USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині посилюють заходи, щоб не допустити ухилення від мобілізації

28 Липня 2014 08:41
Новопризначений голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик зустрівся із прокурором області Анатолієм Коцурою, а також військовим прокурором області та обласним військовим комісаром Олегом Галаком, повідомляють у прес-службі ОДА.

Вочевидь, з огляду на те, що нині непроста ситуація серед населення щодо мобілізаційних заходів, а також поширення у ЗМІ інформації про начебто дезертирство волинян на Сході, голова ОДА доручив активізувати попереджувальну роботу з питань недопущення ухилянь від призову згідно з мобілізацією та протиправних дій посадових осіб, які задіяні у цих заходах.

Нагадаємо, Закон «Про часткову мобілізацію» підписав Петро Порошенко 23 липня 2014 року.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, кого з краян не торкнеться мобілізація, а кому все ж таки варто очікувати повісток.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
лучанка Показати IP 28 Липня 2014 08:49
а син Гунчика Піде в АТО він теж призивного віку
Маша до лучанка Показати IP 6 Серпня 2014 22:16
депутатів призивного віку на фронт, сидять як трутні штани протирають дивляться щоб щось вкрасти і знову пролізти на вибори...
буде Показати IP 28 Липня 2014 08:55
награбоване берегти тут
Так Показати IP 28 Липня 2014 08:58
Як всі, то всі. А не сільське населення Західної України!
Анонім до Так Показати IP 28 Липня 2014 09:07
ДОСТАВ! Манія чи що із Західною Україною?
Так Показати IP 28 Липня 2014 09:25
Так манія, поцікався трохи новинами, а тоді пиши...ДОСТАВ ПОЛІШУК
889 Показати IP 28 Липня 2014 09:59
дипутати прийняли закон про мобілізацію а закон про виплати та фін забезпеч військових а ато не прийтяли. хто за це відповіть?
Де справедливість? Показати IP 28 Липня 2014 10:05
А синочок мера Володимира піде служити??? Татко з военкомом вже все порішав ? А вонком покаже громадськості звідки в нього така хатега та кілька машин???І де зараз його діти??? А менти підуть служити???Чи вони всі далі будуть насміхатися з простих людей і торчати по барах один одного покриваючи???? Свое нехай пустять під Град, в землянки, вот тоді поговоримо на рівних! Ви так не вважаете, паневе можновладці???
Роман Показати IP 28 Липня 2014 10:30
Най йдуть самі, банда на банду! Олігари на олігарів! Як в давні часи. А то, сцуки, самі на гаваях, а народ на м'ясо...
Млять до Роман Показати IP 28 Липня 2014 10:35
Як ви вже задовбали всі "най ідуть, най ідуть" - х*р вони куди підуть від того що ви всі посидите в інтернеті і понайкайтеє. Щоб ситуація змінилась, то треба реально щось робити, а не анонімно найкати.
Лучанин до Млять Показати IP 6 Серпня 2014 22:18
Піду але перед тим 3 синочки мажорів забю як собак
Дружина добровольця до Роман Показати IP 28 Липня 2014 10:44
Мій чоловік там. І читаючи ваші коменти ще раз переконуюся, що така ситуація як зараз в нашій країні добре розставить все на свої місця і покаже хто мужик, а хто за спідницею ховається. ...Ми не чекали від держави ні броника ні шолома...самі ганяли по всій області і діставали все що йому потрібно. До слова, ми не з сільської місцевості.. чоловік доброволець...і зараз бачу як знайомі в срачці шукають гроші щоб відкупитися від служби мене переповнює жаль і неповага до цих так званих чоловіків...
Анонім до Дружина добровольця Показати IP 28 Липня 2014 10:58
Жадь тебя и таких как ты.
Анонім до Дружина добровольця Показати IP 28 Липня 2014 11:05
покаже хто наiвний романтик, якого розводять олiгархи на "повоювати як справжнiй мужик"
Оля до Дружина добровольця Показати IP 28 Липня 2014 11:18
А й справді. Скажіть за що?!!. Можливо ви скажете, що я не права, але я краще буду жити зі своїм живим чоловіком і ростити дітей, ніж в страху чекати вернеться чи ні, якби все було по справедливості, а тут аби з Путіним погратися - це війна верхів, а гинуть хороші чоловіки. За що?, за їхні сраки які зараз відпочивають, або їхніх синків які втекли, щоб їхні манікюри не спортились і таке інше, за тих східнян які просили в того падлюки Путіна "ПОМОГИ", а тепер втікають і просять у нас допомоги і сидять здорові мужики тут поки наші "добровольці" гинуть, за що? тільки не пишіть мені "за єдину Україну", я люблю Україну, но не її правителів, ці нелюди відправляють воювати, а хто буде лікувати, хто буде виплачувати сім'ям померлих, хто визнає на всю планету, що це герої - та НІХТО, крім родини та дружин добровольця. Сили, мужності і терпіння Вашому чоловіку і Вам.
555 до Оля Показати IP 28 Липня 2014 11:35
Якщо це нікому не потрібно, тоді навіщо проходить АТО? Наскільки мені відомо, східні регіони підтримують їхнє ополченіє, називають АТО карательною операцією і їх визволяти не треба. Значить ці землі потрібні Україні, і в армію іти треба, щоб зберегти цілісність кордонів. Ні одна держава не дарить свої землі. Треба воювати.
Якщо до 555 Показати IP 28 Липня 2014 12:21
якщо ці землі потрібні Україні, а східні регіони "підтримують ополченіє", то Україн іпотрібно провести жорстку і швидку зачистку, а не посилати людей туди живими мішенями, бо ті хто "підтримує ополченіє" - державні зрадники і вороги, які гадять, як можуть, то й поводження з ними повинно бути відповідне, а так якась х..йня малята - забирають на війну, а воювати не дають, по солдатах з усіх усюд стріляють, а вони не мають права - бо мирне населення.
знаючий до 555 Показати IP 28 Липня 2014 15:40
Якщо це АТО, на це є сили антитерору, які обучені цьому. А призивати пацанів і кидати їх як пушечне м ясо , це не гуманно якось. Ху.во працюю МЗС, вже давно мали зробити зустріч двох олухів які і мали б домовитись,,,,,,,,,,,,,,,,. Один дуае тільки про цукеркі, інший що Наполеон. А народи.... страждають
Анонім до Оля Показати IP 28 Липня 2014 11:37
абсолютно згiдна!! самi схiдняки хотiли до путiна або в днр, самi воюють проти України, ЧОМУ хтось їх має захищати взагалi ?? Крима нема i шо?? на Волинi хтось українську заборонив? якби то була Україна, то iнша справа, вiйськовi мусять обороняти, бо отримували грошi за службу, то робота. а так це войнушки олiгархiв i придурка путiна
СОРОМ Волині до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 12:43
Які ж ви всі ПОПЄРЄДНІКИ (коментатори) ГНИЛІ. Гидко. Добре що ваших писків не видно!
Анонім до СОРОМ Волині Показати IP 28 Липня 2014 13:05
ну буде тобi не 17 рокiв, сiм'я та дiти, тодi може iнакше будеш на свiт дивитися. а поки да, всi кругом гнилi, а ти промiнь свiтла та справедливостi
555 до Дружина добровольця Показати IP 28 Липня 2014 11:29
Мій теж поїхав, йому 40 років.
Анонім до 555 Показати IP 28 Липня 2014 11:40
спiвчуваю! тримайтеся, колись воно закiнчиться i повернетья живий та здоровий! ще бiльше цiнити будете! :-)
справедливий до Дружина добровольця Показати IP 28 Липня 2014 15:31
А якщо не дай боже знищать вашого добровольця, що тоді скажете................. Він з ким там воюю, чи за кошти каламойского........................ ото-то..........
Андрій бат.АЙДАР до Дружина добровольця Показати IP 13 Серпня 2015 23:43
все буде добре!! ваш чоловік прийде додому і все у вас буде добре. І знаєте у нього серце буде чисте перед дітьми та онуками що він в тяжкий для країни час пішов і зробив все що міг на той час а не просидів пробухав лаючи державу. Молодець він у вас, ві няк і всі ми воює не тільки за вас ала і за всіх боягузів які бігають оббиваючи пороги лікарень та военкоматів. Війна реально показала хвто є хто, хто реально мужик і патріот своеї держави а хто просто скритий сепаратист замаскований під патріота. всього самго найкращого вашій сім"ї
до дружини Показати IP 28 Липня 2014 11:09
да жаль вас бо це ж олігархи повинні битись це боротьба за владу за гроші а хлопці,які гинуть кожен день їм життя треба !їм треба жити!
анонім до до дружини Показати IP 28 Липня 2014 12:14
всякі майдани - це також розбірки олігархів. Головне через ЗМІ(ЗМІя) внести людям в голову інформацію, що це дуже важлива справа стояти на майдані(насправді тупо розвалювати державу). Потім гинуть обдурені люди. Їх ті ж самі ЗМІ(ЗМІї) називають героями(хоча насправді обмануті жертви). Це вже ж було у 1917 році. Зараз люди валять пам"ятники Леніну, а насправді повтотрюють багато його кроків: скинули владу, стараються стерти з пам"яті минуле(тоді період царизму, зараз період рад. влади), розв"зали громадянскьку війну, через ЗМІ дурять людям голови, дають фантастичні обіцянки(Тоді: Земля - селянами, Зараз: угода про асоціацію - і в нас все буде гаразд).
покращення Показати IP 28 Липня 2014 11:49
Пропоную мобілізувати всю обласну та міську раду повним складом і воєнкома з ними разом
Де справедливість??? до покращення Показати IP 28 Липня 2014 15:59
Та яке там, їх же ж бідняток мобілізувати не можна, БО ВОНИ ЧИНОВНИКИ!! І не підлягають мобілізації!!!!І прекрасно це всі знають!!! Всі військові ( а їх в Україні 120 тис), всі менти ( а їх всього 350 тис), в нас в одну мить стали штабними, і т.д, ходять папірчики перкладають та каву пють!!! А на смерть хай їде дурний народ, а своїх діток вони по канарах сховали!!! Панове, а ваші дітки,то не чиновники( пока не всі), давайте призвіть хоть одного!!!! А тоді триндіть про всекі гроші на потреби, про 100 тис при загибелі,іт.д. То Певно життя свеї дитинки ви в 100тис не оцінете???
Вася Показати IP 28 Липня 2014 12:13
Підуть не підуть ВОНИ, таке враження, що коменти пишуться в окопах Сходу України. З себе почніть - до деяких особливо розумних
СОРОМ Волині Показати IP 28 Липня 2014 12:46
Соромно за таких гнилих людей на цьому сайті!
Анонім до СОРОМ Волині Показати IP 28 Липня 2014 13:06
ну буде тобi не 17 рокiв, сiм'я та дiти, тодi може iнакше будеш на свiт дивитися. а поки да, всi кругом гнилi, а ти промiнь свiтла та справедливостi