USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Обрали керівника луцького Палацу культури

17 Серпня 2016 18:13
Керівником луцького Палацу культури знову став Юрій Войнаровський.

Про це стало відомо у середу, 17 серпня, під час засідання конкурсної комісії, - пише Волинь24.

Нагадаємо, що на цю посаду претендували багаторічний очільник закладу Юрій Войнаровський та радіоведучий, організатор концертів Дмитро Ураєв.

17 серпня обоє кандидатів представили членам конкурсної комісії свої програми розвитку Палацу культури на найближчі п’ять років, а також відповіли на низку запитань.

Зрештою, шість з семи членів комісії підтримали Юрія Войнаровського, лише один утримався. Натомість ніхто не проголосував на підтримку Дмитра Ураєва.

Також члени комісії рекомендували управлінню культури підписати з Юрієм Войнаровським контракт на один рік.

Зауважимо, що Юрій Войнаровський у1985-1987 роках працював художнім керівником Луцького міського будинку культури, у 1987-1991 роках – директором Луцького міського будинку культури, з 1991 року – директором Луцького народного Дому «Просвіта», а з 2009 року – директором комунального закладу «Палац культури міста Луцька».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Петро Показати IP 17 Серпня 2016 18:32
Як в анекдоті: -Ви знаєте,чому корова випорожнює пляцки,а коза горошки? -Ні... -От Ви навіть в г.мні не розбираєтесь,а в моє життя залазите. Які можуть бути сумніви відносно Юрія Васильовича?Ураєв претендент?Не смішіть... Вітаємо,пане Войнаровський,Ви гідний своєї посади!Успіхів! Ваші колеги.
Всезнайко Показати IP 17 Серпня 2016 18:56
Вітаю!!!! Ще є правда на світі.
Дуня Показати IP 17 Серпня 2016 19:25
А сторож з Гармидеру не балотувався?
123 до Дуня Показати IP 17 Серпня 2016 19:34
Якийсь Діма ще був
Танюха Показати IP 17 Серпня 2016 19:54
Мій задум «Рога і копита» тріснув, скоро, напевно, трісну і я…..
Дуня Показати IP 17 Серпня 2016 20:15
А сторож з Гармидеру не балотувався?
Анонім Показати IP 17 Серпня 2016 20:28
Був би не укроповець то й би і непідтримали
І? Показати IP 17 Серпня 2016 21:07
Контракт на рік, то правда?
Колян до І? Показати IP 17 Серпня 2016 21:43
Яка різниця?Чоловік на своєму місці.А Дімончик?Що ти,с.ка зробив в АТО?Я був з тобою там.Ти б так само і тут робив.Зй.бувався б постійно.Тепер до тебе як для ведучого радіво пропав інтерес.Баран ти.
Хайфа Показати IP 17 Серпня 2016 22:23
Давайте Войнаровского в министры!А почему бы и нет?По культуре возможно и сделает что то.
Культура Показати IP 17 Серпня 2016 22:57
Не допускайте красавіцу гнатів.шо вона зробила за свої роки при посаді?чувіха нульова.
Лучанка Показати IP 18 Серпня 2016 16:02
Юрію Васильовичу, прийміть щирі вітання!!! Дійсно є правда на світі. Чому на рік? З Вашою енергією та досвідом роботи контракт повинен був бути, як мінімум на 10 років. Такого відданого керіника в культурі ще не було і не скоро буде, чи Вас погано знають члени комісії? Ганьба.
також лучанка Показати IP 18 Серпня 2016 16:18
В законі пишеться ясно.... обирається на посаду на 5 років! Невже ж одна людина на може змінити закон!? Хіба Президент . Вітаннячко Вам - так що дерзайте шановний Юрію Васильовичу!