USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Невідомі проникли у квартиру волинського «правосекторівця»

30 Червня 2014 11:14
Невідомі проникли у квартиру активіста волинського Правого сектора Аркадія Соломатіна. Сам він пов’язує цю подію із антикорупційною діяльністю у правоохоронних органах. Про це повідомляє «Четверта влада».

До слова, Аркадій Соломатін є не лише активістом «Правого сектору» Волині, а й одним із активних учасників Комітету громадської люстрації, - повідомляють в прес-службі «Правого сектору» Волині.

Коли Аркадій Соломатін повернувся додому, то виявив, що зламаний замок на вхідних дверях. «Також «люстраційні» документи були перескладені так, як ніби щось шукали та, видно було, що хтось «порпався» у моєму комп’ютері», - заявив він.

Аркадій Соломатін повідомив, що відразу викликав міліцію. Наразі триває слідство.

Відтак, Правий сектор Волині не виключає, що цей інцидент може бути пов’язаний із попереджувальною акцією, яку організація провела у п’ятницю, 27 червня, вимагаючи від заступників начальника УМВС Волинської області написати рапорти на звільнення. Зокрема, на стіл одному із них активісти поклали автомобільну покришку.

Як повідомлялося, згодом міліціонери оприлюднили своє бачення конфлікту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
лучани Показати IP 30 Червня 2014 11:23
Чому невідомі ? Всім відомі міліціонери,які не хочуть залишати свою низкооплачувану,ненормовану важку,неблагодарну роботу.
Лучанин до лучани Показати IP 30 Червня 2014 23:50
досить виражати думку від всіх лучан. Одна ваша особиста думку, не є думкою всіх лучанів.
911 Показати IP 30 Червня 2014 11:27
не розумію, нащо викликав міліцію?!! треба було правий сектор, самооборону і всяку іншу х""""ю. Цирк уехал, клоуни остались
Rza Показати IP 30 Червня 2014 11:29
Вже не мають чис привернути увагу, то займаються такою маячнею.
ПС Показати IP 30 Червня 2014 11:35
чим скоріше волинь позбавиться таких соломатіник-тим для волинян буде краще! З 1ЛИПНЯ ТАРИФИ ЗА ВОДУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЗБІЛЬШУЮТЬС В 2 РАЗИ! СЛАВА МАЙДАНУ!!
лучани до ПС Показати IP 30 Червня 2014 11:42
За збільшення тарифів требп "подякувати" чиновницько-міліцейській мафії,що грабувала країну останні чотири роки.
перехожий до лучани Показати IP 30 Червня 2014 11:45
А не через кредити МВФ треба дякувати? Не вводь людей в оману, але якщо "свідомити" то повірять любій брехні!
НЕЛУЧАНИН до перехожий Показати IP 30 Червня 2014 15:50
а чому саме кредити МВФ, а не рашинські ? підвищення тарифів - це обєктивна закономірність, а от низькі зарплати - політика кровосісів-бандюковичів
Patrik до ПС Показати IP 30 Червня 2014 15:36
Вибачте за різкість, але вона цілком оправдана... Якби янукович ще був з рік при владі, то за воду нам би ціна піднялася в разів десять, а той більше... І не тільки за воду... Ви ж прекрасно все розумієте, а пишете дурню з двох причин: або ви користувалися "певними благами" при минулій владі, а тапер іх втрачаєте, або ви, даруйте, людина зовсім недалека... Майдан ціною життя скинув злочинну владу, весь світ про це говорить із захопленням! Але, як бачимо, крім Героів, є в нас ще іуди, які з певним сарказмом згадують Героів майдану... Не смійте запроданці судити Героів, бо, як би ви тут не звивались, геоям - слава! А вам убогим-ганьба!
ЛС Показати IP 30 Червня 2014 11:43
Комітет люстрацї ї(орган поза законом), "Правий сектор"(незаконне озброєне формування)... які почесні організації! Херою сала!!!
Суддя Дред Показати IP 30 Червня 2014 12:16
Да кому цей убогий саламатін треба,а може це інопланетяни до нього проникли
невловимі месники Показати IP 30 Червня 2014 13:00
На черзі Данильчук...
Анонім до невловимі месники Показати IP 30 Червня 2014 13:24
може Руденко ?
свг Показати IP 30 Червня 2014 13:27
документи для службового користування дома зберігати заборонено. якщо цього не знає офіцер то ...
Корєш Показати IP 30 Червня 2014 15:48
Цей алкаша не викликає довіри може він сам себе вскрив. Дуже слизький і непорядний , чого не йде літати на схід а шукає піару
100% до Корєш Показати IP 30 Червня 2014 16:11
а чим ще увагу привернути? дійсно цікаво, а нах ти мєнтів викликав, якщо це "мафія". Убогі ви, ПеСи...шкода, прос...ли ви, як і всі дАрмоКрати, довіру людську. А відповідати то прийдеться...ой, чекайте но...бумеранг вже на підході
aнастасія до Корєш Показати IP 30 Червня 2014 16:39
шановна редакція"Волинських новин",про кого ви пишете????невже немає достойніших людей в Луцьку?Кому довірили документи???не виключено,що хтось з чиновників йому заплатив.,щоб залишитись на роботію. А він викликав міліцію,щоб відвернути від себе увагу, прикриваючись проникненням в житло...Не дуріть народ....Дивує той факт,хто додумався довірити алкаші люстрацію і кому важлива його думка???КУДИ МИ КОТИМОСЬ???
PS до aнастасія Показати IP 30 Червня 2014 17:29
який жах добре , що хоч його красаву не викрали,а тільки документи.Ну от як може таких земля носити ,нічого святого.Рішало долбане.....
Вишків Показати IP 30 Червня 2014 16:35
коментар було видалено
Анонім Показати IP 30 Червня 2014 17:34
до міліціі побіг ти іх на коліна ставив а зараз до них біжиш пес
дідо до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 17:46
Ніхто не біжить до міліції, а це обовязок міліції бігти до громадян,а не закриватися у загратованих відділенях.
Анонім до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 19:51
я так думаю що тепер кожен рік влада буде мінятися)))
123 Показати IP 1 Липня 2014 08:40
Спецслужби відкрили би двері і він навіть би не зрозумів що хтось був в нього)))) Боягуз Аркадій , борець невидимого фронту)
до слова Показати IP 1 Липня 2014 08:44
до слова, цей к**н брав участь у нападі на міліціонерів і протиправно заволодів табельною зброєю, за що передбачено покарання. Чому він досі не парить нари, цей "херой!?
Анонім Показати IP 1 Липня 2014 09:00
Нарешті цим д**нем займуться,надіюсь ,його ж побратими!!!!
ПС Украіни Показати IP 2 Липня 2014 00:03
Цей непотріб взагалі немає права виступати від правого сектору як Тимощук і Данельчук. Вони заганьбили це ім'я .