USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Радіоведучий хоче стати директором луцького палацу культури

11 Серпня 2016 16:14
На посаду директора луцького Палацу культури наразі претендує двоє людей – багаторічний очільник закладу, заслужений діяч мистецтв України Юрій Войнаровський та також радіоведучий Дмитро Ураєв.

Останній розповів «Волинь24» про те, чому вирішив спробувати отримати цю посаду.

Чоловік зауважив, що вже більше десяти років працює в сфері культури, наразі є завідувачем редакції на радіостанції Волинської дирекції Національної телекомпанії України, більше року був у зоні АТО.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТІ, ХТО ЗМІНИЛИ ПЕРО НА АВТОМАТ: ВОЛИНСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ В АТО

Дмитро Ураєв переконаний, що його досвід стане у нагоді міському Палацу культури.

Дмитро Ураєв

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський просить депутатів міськради збільшитии фонд заробітної плати для працівників та посприяти в придбанні нових музичних інструментів та апаратури, зокрема, роялю «Бехштейн» за 5 мільйонів гривень, з яким можна було б проводити конкурси піаністів, або концерти рівня Ріхтера.



Юрій Войнаровський

Дмитро Ураєв каже, що ніколи не прагнув очолювати Палац культури, тож свою заяву подав в останній день після поради колег. А на запитання про те, як оцінює шанси на перемогу, відповідає, що шанси 50/50, оскільки претендентів лише двоє.

«Я глибоко поважаю Юрія Васильовича Войнаровського, я це говорив завжди і говорю зараз. Все те, що він зробив, я ціную, і не йду проти нього. Я подав свою кандидатуру не для того, щоб виступити проти когось, а для того, щоб принести щось своє», - додав чоловік.

Тож у разі призначення в першу чергу він планує проаналізувати ті речі, які запланувало попереднє керівництво, вивчити кадри та вирішити, чи варто їх оновлювати, провести технічний аналіз звукового обладнання та започаткувати щось нове. Зокрема, Дмитро Ураєв планує відкрити звукозаписуючу студію та створити конкурс пам’яті В’ячеслава Хурсенка.

«Молодь все менше уваги звертає на заходи, організовані Палацом культури, вона йде в нічні клуби, бари. Ми ж повинні використати останній шанс, щоб повернути до себе молодь. Палац культури повинен стати місцем регулярного проведення різнопланових заходів. Також потрібно налагодити регулярні партнерські стосунки з засобами масової інформації, тому що зараз реклами заходів немає», - наголошує чоловік.

Серед основних проблем установи Дмитро Ураєв виділяє поганий менеджмент та відсутність кваліфікованих кадрів, адже навіть для організації заходів, які проводяться в Палаці культури, потрібно шукати стороннього режисера, натомість приміщення здаються в оренду.

«У нашій країні творчі люди залишаються сам на сам із своїми проблемами та планами. Якщо ти не адмініструєш якийсь будинок культури, ти виходиш на площину підприємництва. Тобто молодіжна група повинна шукати собі репетиційну базу, самостійно вирішувати проблеми з виступами тощо. Вона не може прийти в палац культури і запропонувати свою програму. Цей інститут, на жаль, не працює належним чином», - розповідає Дмитро Ураєв.

З його слів, у міському палаці культури занепали навіть ті напрямки, які раніше непогано працювали. Зокрема, зникла звукозаписуюча студія «Олекса» та музичні гуртки, які дозволяли б творчим людям реалізовувати свої таланти.

«Жоден з молодих гуртів чи артистів, які вже мають імена, не проводив концертів в Палаці культури. Це і «Фіолет», і «Флайzzzа», Адам Горбатюк та інші. Чому так? Це питання і треба вирішити. Тим більше, я знаю, що можливості є і для цього не потрібно великих коштів», - наголошує претендент на посаду директора Палацу культури міста Луцька.

Зауважимо, що нещодавно відбулось перше засідання конкурсної комісії, яка розглянула подані кандидатами документи. А вже 17 серпня відбудеться друге засідання, під час якого кандидати представлять свої програми розвитку Палацу культури та пройдуть співбесіди.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
масовик затівник Показати IP 11 Серпня 2016 16:25
Нехай буде Ураєв. Молодий, перспективний, розумний. А Войнаровському усе рівно, де пердіти - дома чи на роботі.
111 до масовик затівник Показати IP 11 Серпня 2016 17:38
якби не Войнаровський то не було б Поліського літа і багато інших хороших речей
культура до масовик затівник Показати IP 11 Серпня 2016 18:00
Піде Войнаровський- закінчиться епоха культури в Луцьку. А ваш молодий "перспективний" зробить ригалівку з Будинку культури бо інакше наша обкурена молодь туди не піде! А для людей не дуже молодих? Після 40-ка пішки в Гаразджу?
Старий Показати IP 11 Серпня 2016 20:31
Ага,треба притягнути в палац молодь,бо діти які відвідують танцювальні гуртки не рахуються.Треба молодь,яка в 90-ті на дискотеках в дк ригала по кутках.Давай Дімон,вперед!Чи на студії будемо писати на шару,бо звідки в молодих артистів бабло?А хто має бабло,той пишеться на тих студіях які мають авторитет.Та й студія,думаю немало грошей потягне.Думаєш відіб'ється?Циркач ти дімочка.
321 до Старий Показати IP 12 Серпня 2016 14:16
Ти Д*БІЛ?
бомба Показати IP 11 Серпня 2016 20:48
Був рік в ато?І що робив там,якщо не секрет?Достали атошники.Навчились в Данильчука.Пофоткались біля моря з пєстіком і вже рахується що був в ато.Який з тебе директор,пане Ураєв?Що ти там міняти зібрався?Клоун!
Адам до бомба Показати IP 12 Серпня 2016 14:23
А ви в курсі що Діма офіцер??? І він дійсно захищав дупи таких як ти... Бажаю тобі пережити те що він, щоб більше НЕ ГНАТИ на атошників.
бомба до Адам Показати IP 12 Серпня 2016 14:52
Я не маю на увазі хлопців,які дійсно воювали і бачили кров.Їм шана і хвала.Але є окрема категорія атошників,такі як Діма,Данильчук та багато інших.Те,що він офіцер-це круто,але що він збирається робити в культурі?А Ви,пан Горбатюк,молодець,Бачили Вас по телеку з кулеметом.
Адам до Адам Показати IP 12 Серпня 2016 15:54
Нічого проти Юрія Васильовича не маю, він молодець, але припиніть ображати людину з якою ви взагалі не знайомі...
Мария Показати IP 11 Серпня 2016 20:55
Сколько же ещё будем менять всего?Уже власть 12 лет меняем и никак не угадаем.Нечем заняться.Или кто-то кого-то хочет продвинуть.Всё ведь работает в доме культуры,что ещё надо?Нам хоть есть где собираться
321 до Мария Показати IP 12 Серпня 2016 14:26
РАБОТАЕТ? А ви подивіться в інших областях, тоді скажете хто РАБОТАЄТ...
Мария до 321 Показати IP 12 Серпня 2016 14:46
А что в палаце не работает?Детские и взрослые коллективы постоянно учавствуют в разных концертах как в Луцке так и за границей.Что не так?Просто интересно.Конкретно
а що Показати IP 11 Серпня 2016 21:32
ще Войнаровський всіх посилає з Палацу подалі, особливо, якщо попросити залишити якісь речі після концерту, то скиглиння буде, не оберешся і не переслухаєш... Юру Поліщука він також випер з свого палацу Войнаровських. А синочку віддав магазин за 1 грн. в рік. Ми вам дякуємо Юрію Васильовичу, але дозволяємо перед пенсією наостаток відмити гроші з Поліського літа 2016.
Мария до а що Показати IP 11 Серпня 2016 21:50
Читаю Ваш комментарий и удивляюсь,сколько в человеке желчи и дурости.Причем здесь вещи после концерта?Вы в своем уме?Оставьте вещи в театре.Интересно,что Вам там ответят.А Полищук какое отношение имеет к Палацу культуры?Или это он и пишет?
321 до Мария Показати IP 12 Серпня 2016 14:29
Він в свій час був директором, але....вижили
Мария до 321 Показати IP 12 Серпня 2016 14:44
Был директором чего,стесняюсь спросить?
321 до Мария Показати IP 12 Серпня 2016 15:51
Палацу культури...( і не стєсняйтесь, а цікавтесь життям Луцька)
Мария до 321 Показати IP 12 Серпня 2016 16:52
Сколько,два дня?Не смешите меня.
123 до а що Показати IP 11 Серпня 2016 21:54
Теж хочу за 1 грн в рік!Але важко в це віриться.Зараз вроді немає такої шари вже.Можна піти в бухгалтерію і попросити показати рахунки на оренду магазинчика.В нас же все прозоро?
Лучани. Показати IP 11 Серпня 2016 22:27
Ми за Войнарівсьеого. В Юрійові Васильовиу концентруеться і минуле і сьогодення і майбутне дійсно культури громади усіх вікових категорій.
до лучани до Лучани. Показати IP 12 Серпня 2016 07:02
ха...ха...ха...
опа-опа Показати IP 12 Серпня 2016 10:25
опа-опа гнатів знайшла собі малодшого партнера!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! бо з ураєва такий директор як з мого "діда" молоток
Артист Показати IP 12 Серпня 2016 18:18
А чому в Українській Армії на посаду командира артбатереї не беруть музиканта після консерваторії, який і в армії служив і навіть з кінофільмів знає що таке КАЛІБР і АЗІМУТ? А нормально , коли радіоінженер, який кварту від квінти не відрізняє, після військового училища хоче бути директором Палацу Культури - і це ще хтось підтримує!! Люди! Ви - притомні? Ви до чого вже хочете культуру принизити?, Давайте краще його підтримаємо на посаду директора РОДДОМУ або голови Апеляційного суду!!! Що він після свого полігону не прийме роди і не винесе вирок ? Тут теж на фахову освіту можна наплювати!!
мда Показати IP 12 Серпня 2016 19:28
Смішно читати що всесвітнйо відомий колектив Фіолет чи ІНШІ не може дати концерт в ПК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! та давайте організовуйте публіку робіть рекламу і все. Чи ви хочете заставити когось слухати ваші тупі пісні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
АТОшнік Показати IP 12 Серпня 2016 21:11
Ураєв рік в АТО... ну-ну, в штабі М пропердів.... щомісяця додому їздив.... Кароч, залиште Юрія Васильвича в спокої і не морочте голови.... ураєв-ВОЯКА нехай свою ціхоцюку піарить і на супер-цікавомуволинському ТБ працює
Ковель Показати IP 12 Серпня 2016 21:21
Думаю,зараз саме той момент,що Дмитру варто зняти свою кандидатуру.Це буде по-чоловічому мудро і менше позору.Треба бути професіоналом на своєму професійному місці.
Діма до Ковель Показати IP 13 Серпня 2016 21:25
ПРАВИЛЬНА І ВЧАСНА ПОРАДА!
Свідок Показати IP 13 Серпня 2016 23:27
Войнаровскій то старий клоун хто з ним стикався той знає він з міського бюджету висмоктує гроші не багато але стабільно прямо як фанати януковича він за стабільність. А взагалі мені цікаво в чому розвиток культури про що говорять в коментарях? Чому вона не помітна для міста? Один фестиваль? Це досягнення для очільника культури міста? Результат так результат, люди які амартори в цій справі без фінансування започатковують свої Open air майданчики такі як бандерштат, зараз це уже доволі хороший бренд а згадайте як він починався, і де залишився цей клоун зі своїм літом на яке приходять в основному пенсіонери тому що програми нормальної немає аби туди приходила молодь. Одним словом стара істеричка яка ніби то на показ щось робить а на ділі це пшик. Правильно люди вище підкреслювали подивіться як це організовано в інших містах типу Львова або Тернополя, там в один сезон проводиться порядку 5-8 заходів патронату місцевого відділу культури і вони справді хороші. Тому вирішуйте самі я не агітую за нового кандидата я думаю він і сам знає хто за ним прийде як він буде красти))))
Свідку! до Свідок Показати IP 16 Серпня 2016 19:50
Свідку ! Ти - сам КЛОУН! Ти сам пенсіонером не будеш? Пенсіонери - не люди? Твої опен ейри для молоді? Нормальна молодь або вчиться або воює або працює! А ця твоя опенейровська молодь тільки за кайфами ганяється та розвагами . А через 10 років прийде нова молодь, яка твою молодь назве ВІДСТОЄМ! А ще всі пенсіонери говорять, що вони теж мололі ДУШЕЮ! І так відбувається кожні 10 років. То яку молодь треба обслуговувати? Ти - КЛОУН, бо не знаєш , що є вічні цінності і ФОЛЬКЛОР - одна з них. А друга - твоя мова! Тому говори правильно - на відкритому просторі (опенейр)