USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Парковка біля ПортCity подорожчає

5 Лютого 2018 20:24
Адміністрація ТРЦ "ПортCity" збільшила вартість паркування.

Про це заклад інформує у Facebook.

У зв'язку з підняттям цін та комунальні послуги, витрат на утримання, експлуатацію та інших видатків, ТРЦ змушенений підвищити тарифи на паркування.

Перша година парковки й надалі залишається безкоштовною. Вартість кожної наступної початої години становитиме 10 гривень. Абонемент на місяць – 1500 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Anonymous Показати IP 5 Лютого 2018 21:10
Штраф за втрату папірця - ВЗАГАЛІ незаконний! В машини є НОМЕР, є електронна система, все, при заїзді на парковку - номер фіксується. З вимаганням грошей ті "паркавани" йдуть прямим курсом у пішу еротичну мандрівку.
ссд Показати IP 5 Лютого 2018 21:40
я такого в європі не бачив!!! люди приїзджають гроші зоставити в вас а ви жлобством займаетесь!
User до ссд Показати IP 6 Лютого 2018 00:43
Із нашими людьми не можна "як в Європі". Якщо зробити безкоштовну парковку, то половина жителів 33-го мікрорайону буде там паркуватися цілодобово. Халява ж бо. Але 1500 грн за місяць - то все ж трохи забагато. За такі гроші вже й гаража можна арендувати.
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2018 21:47
В Києві парковки в багатьох центрах безкоштовні а Івахів неяк нажертись не може.
Олег Марчук Показати IP 5 Лютого 2018 22:04
По перше на камері там ніхто шукати коли ти заїхав не буде (не думаю що програмне забеспечення як в поліції на штрафи хтось буде ставити не європа), а якщо і буде то послуга важай і стоїть 150грн. По друге рахуй як в готелі ти заїхав і получив ключ, щоб виїхати треба ключ і оплатити згубив плати за відновлення. За парковки в європі, в германії на платних колись було 1євро за годину зараз незнаю. І тут інше люди якби не платність парковки з другої години всі б ставили що живуть поблизу (і була б завжди занята парковка) і гості закладу фіг там машину поставили. Хотя я б зробив з третьої години оплату так як приїхавши на кіно яке йде до 2 год ти точно заплатиш за 1 год. А так абонимент на місяць впав в ціні на 100 грн=)
місцева до Олег Марчук Показати IP 8 Лютого 2018 16:31
а то нічого ,що якщо людині не потрібно ставити авто на цілий місяць, а тільки на 2-3 дні,то вона має платити по 230 грн за перший день і по 240 грн за кожен наступний?))
Олег Марчук до місцева Показати IP 8 Лютого 2018 18:40
Дана парковка призначена для автомобілів гостів закладу, а якщо кожен буде ставити на 2-3 дні безкоштовно, то для них місць не залишеться.
місцева до Олег Марчук Показати IP 9 Лютого 2018 14:21
підземний паркинг не є спеціалізованим для гостей. в ньому є поденна плата і місячний абонемент. Отже є місцем загального паркування для всіх. Я ніде не написала про безкоштовний паркинг . Просто ціна не має бути космічною . Починалось все з 15 грн за добу , а потім почало зростати в геометричній прогрессії. То є здирництво і неповага до клієнтів загалом.
Джек Показати IP 5 Лютого 2018 22:28
ТРЕБА ЗРОБИТИ 100грн за час,шоб ті .... базарнікі дали людям де стати!!!!
555 Показати IP 5 Лютого 2018 22:48
Стьопа космос...