USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Парковка біля «Там-Таму» подорожчала

4 Червня 2017 11:31
Лучани нарікають на підвищення вартості парковки поблизу ТРЦ "ПортCity". Найбільше їх обуряє не саме підвищення ціни, а те, що це відбулося без попередження.

Про це пише Анатолій Пушкін у Фейсбуці.

"Сьогодні мав необережність паркуватись на стоянці "Там-Таму".

Як виявилося, ФОП Черняк тихенько змінив умови оплати та користування парковкою. Принаймні я про це не знав.

Всім лучанам було відомо, що перші дві години парковки були безкоштовними, а наступна, тобто третя, вартувала 3 грн.

На виїзді з парковки, коли мій автомобіль простояв 1 год 20 хв, несподівано шлагбаум не відкрився! Виявилося, що термін безкоштовного перебування тепер одна година, а вартість оплати зросла більше ніж вдвічі - тобто становить 8 грн! При в'їзді щодо змін умов паркування ніякої роз'яснювальної інформації немає.

При оплаті декілька водіїв теж тішились, що залишили більше коштів, щоб заплатити, але обурення теж було в них присутнє. Цікаво, які такі нагальні фактори вплинули на таку драконівсько-зухвалу цінову та соціальну політику власників ПортCity?" - йдеться в дописі.

Зауважимо, в коментарях під дописом лучани зазначають, що в Європі біля великих ТЦ парковки взагалі безкоштовні.
До слова, вартість стоянки за добу, як бачимо на талоні, - 80 грн. Тим часом на сайті розважального центру послугу цілодобової парковки пропонують за 180 грн на місяць.
Окрім того, втрата талону "неуважному" водію обійдеться у 150 грн.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1599883396690752&set=a.281415988537506.77946.100000073228617&type=3
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 4 Червня 2017 11:57
Европа.....
Черняк Показати IP 4 Червня 2017 12:05
нема в шелупоні грошей - паркуйся на полі
Луцький до Черняк Показати IP 4 Червня 2017 13:47
Шелупонь - це ти злидень
Черняк до Луцький Показати IP 4 Червня 2017 17:16
ти шелупонь базар фільтруй
Луцьк Показати IP 4 Червня 2017 12:10
Ганьба
? Показати IP 4 Червня 2017 12:12
Европа сама по собі...а Українським "хазявам" закони не писані...тому творять що хочуть.
дідо Показати IP 4 Червня 2017 12:34
Приватна парковка,мають право. На толончику все написано.нехай читають уважно....Якби не було варшавки через дорогу, де на парковках стоять будки металеві,і нема стоянки для працівників та покупців, то парковка біля Портсіті була б безкоштовна... Бариги базарні ставлять свої авто де попало на вулицях і чужих парковках.
911 Показати IP 4 Червня 2017 12:35
шановні Українці. Зробіть дуже просто не ставте авто більше ніж на 50хвилин і побачите чи спрацює . Тобто щоб власник хто там І вахів неполучив навіть 1 копійки на протязі місяця і самі побачите яка буде ціна питання. Так як парковки за кордоном всерівно є безкоштовними. Давайте бутии гуманними і зробимо такий собі квест.
123 Показати IP 4 Червня 2017 13:36
тепер буду пити каву в другому місці. і буду їздити в другі магазини. дякую, що попередили!
Лучанин Показати IP 4 Червня 2017 15:43
Таксістам налом
я до Лучанин Показати IP 5 Червня 2017 11:28
а таксисти там не платять. вони мають свою схему, яка минає оплату парковки ;-) ...
Кіндрат Панасович Показати IP 4 Червня 2017 18:08
а повітря біля "Тута_Тута" безкоштовне? Хоча б першу годину дихати можна?
sai Показати IP 4 Червня 2017 20:54
Бляха-муха... Хіба це проблема? Година безкоштовно. Зробив покупки в Там-Тамі і поїхав додому. Так було завжди. Але з якоїсь дивини - пів року тому безкоштовно зробили 2 години. Так і ладно. Припаркуватися недалеко від Там-Таму можно в багатьох місцях. Наприклад біля церкві всіх святих чи на місці де цирки чи поблизу білоруських меблів чи... Короче проблем - нуль. Є бажання вискочки обісрати хороший супермаркет.
федя Показати IP 5 Червня 2017 17:02
який хороший супер маркет там ціни що за містом) там управляюча хвора на всю голову, таких цін за парковку навіть в київі нема) 80грв за добу. бізнесмени біжать з порт сіті
Покупець Показати IP 5 Червня 2017 17:11
Не бачу проблеми у тому, що парковка подорожчала,до речі повність мають право. За кордоном ніде не має безкоштовних парковок, і люди самі шукають паркомат і оплачують, у них навіть не виникає бажання обманути. А у нас аби обсудити і зганити
11 до Покупець Показати IP 5 Червня 2017 18:47
Європеєць недоделаний ти не замітив що в європі немає доріг таких як в Україні нет щоб парковок .
Лучанин Показати IP 5 Червня 2017 17:28
Навіть Єремеєв до такого не додумався б. А Івахів вирішив вдарити по кишенях відвідувачів Там-Таму на свої витрати на коханок.