USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Мукачівських сценаріїв» на Волині не буде

13 Липня 2015 19:12
«Мукачівських сценаріїв» на Волині не буде. У цьому лучан запевняє голова правління ГО «Варта порядку» Олександр Тиводар.

З його слів, зважаючи на нещодавню стрілянину в Мукачевому та побоювання краян, що схожі події можливі і на Волині, громадське формування привели в повну готовність. Нагадаємо, «кістяк» організації становлять 350 людей, які пройшли бойове злагодження і постійно виїжджають на патрулювання. Ще 214 бійців пройшли перереєстрацію і підстраховують основний склад, виїжджаючи на виклики в разі потреби. Так, аби зберегти спокій у місті Варта порядку наразі готова задіяти увесь особовий склад.

«Ми тримаємо руку на пульсі новин. Варта порядку спільно з міліцією стояла, стоїть і стоятиме на захисті лучан. Люди мають право ходити вулицями міста вільно й без остраху», - наголосив очільник «Варти порядку»


Зі слів Олександра Тиводара, всіх учасників формування та керівників підрозділів детально ознайомили з ситуацією, що трапилась в Мукачевому.

«Ми змоделювали й прорахували усі можливі ситуації у розрізі Волинської області, а також розробили й відпрацювали низку заходів із недопущення будь-яких проявів свавілля на теренах Волині», - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні понад два десятки активістів ДУКу прийшли в облдержадміністрацію, аби зустрілися з губернатором Волині та керівниками силових структур. Уповноважені від організації більше години вели перемовини у закритому режимі та підготували спільну заяву та звернення до керівництва держави щодо розслідування ситуаці у Мукачевому.

З цього приводу Олександр Тиводар зауважив, що оцінювати дії та заяви кожної зі сторін повинні уповноважені органи, зокрема, представники міської і обласної влади та правоохоронці. Основна ж мета Варти порядку – будь-якою ціною попередити сутички та кровопролиття.

«Наше завдання – діяти виключно у правовому полі. Ми будемо забезпечувати спокій і віддано стояти на сторожі миру і порядку, допомагаючи у цьому правоохоронним органам. Лучани, я вас особисто запевняю: у нашому місті подібні «мукачевські сценарії» не матимуть місця. Кровопролиття та сутичок не буде», - пообіцяв очільник Варти порядку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
123 Показати IP 13 Липня 2015 19:16
Тиводар молодець ! Йди мером луцька , люди за тебе проголосують!
жора Показати IP 13 Липня 2015 19:17
А про що ця "новина" ?
Анонім до жора Показати IP 13 Липня 2015 21:42
Та щоб ви не боялись, що вас перестріляють на вулиці.
007 до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 22:44
не пі-пі малий,солдат дитя в обіду не дасть!!!
Анонім до 007 Показати IP 13 Липня 2015 23:06
А в Мукачево спочатку підстрелили охоронника, а тільки після цього з'явились менти. І не вважай ПС солдатами, бо солдати не стріляють в громадян своєї країни.
123 до Анонім Показати IP 14 Липня 2015 11:17
Справді? А в донецьку та луганську не громадяни України? Навіть якщо вони паспорти днр взяли - ви визнаєте ці республіки?
Анонім до 123 Показати IP 14 Липня 2015 12:27
Я - Дончанин. Но это не отменяет того, что солдаты не стреляют в граждан своей страны. В граждан своей страны стреляют каратели.
дідо Показати IP 13 Липня 2015 19:20
нехай виїдуть туда де копають бурштин,який кришується міліцейсько-бандитською мафією.
бабо до дідо Показати IP 13 Липня 2015 21:05
ПС у Мукачево так контрабандою "переймався, то місцевий ПС нехай так бурштином займеться, припинять взагалі видобуток поки не приймуть закони по його видобутку! Слабо?
Анонім до бабо Показати IP 13 Липня 2015 21:44
ПС у Мукачево так контрабандою "переймався", що підстрелив одинадцять випадкових мешканців Мукачево.
Анатоль_ Показати IP 13 Липня 2015 19:44
Це радує до глибини серця та душі!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 13 Липня 2015 22:32
Радує, те, що у вас відсутні тренувальні бази "сепаратистів", які у Мукачево зачищав ПС? Инфа с прямого эфира украинского ТВ (интервью с одним из членов ПС).
Лучанин Показати IP 13 Липня 2015 19:44
Як раз таке формування як варта порядку яке існує за кошти одіозного політика Ігоря Палиці (який не палиться) і як що на Волині щось і вібудеться то це будуть такі ж бандити як і ті що стріляли в Мукачево разом з бандитами у погонах по активістах Правого Сектору.
одіозний - то, праст до Лучанин Показати IP 13 Липня 2015 20:48
може, якраз таки завдяки їм і їх "одіозним" керівникам такого на Волині не відбудеться ?
мішка Показати IP 13 Липня 2015 20:00
не буде, бо не виберем палицевого кандидата
анука-анука до мішка Показати IP 13 Липня 2015 20:48
а чийого виберете?
123 Показати IP 13 Липня 2015 20:42
Фонд рулить по ходу.
Лучанка Показати IP 13 Липня 2015 21:00
Захищати то як? Валити ПС? З чого, з гумострілів? Чи підведете правове поле під використання помпи і мисливських карабінів?
. до Лучанка Показати IP 13 Липня 2015 21:18
це як весь час, коли десь стріляють і вибухає, а у Луцьку -ні.
СВІЙ Показати IP 13 Липня 2015 21:23
Пройде 1 рік і Всі зрозуміють - ГО «Варта порядку» - незаконне банд-формування!!!
ім'я до СВІЙ Показати IP 13 Липня 2015 21:38
дивилася в їх досьє . так вони вже більше року функціонують у новому складі. щось я досі не зрозуміла, що це - бандформування. Поясниш, Свій?
Волинь моя до ім'я Показати IP 13 Липня 2015 21:46
А "досьє" дозвольте спитати де взяли? Покажіть теж нам.
ім'я до Волинь моя Показати IP 13 Липня 2015 21:54
а в новині посилання, з історії формування
Волинь моя до ім'я Показати IP 13 Липня 2015 22:19
Я б ніколил не задав таке питання, якби не почитав про цю громадську організацію не в новинах, а на їх офіційному сайті http://samooborona.volyn.ua Там же і їх статут - https://drive.google.com/a/konfident.com.ua/file/d/0By_T-I_dqZVScTJuMjlyM25mTjA/edit Якщо цікаво, теж почитайте. Це не новини, а самі "першоджерела". Зверніть увагу на розділ VII статут. Там де про статутні обовязки та права членів формування. Перечитайте. Так ось, всілякі там затримання, доставлення осіб, перевірка документів... і т.д. і т.п.... Це дозвольте Вас особисто спитати, як?? Є Закон України "Про міліцію", Кримінально-процесуальний кодекс. Які затримання??? Яке використання тарнспортних засобів??? Які складання адмінпротоколів??? Кодекс України про адміністративні правопорушення не передбачає громадських організацій як осіб що таке роблять. То що скажете? Приходить до Вас такий от "формуванець" каже давай мені і те і інше. Не будучи не працівником органу внутрішніх справ і без санкції суду. То що? А влада на що дивилась коли такі статути затверджує??
Юрист до Волинь моя Показати IP 13 Липня 2015 22:36
Вася! Читай Закон України "Про участь громадян в охороні громадського порядку й державного кордону"
Волинь моя до Юрист Показати IP 13 Липня 2015 22:51
Юрік, не забувай про КПК, це перше. А по-друге - ти закони яника від 16.01.2014 теж уважно читав і третім .. чи яким там.. за машинами не їздив?
коля до ім'я Показати IP 14 Липня 2015 10:14
а де функціонують? на волинському бурштині?
Коля Показати IP 13 Липня 2015 21:44
Сан Саныч респект! Человек дела, а не пустого трёпа!
Волинь моя Показати IP 13 Липня 2015 21:45
Тобто цей Тиводар сказав наступне: "Контрабанде быть"?????? Він що, кацап?
десь так до Волинь моя Показати IP 13 Липня 2015 22:02
а ти, волинь моя, мислиш лише категоріями "контрабанда"? та ні, просто кровушка твоя і твоїх дітей не буде литися. і в місті буде спокійно. і на митниці будуть миритися-ділитися. і всяка така утопія. не прихильник ні палиці, ні єрємєєва, але коли хтось береже спокій моїх близьких, я вчуся це цінувати і дякувати за це
Волинь моя до десь так Показати IP 13 Липня 2015 22:10
а ти "десь так" запитай тих кого на майдані розстріляли, чи їх влаштовувала ситуація щоб і в місті було спокійно і на митниці мирилися-ділилися, і про всякі утопії, як ти про це сказав.
Анонім до десь так Показати IP 13 Липня 2015 22:25
Мо, найми для своїх близьких палицю єремєєва?
А ля ляшко Показати IP 13 Липня 2015 21:53
Такі заяви нагадують популістські виступи нетрадиційного Ляшка у ВР. Людина або цілком не розуміє суті подій в Мукачеві, або свідомо займається дешевим популізмом з певним політичним розрахунком. Такі люди небезпечні не лише для Волині чи для Луцька, а будь-де, бо популізм - це найперше безвідповідальність. Яскравий приклад цьому показала нинішня влада Греції, підписавши в Брюселі усе те, проти чого голосували греки на референдумі, який ця ж влада організувала. Глибинні причини подій в Мукачеві хнаходяться не на Закарпатті і не на Волині, а в суті політико-економічної системи в Україні. І ніяка шароварно-декоративна "Варта порядку" жодним чином ці причини зліквідувати не може, бо вона сама є породженням порочної кланово-олігархічної системи. І завтра або після ця варта може спричинити таку ж бойню на Волині. І залежить це не від декоративного Тиводара, а від тих, хто створив, фінансує і насправді дає накази, що і коли робити таким об'днанням.
Анонім до А ля ляшко Показати IP 13 Липня 2015 22:30
Волині далеко до Мукачева, бо там мафія існує давно і має глибокі корені. Всі депутати Закарпаття - мафіозо. Вони би давно створили свою Закарпатську Народну Республіку, тільки не вирішили, хто їм буде посилати гумконвої зі зброєю.
Аноніму до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 22:56
Це щось міняє по-суті?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 23:11
Як вони з самого початку казали: "У нас стволов - больше, чем населения!" Між іншим, Рубан вважає, що цей інцидент може стати початком проголошення Закарпатської Республіки.
РОМАН з гпз до А ля ляшко Показати IP 14 Липня 2015 00:38
підтримую 100 %
факт Показати IP 13 Липня 2015 22:02
Коли ж гроші говорять, то всі мусять губки постулювати. Де гроші люблять, там совість гублять.
Петро Показати IP 13 Липня 2015 22:04
Просто жах, люди схаменітся, хто, що і кого це знак запитання???????????????
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 22:08
Два брехуни однієї правди не скажуть .
СБУ Показати IP 13 Липня 2015 23:37
Так звана "ВАРТА", вартує палицю за його бабло. Сьогодні президент сказав, що всі незаконні "АРМІЇ" олігархів розпустять , чи це "ВАРТИ" не стосується.
Вася Показати IP 14 Липня 2015 00:34
Ну- ну...( слiпий казав- побачимо)))
роман з ГПЗ Показати IP 14 Липня 2015 00:34
дай бог щоб не було...але якщо буде то я впевнений що варта порядку не піде протИв ПРАВОГО СЕКТОРУ!!!
ДО ВСІХ Показати IP 14 Липня 2015 01:14
ПОДУМАЙТЕ СКІЛЬКИ КРІМ ВАС Є ПОРЯДНИХ ПАТРІОТІВ ЯКІ ДІЙСНО НЕ ДАДУТЬ БУТИ БАЛАГАНУ,ТОМУ РОЗГОНІТЬ ЯГОДИНСЬКУ МИТНИЦЮ ЩОБ НЕ ПОВТОРИЛОСЬ МУКАЧЕВО.МИКИТЮК ПРОВОКАТОР І ЗЛО ЯГОДИНСЬКОЇ МИТНИЦІ.
Анонім до ДО ВСІХ Показати IP 14 Липня 2015 12:44
Уже задержан комбат, участвовавший в Мукачевских событиях. Так вот, пару лет назад он сам занимался контрабандой.
факт Показати IP 14 Липня 2015 08:04
А вже створили партію "УКРОП" куди увійшли Корбан, Палиця ... і одним з гасел є: свободу добровольчим з'єднанням, почитайте програму, зрозуміло куди і до чого хилять! Порядку не буде!
Нема слів до факт Показати IP 14 Липня 2015 09:54
Для чого тиражувати оті москальські обзивалки? Укроп? Українською - кріп. Комусь подобається називатись рослиною?
Анонім до Нема слів Показати IP 14 Липня 2015 12:31
Укроп - Українский патріот. Мови рідну потрібно знати. Це перше, а другим є те, що назву "Укроп" признають і Порошенко і Свідомі.
хм Показати IP 14 Липня 2015 08:47
Хай Тиводар скаже за які гроші побудував собі таку хатеру? Жах просто, а тепер він порядком керує.
думка Показати IP 14 Липня 2015 13:00
закарпатський ПС - по суті, ручна армія балоги, волинська Варта порядку - ручна армія палиці. Там - контрабанда цигарок, тут -контрабанда бурштину. Не зрозуміло мені, як відрізнити бандюків, проплачених олігархами, від патріотів??????
Анонім до думка Показати IP 14 Липня 2015 14:57
А що, це різні речі?
Василь Показати IP 14 Липня 2015 22:05
І коли чекати стрілянини в нас? Останні роки коли кажуть що чогось не буде, а особливо запевняють, то це означає що треба чекати і навпаки, ніколи не буде, якщо запевняють що буде!
Вячеслав Показати IP 10 Серпня 2017 00:35
"Варта порядку", досі доволі таки успішно та ефективно, захищала громадський правопорядок та спокій на вулицях Луцька ....! Були правда деякі дрібні огріхи зі зловживанням спиртним за кермом у деяких несвідомих її членів …! Але, з огляду на те, що в Україні за таке зловживання за кермом мало не щодня затримують цілу купу у "зю-зю" п'яних мусорів, прокурорів, суддів та СБУШНИКІВ …, то це така "мало-негативна" дрібниця, що мала б давно вже розчинитись у цілому морі подібного сьогоднішнього всеукраїнсько-правового лайна …! Однак, з огляду на останні події, складається стійке враження, що подальше збереження правопорядку та спокою у Луцьку комусь і чомусь таки дуже сильно не сподобалось ...! Можливо хтось хоче таки перетворити сьогодні Луцьк на той другий, ХУЙЛ@О-граничний Дніпро, у якому, після усунення Коломойського, постійно серед білого дня "дедовоєвавшиє" спершу разом з мусорами б'ють до крові патріотичних захисників України, а потім ті самі виродки - агітатори за "РУСЬКИЙ МІР" безкарно розстрілюють АТОВЦІВ у центрі міста …!??? І вони "чомусь" зовсім не цікавлять ні СБУ, ні РНБО, ні пана президента - "ШОКОЛАДНОГО РОШЕНКА" …!!!!! Пане РАШЕНКО, …. АУУУУУУ ….!!!!