квітня 2018 15:57
коли тебе всяка мразь наркоманська та просто беспредельна кошмарити буде, то до кого підеш????? в нову поліцію??? ну- ну... КАК ГОВОРИЛ ОДИН АКТЕР "БЕСПРЕДЕЛУ ША" Как с одной так и с другой стороны. А этот человек УВАЖАЕМЫЙ многими ЛЮДЬМИ.
Євробидло до до справедливого Показати IP 6 Квітня 2018 16:05
НАприклад якими? Непотрібно прізвищ і імен, хоча б посади чи місце роботи.
Лучанин до Євробидло Показати IP 7 Квітня 2018 14:56
от якраз ті що мають посади, їх думка цікавить менше всього... І чхав я на їхню повагу, чи неповагу. ВОНИ ПОВАЖАЮТЬ ТИХ ХТО ЇМ "РІШАЄ" ТЕНДЕРА, і так далі... АБО ЗА ТЕНДЕРА НОСИТЬ, ЧИ ДЯКУЄ, ЧИ ЩЕ ТАМ ЯКОСЬ... А ЦЕЙ ЧОЛОВІК ЗАСЛУГОВУЄ НА ПОВАГУ ХОЧА Б ТОМУ, ЩО НЕОДНОРАЗОВО СТОЯВ НА СТОРОНІ СПРАВЕДЛИВОСТІ ТАМ (ДЕ ВСІ ТІ ХТО НА ПОСАДАХ) ПРОІГНОРУВАЛИ, БО НІЧОГО ЇМ НЕ ЗАПРОПОНУВАЛИ, А ЗНАЧИТЬ НЕ ЦІКАВО.
Людина до Євробидло Показати IP 9 Квітня 2018 01:41
До чого тут посади чи місце роботи? Даааа, людська тупість не має меж. І головне плюси самому собі клепати
Вах до до справедливого Показати IP 6 Квітня 2018 16:24
А де внього була громадська приймальня для допомоги населенню??
Шрам в до Вах Показати IP 6 Квітня 2018 21:09
Базилік
до "блатного раманті до до справедливого Показати IP 6 Квітня 2018 18:24
знаєш в чому прикол? коли нема цих високоморальних людей, які "уважаємі многімі людьмі!!!", то і всяка мразь нарко-беспрєдєльська кошмарить по мінімуму. бо знає що в відповідь відгрібе, і добре відгрібе. як в відео якому пару років назад - десь в Росії "ровні пацики" на 21099 стали на дорозі в лісі, і з всіх фурщіків почали збривати "за праєзд нада пару сотен, уважаємим людЯм". Стало збоку фур 10, вийшов народ, дав пі...лей, машину перевернув в кювєт, потім "уважаємих" по лісі трохи поганяв і розїхався. Бо з вами як з вояками- лугандонами виходить, "поки вас не було - мене не треба було ні від кого захищати".
Ноунейм до до справедливого Показати IP 6 Квітня 2018 18:35
Муахаха, за весь час моніторингу цього ресурсу 245 мінусів ще не разу не бачив. Хотя шо тут странного дєгєніратам мінуса не шкода, навіть я поставив, а щас приїду додому то з іншого ІР ще один втулю.
Смішно до Ноунейм Показати IP 8 Квітня 2018 22:41
Ото насмішив, «щас приїду додому то з іншого ІР втулю»! то ти ці всі мінуси й тулиш, дегенєрат, і коню понятно. Такі, як ти, тільки на таке й способні
Проти всіх... Показати IP 6 Квітня 2018 16:58
Прийди в очі скажи,а не на мишу пишишь,смішно чітати капателі хре...
Григорій Іванович до Проти всіх... Показати IP 7 Квітня 2018 15:44
"не на мишу пишишь,смішно чітати капателі" - три класи хоч закінчив?!! хоча що я запитую....контингент "почітателей" криміналу весь такий
Людина до Григорій Іванович Показати IP 8 Квітня 2018 22:50
Шановний, справа не в «почітатєлях» криміналу в цілому, а в тому, що деякі люди заслуговують і визивають повагу, не залежно, хто він по життю... Напевно, тобі цього не зрозуміти, Григорій Іванович
Санстанція Показати IP 6 Квітня 2018 19:14
коментар було видалено
135 Показати IP 6 Квітня 2018 20:15
А коли простому будівельнику круті не платять за виконану роботу? Куди в поліцію писати? Результату ноль!!! А цей чоловік може і робив шось погане але й простим людям допомагав.
Отто Скорценні Показати IP 6 Квітня 2018 22:02
Якщо цей "уважаємий людьмі", то нехай ці "люди" собі живуть на зоні і там один одного "уважають".
душман Показати IP 7 Квітня 2018 03:28
чуйеш вась несмиши який вин авторитет хто його в авторитети то молви не було просто по лохам пройихався
111 Показати IP 7 Квітня 2018 07:57
Що за Понос, кому помагав? Дідомам, Будинкам пристарілих, Дітям онкохворим.