USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Патрульний, який застрелив хлопця, допитував і сфабрикував справу проти майданівця

20 Лютого 2016 12:45
Патрульний поліції Сергій Олійник, який 7 лютого застрелив 17-річного пасажира BMW в Києві, був раніше слідчим Оболонського райвідділу міліції і незаконно затримав і відправив у СІЗО активістів "Автомайдану", побитих "Беркутом" в Кріпосному провулку 23 січня 2014 року, - інформує Обозреватель.

Про це повідомив народний депутат України, член комітету з питань запобігання та протидії корупції Ігор Луценко в Facebook.

"На пропозицію колеги Мустафи Найєма я особисто як депутат збирався брати поліцейського на поруки - оновлення органів правопорядку, як-не-як, є для мене глибоким особистим пріоритетом. Мені зрозуміло, що треба захищати нове від старого. Вчора, після судового рішення про арешт поліцейського Олійника, я вирішив більш ретельно вивчити справу, щоб розуміти, як діяти в апеляційному суді. Коли подивився на період роботи підозрюваного Олійника С.В. до того, як той потрапив в патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше питання, яке виникло - чи був він причетний до терору проти Майдану? Я звернувся до своїх колег по "автомайдану", які системно працюють з цим питанням. І вони підтвердили: дійсно, слідчий Оболонського РУВС Олійник С.В. допитував мінімум одного затриманого "Беркутом" Автомайданівці Дениса Сергієнко, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, частина 3 (хуліганство, опір представникам влади), і на підставі тих фальсифікацій вніс до суду клопотання про зміст Дениса Сергієнко під вартою протягом 2 місяців ", - написав Луценко.

Він зауважив, що це клопотання суддя Оболонського райсуду Києва Оробець Ю.П. задовольнив.

"Так автомайданівця Сергієнка "закрили" на 2 місяці. Звичайно, Денис впізнав у "копі" свого старого знайомого, він писав про це Геращенку і Авакову в соцмережах, але реакції не було", - уточнює нардеп.

"Важко було припустити, що співучасники злочинів проти Майдану пройдуть всі сита відбору і потраплять в широко розрекламовану нову патрульну поліцію. Кого-кого, а нових патрульних в Києві збиралися зробити особами всіх майбутніх змін. На жаль, висновок з цієї історії виходить за рамки осіб тих, хто стріляв в BMW. Ми, разом з активістами неодноразово задавали питання перед керівництвом МВС про необхідність чистки. Якби слідчого Олійника вчасно хоча б звільнили за свої злочини проти Майдану, 17-річний пасажир був би живий", - упевнений Луценко.

Народний депутат збирається в понеділок, 22 лютого, направити відповідне депутатське звернення до глави Національної поліції Хатіі Деканоїдзе і першому заступнику міністра внутрішніх справ Еці Згуладзе.

Як повідомляв "Обозреватель", на думку Деканоіздзе, в зв'язку з резонансною справою про вбивство поліцейським пасажира BMW, йде небезпечна тенденція відбілювання водія.

Згуладзе впевнена, що дії співробітників поліції Києва, які застосували зброю під час погоні за порушниками ПДР, не є умисним вбивством.

До слова, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, із лав Управління патрульної поліції міста Луцька звільнили вже другого працівника.Так, за появу на роботу «під мухою» звільнили поліцейського Максима Матвіюка. Крім того, за водіння службового авто в нетверезому стані звільнено поліцейську Наталію Жилко.

Тим часом у центрі Одеси сталася аварія за участю поліцейських.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
КУМ Показати IP 20 Лютого 2016 12:50
Всіх,хто проводив відбір і рекомендував цього вбивцю до відповідальності,інакше повторення неминуче.
Patrik до КУМ Показати IP 20 Лютого 2016 13:31
Пiдтримую на 100 вiдсоткiв!
дідо Показати IP 20 Лютого 2016 13:08
Йому було тільки 22 роки,і такого віку слідчі нічого не вирішують. Йому сказали,він підписав. Не там шукають.
111 до дідо Показати IP 20 Лютого 2016 14:32
Дідо ти ДИ*ІЛ ....
Василь до 111 Показати IP 20 Лютого 2016 15:36
Не треба реагувати. дідо - це просто бот, судячи з усіх його повідомлень. Людина здатна думати та аналізувати отриману інформацію. Цей же постійно повторює одне й те саме проти усякої логіки.
СМ до дідо Показати IP 20 Лютого 2016 17:25
Ти бажаеш нпамсати, що і йому сказали і він вбив. Дідо ти скоріе всього олігафрен.
суддя Показати IP 20 Лютого 2016 13:37
Як хитро хитають громадською думкою залежністю від обставин. Вчора це виглядало так: новий патрульний поліцейський захищаючи людей від обдолбаних мажорів зробив все щоб їх зупинити і випадково застрелив неповнолітнього. Сьогодн цеі: екс слідчий, який переслідував майданівців застрелив безнивинного юнака.
Василь до суддя Показати IP 20 Лютого 2016 15:38
І це каже суддя? Проте, приписуйте в якій ви країні суддя, бо в Україні таке від судді почути, як мінімум, трохи дивно виглядає.
патріот до Василь Показати IP 20 Лютого 2016 18:20
Вася ти мажоролиз??
Я до суддя Показати IP 21 Лютого 2016 21:10
Оце правильно,на тих мажорів ніякої управи,вже й тут винними поліцію зробили
Петро Показати IP 20 Лютого 2016 14:14
Волія під суд,і мусора,але за майданівця.
Sieger Показати IP 20 Лютого 2016 14:34
коментар було видалено
Прокурор Показати IP 20 Лютого 2016 15:01
Якщо він такий баран що робить все що йому скажуть, то пістолети в таких " копів " в руках це серйозна небезпека і відповідати мають ті хто його відбирав в поліцію та дав зброю як і іншим котрі лише випадково через Невміння не повбивали інших людей.
Василь до Прокурор Показати IP 20 Лютого 2016 15:40
Ну хоч один проснувся і реально побачив що ця організована злочинна організація є вкрай небезпечною для громадян.
до дідо Показати IP 20 Лютого 2016 15:05
погоджуюсь!! бо якби той наркотія з БМВ та на швидкості врізався в іншу машину і загинув не один шлепер малолітній а й інші то Олійник також був винен? Найєм нехай розбереться з суддями для початку а не з слідчими
Слідчий Показати IP 20 Лютого 2016 15:15
Ця грузинка Ека космонавт в юриспруденції. Якщо особа майже впритул стріляє в лобове скло автомобіля, знаючи достовірно чо в авто знаходиться четверо людей і стріляє так 14 разів то це умисне вбивство, способом, небезпечним для життя інших людей, тобто ч.2 СТ.215 КК Украіни, за яке передбачено довічне ув'язнення. Але ж він коп- патріот, і як би діяли ці Еки Срак" лідзе та нардепи, які беруть на поруки цього безумця якби застрелили при цих же обставинах іх дитину.
Анонім до Слідчий Показати IP 20 Лютого 2016 16:22
А умисно укриватись від праохоронних органів це не злочин???? Та ще й напідпитку. Я думаю, склалось все інакше то вони б більше шкоди натворили ніж ті 14 пострілів. Українські закони та Конституція визнані одними з найкращих у світі. Але ще б вони виконувались.Ця дитина - злочинець. А якщо ти дійсно слідчий так як підписався, то краще розберіться з своїми ""висяками"". У вас тут їх у Луцьку ой як багато.
Ого до Анонім Показати IP 21 Лютого 2016 21:14
І не тільки дитина,а треба судити батьків,за недбале виховання та ще й пробують все замазати.Чому неповнолітній не був вдома,хто знає,що в цих малолітніх,яких батьки все життя від всього відмазують,буде взавтра вголові чи в руках,може не машина а автомат,тоді,що?
до слідчого до Слідчий Показати IP 20 Лютого 2016 17:10
А що,він повинен був чекати,поки з авто обкурені дибіли почнуть в нього стріляти? Він при виконанні,в авто темно,Ви,пане слідчий більшие космонавт,ніж слідчий.
а до до слідчого Показати IP 20 Лютого 2016 20:06
це Ви космонавти, оскільки з Вашої логіки можна прийти до висновку, що якщо в якомусь будинку проживає злодій то давайте тоді підірвем весь будинок разом із сусідами оскільки якщо цього не зробити то він можливо буде далі красти.
не пацик Показати IP 20 Лютого 2016 15:35
Проблема в тому кому вірити ?
Анонім до не пацик Показати IP 20 Лютого 2016 16:23
вибач - це не тобі)
до слід-чого?? Показати IP 20 Лютого 2016 16:38
в 17 років "дитина" о 22 год має бути вдома а не ганяти по Києву в наркотичному дурмані на крутій тачці! а то що поліцію зливають -видно не озброєним оком і те що совєтська ментовка краща і потрібно іі повернути-всі методи "хороши"!
Ку Показати IP 20 Лютого 2016 16:46
От мені цікаво якби за кермом тої бмвбув яценюк? Ну так чисто випадково. )))))))
василь???? Показати IP 20 Лютого 2016 16:48
а ти мабуть мент не з банди! і чого найєм не розшукує тих 53 людей зниклих безвісти під час майдану не без допомоги ментов а також звідки тітушки знали номери і адреси автмайданівців і хто допомагав ім спалювати кожноі ночі по 5-6 авто
До не пацик Показати IP 20 Лютого 2016 17:00
А в чому сумніви ? Показали відео, де цей водій наркот два рази зупинявся але по ньому продовжували стріляти заср" ні копи і ще й між собою хваляться як мовчать з пістолетів. Представляю який був би галас тих самих грузинів якби стріляв ДАІшник, але це недотроги бо за них заплачено і на них поставлено, це " взірець" грузино- яйценюкових реформ.
Вчителька Показати IP 20 Лютого 2016 18:35
коментар було видалено
ва Показати IP 20 Лютого 2016 20:12
Читаючи коментарі складються враження, що в основної маси коментуючих діти святі, ніколи в житті не гуляли після 22.год., не іздили на авто з друзями чи знайомими, не вживали спиртні напої. З коментарів також випливає висновок, що за перевищення швидкості можна вбивати? Обвинувачують поліцейського не за те, що наздоганяли порушника і навіть стріляли при цьому, а за те, що коли автомобіль зупинився поліцейський майже впритул стріляів в ПАСАЖИРА,
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2016 20:24
Не обтяжені інтелектом коментують... Ігор Луценко, як собакам, кинув кістку - чергову брехню(нехай поянить походження своїх мільйонів!), а вони гризуться... У 22 роки Олійник тільки міг закінчити навчання - яким "вправним слідаком" він вже міг бути?! Ви що теж обкурились, як ті недобиті ублюдки в BMW? Ще скажіть, що козацьку фортецю на Хортиці він розвалив...
Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 22:08
Я - за копів.
свідомий Показати IP 21 Лютого 2016 11:51
а я зразу зрозумів що мажор в цій ситуації саме коп перевірте його впливових родичів і тоді думаю стане зрозумілою його така самовпевнена поведінка
намокраН Показати IP 21 Лютого 2016 12:59
Якщо "Новим Мусорам* дозволят відстрілювати людей... В небеспеці опиняться в Першу чергу Усі Нормальні Люди... Коли старі "Мусора" могли легко бити палкою по почка... То Ці "Уроди" Будуть просто відстрілювати Людей... І доведи що ТИ не" Овдовбанний" Наркоман....
киів до лучанин Показати IP 21 Лютого 2016 14:39
вони не те що не обтяжені інтелектом ))) в більшості з них інтелект ВІДСУТНІЙ!
я до "намокран"??? Показати IP 21 Лютого 2016 14:53
чи все таки -Наркоман? і судячи скільки в нас людей іздить на БМВ-то з нормальними нам не щастить катастрофічно!!!