USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині працівникам облавтодору не виплачують зарплату

15 Серпня 2015 14:44
Через заборгованість із виплати заробітної плати за декілька місяців до депутатів облради звернулися працівники Рожищенської філії ДП «Волинський облавтодор».

Про це стало відомо під час 36 сесії облради 14 серпня.

Із депутатським запитом до голови облдержадміністрації звернулася Раїса Кучмук. Голову ОДА просять посприяти в ліквідації заборгованості із зарплати, оскільки це - державне підприємство. Як повідомила депутат, до неї звернулося 23 працівники Рожищенської філії облавтодору з приводу заборгованості із виплати заробітної плати за квітень-червень у сумі 97 тисяч гривень.

Про те, що працівники Рожищенської філії зверталися, піднімаючи питання заборгованості, повідомив також депутат Володимир Войтович.

Депутати підтримали запит Раїси Кучмук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дідо Показати IP 15 Серпня 2015 14:47
Хлопці, беріть асфальтом і продавайте його наліво.
Тарас Показати IP 15 Серпня 2015 15:08
на ДКП "Луцьктепло" заборгованість по зарплаті вже досягає більше пів мільйона за кілька місяців, а ви пишете за 97 тисяч
911 Показати IP 15 Серпня 2015 15:15
Які дороги така і зарплатня має бути.Одним можна не платити а цим ні. Чому За такі дороги повинні вони ще платити державі за те що вони роблять їх такими поганими. До стінки і все .
777 до 911 Показати IP 15 Серпня 2015 23:09
ти тормоз бл...., як фінансують так і роботягі роблять, піз..й сам туда і шибай балабас ТОРМОЗ!!!!
ОЙ"" Показати IP 15 Серпня 2015 16:26
я вас умоляю.. які зарплати? ви подивіться на районних начальників філій! в них і ваша зарплата осіла. гляньте на Старовижівського начальника і головного інженера в одного хата виросла як гриб після дощу і машини міняє для синочка. до києва їздить щотижня на навчання синок, на власному авто( мабуть не сам на паливо заробив чи на той автомобіль) а в інженера вже хата підростає підростає...
Водій Показати IP 15 Серпня 2015 20:39
А за що ним платити?
небайдужий до Водій Показати IP 15 Серпня 2015 21:00
хіба прості роботяги винуваті що начальство краде?Вони свою роботу роблять як їм кажуть.
Працівник філії Показати IP 16 Серпня 2015 10:00
Депутат Войтович вводить в оману - він сказав, що це не його округ!
Волинь Показати IP 18 Серпня 2015 20:48
Колишній керівник облавтодору Настін накрав мільйони , то на зарплату працівникам не залишилося грошей. Його "справу" успішно продовжують Мирка і Настін молодший. Воїстину сімейний підряд процвітає десятиліттями в облавтодорі.