USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Прощальний подарунок» лучанам: підвищити проїзд і піти

28 Березня 2017 15:39
Троє з п’яти заступників Луцького міського голови заявили, що звільняються. Але того ж дня, під час засідання виконкому, вони проголосували за подорожчання проїзду у міському транспорті.

Нагадаємо, 28 березня Тарас Яковлев, Сергій Григоренко та Юрій Моклиця заявили, що йдуть у відставку, бо хочуть, аби «нова команда, яка прийшла, взяла на себе відповідальність за те, що відбуватиметься в місті».

А за декілька годин до цього, ці ж люди підтримали проект рішення виконкому, за наслідки якого відповідати вони не будуть. Йдеться про подорожчання вартості проїзду у міських маршрутках.

Зі слів першого заступника міського голови Тараса Яковлева, частково причина цього – шантаж перевізників. Адже те, що в п’ятницю дві години маршрутки не їздили містом, було демонстрацією. Якби виконком сьогодні не погодився підвищити вартість проїзду – від завтра маршрутки містом не їздили б.

«Ми розуміли, що це рішення не піде нам на користь. Набагато краще було б сьогодні його не приймати і перекинути нашим наступникам цю проблему. Я б не хотів, щоб цей транспорт завтра взяв і став, як це було в п’ятницю. Всі пам’ятають, скільки було обурення і незручностей. Я знаю точно, відчуваю і маю інформацію, що перевізники завтра призупинили б свою роботу», - пояснив він.

Як повідомлялося, 24 березня у Луцьку протягом двох годин, з 14 до 16 години, не їздили деякі маршрутні таксі.

Читати ще: «Сказали стояти, не їхати до 16:00», - водій маршрутки про «страйк» у Луцьку

Посадовець також переконував, що в перевізників на такі дії є підстави, бо тариф не покривав їх витрат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 28 Березня 2017 15:53
Григоренко і Яковлєв з самого початку пішли проти лучан-пасажирів і підтримали перевізників. Я Думаю, за їхньої участі і допомоги ці ж перевізники і виграли тендери. Що сказать? - Скотиняки - одним словом. А ще надіються, що за них хтось проголосує. Обіцяють же повернутися. Боронь Боже Континіум чи Садовий проплатить. І що думаєте?
3322 до Анонім Показати IP 29 Березня 2017 15:48
очевидно, що вони вже відпрацьований матеріал. Але ж зараз УКРОП має реальну більшість у міськраді, то хай скасує це рішення, лучани тільки за!!!
777 Показати IP 28 Березня 2017 15:59
як то кажуть-три латексних вироба! запамятаймо їх!
марина Показати IP 28 Березня 2017 16:04
може й добре що ви хлопці йдете, вже давно пора вас гнати. хіба ви для жителів міста стараєтесь? для себе!!!!! йдіть вже до дідька!!!!
Знаючий Показати IP 28 Березня 2017 16:18
Хлопці відробили гроші за свою майбутню передвиборчу кампанію. Тільки сильно сумніваюся, що після такого відношення проти інтересів громади за них хтось проголосує на майбутніх виборах.
лучанка Показати IP 28 Березня 2017 16:19
скоро з'ясується що ці троє були кращим вибором ніж те що насуває на місто! За проїзд треба платити, це виправдано. Інакше доведеться скакати нозями
не перекручуй до лучанка Показати IP 28 Березня 2017 17:14
от і будеш своїми нозями скакати як гроші на проїзд закінчаться
Анонім до лучанка Показати IP 28 Березня 2017 17:39
Водії і перевізники повилазили. Культура бидла видна за кілометри.
+++ до Анонім Показати IP 28 Березня 2017 18:40
Жаль що ми з тобою муд*ло не можемо зустрітися.Ти б. "П*тушок" по іншому кукуріка би
Лол до +++ Показати IP 28 Березня 2017 19:22
Пиши адрес диванний бомж
Лучанин до +++ Показати IP 28 Березня 2017 20:55
Напиши адресу.
Лучанин Показати IP 28 Березня 2017 16:24
Скільки вам заплатили- ЗАСТУПНИКИ?
354 Показати IP 28 Березня 2017 16:25
Сесія міської ради має право зупинити виконання цього виконкомівського рішення. На те є всі причини. Головною - не було проведено повноцінний моніторинг пасажирських перевезень.
Громада до 354 Показати IP 28 Березня 2017 23:43
Трба, що б рішення виконкому про 4 гривні винесли на обговорення міської ради. Треба що б опублікували хто як за нього проголосував. Громада на сьогодні на 100 відсотків проти такого рішення. Хто виніс це питання на виконком.
Народна довіра Показати IP 28 Березня 2017 16:58
Сесія міської ради має право зупинити виконання цього виконкомівського рішення.100 % !
нелух Показати IP 28 Березня 2017 17:13
Невже всі так однаково думають? А що скаже Поліщук? Він може просто не підписати рішення і все
Валюша Показати IP 28 Березня 2017 17:13
Возять маршрутчики людей по хамські. , як худобу ( особлво 47 маршрут).. а грошенят хочеться здерти побільше. Адже тролейбусів тут немає і вибору теж.... А доходи лучан....особливо пенсіонерів ....збільшилися ?????
Лучанин Показати IP 28 Березня 2017 17:52
Міськрада повинна працювати на благо мешканців міста. Саме тому після таких дій перевізників вона зобов'язана була знайти нових перевізників незалежно не від чого, а зі старими розірвати контракт назавжди! А так, своїми діями ці 3 підставили не "нову команду", а всіх мешканців міста. Дуже добре що вони пішли - це тільки на користь лучанам. Тепер будемо чекати адекватних дій від нової команди.
аяяй Показати IP 28 Березня 2017 18:03
власники маршруток .та й самі водії хочуть і надалі отримувати прибутки,які не обліковуються і не оподатковуються
Вікінг Показати IP 28 Березня 2017 21:02
І що, лучани, з понеділка бойкот маршруткам? Чи кишка тонка? Я бойкотую!
123 до Вікінг Показати IP 28 Березня 2017 22:13
Не з понеділка, а з 1 числа!
Вікінг до 123 Показати IP 28 Березня 2017 23:01
Не помітив. Із суботи, дякую за те що вірно підмітили.
Лучанин Показати IP 29 Березня 2017 00:00
Тепер у спину можна спокійно плюнути! Замість того, щоб вирішити питання на користь громади міста, а не бариг, вони вибрали бариг! Тепер у Луцьку вони політичні трупи, як і ті, хто голосував разом з ними!
Лучанин до Лучанин Показати IP 29 Березня 2017 11:06
Як показали громадські слухання - немає у нас ніякої громади міста.
Йопрст Показати IP 29 Березня 2017 15:28
Ці К:ЗЛИ на лапу беруть від.них
123 Показати IP 29 Березня 2017 17:35
хай зроблять проїзд по білетах,або електронних картках,щоб були контролери!!!,і якість свої послуг підвищать!!!,тоді можна платити 4 грн))))) а так водії маршруток кладуть собі в кишеню 500-700-1000грн в день в залежності від маршруту...)))) і їм ще мало!!!))) на запчастини їм не хватає!!!))) Скількі можна дурити людей???!!!
Іван Показати IP 4 Квітня 2017 14:03
Крім підвищення цін у маршрутка..ця компашка бидла ще і ухвалили в тролейбусах ввести касові апврати. 3 міліони грн. замість запчастин до тролейбусів. Данильчук голова бюджетної комісї цю ідею підтримав...