USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Пустовіт звинуватив попереднє керівництво в «недолугості»

5 Березня 2014 15:19
Про відсутність коштів у держбюджеті та поліцейську державу, яку будувала попередня влада, розповів депутатам облради новопризначений голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт сьогодні, 5 березня, 24-ї сесії обласної ради.

Як зазначив посадовець, він очолив ОДА у нелегкий час, коли, вперше за роки незалежності, Батьківщина опинилася у важкому становищі, коли війська сусідньої держави, ні від кого не ховаючись, увійшли на територію України. Небезпека над країною, з його слів, нависла над Україною в результаті недолугого керівництва людей «які далі свого палацу у Межигір’ї нічого не бачать».

Голова облдержадміністрації розповів, що спілкувався з усіма командирами військових частин на Волині і переконався у високому бойовому дусі особового складу та офіцерів. Водночас він зазначив, що матеріальне забезпечення армії зведене майже до нуля порівняно з МВС та, зокрема, «Беркутом». Це він пояснив тим,що попередня влада будувала поліцейську державу.

Згадав Григорій Пустовіт і про відсутність фінансів у держбюджеті. З його слів, Кабмін докладає великих зусиль для того, щоб виконати зобов’язання із соціальних виплат, пенсій та зарплат. Волинь недовиконала бюджет протягом цього року вже на 11,2 мільйона гривень. Борги підприємств області за енергоносії становили 202 мільйони гривень.

Він повідомив, що протягом двох тижнів в області відновиться вертикаль влади. Так, протягом цього часу планують призначити заступників голови ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ігор Показати IP 5 Березня 2014 15:22
Це все папєрєднікі!
лучани Показати IP 5 Березня 2014 15:23
А Клімчука коли передадуть до суду ?
Пустоцвіту Показати IP 5 Березня 2014 15:40
Ну просто спаситель наш!
До лучанина Показати IP 5 Березня 2014 15:41
Клімчук був господарем, хорошим господарем.
Нова влада Показати IP 5 Березня 2014 15:42
Не кажи гоп, поки не перескочив. Подивимось як секретар буде працювати.
правдива до Нова влада Показати IP 5 Березня 2014 16:00
Да він заступників не може сформувати, бо "радників" багато, а це не секретарем у міськраді бути! Тут і село і райони і робота по будівництву... не потяне він, бо ще і вибори, а там зрозуміло що будуть вимагати і хто (Тимошенко), а область просто завалиться без господаря!:( Ну а в решті решт - що хотіли, те і отримали...
Лучанка. до правдива Показати IP 5 Березня 2014 16:09
Чекаємо на Ваші пропозиціі -обговоримо спільно.
правдива до Лучанка. Показати IP 5 Березня 2014 16:21
Вибачте, але не мене головою ОДА призначили!:) Погодився, взявся - то вперед і з пестней, а не вести таємні зустрічи, щоб Юлі догодити!!!
лор до правдива Показати IP 5 Березня 2014 21:59
Зато він вміє гарно бла-бла-бла.....
До лучанка Показати IP 5 Березня 2014 16:19
А наші пропозиції хтось буде слухати, аж смішно!!!!!
Зимін Показати IP 5 Березня 2014 16:25
Дуже багато критичних рекомендацій і писанини- візьміть краще віника і граблі і... коло двору.
дідо Показати IP 5 Березня 2014 16:33
Пустовіт не помічав розкрадання земель Луцька бютівськими співпартійцями.Тепер не буде помічання розпил обласного бюджету.
він Показати IP 5 Березня 2014 16:35
цікаво чи заготував своіх три конверти
йому до він Показати IP 6 Березня 2014 20:04
мабуть тільки 2, Питання з Третім правий сектор вирішив
Лучанка Показати IP 5 Березня 2014 16:55
А я б назвав це так "Пустовіт звинуватив попереднє керівництво в "ПУСТОЦВІТСТВІ". Співзвучно.
Лучанка 32 Показати IP 5 Березня 2014 17:45
Над убогими смеятся и потешатся грешно
Волинянин Показати IP 5 Березня 2014 20:00
Погоджуюсь з лучанкою, ведуть себе як діти, нещасні та убогі!
Наталя Показати IP 5 Березня 2014 22:08
Пустоцвіту давати оцінку "попєрєднікам" не варто, бо йому про свою "плідну" роботу на ниві державного будівництва немає що говорити! Краще б виступив із своєю програмою роботи на посту голови ОДА, а ми, волиняни, її б оцінили, а потім мали б про що з нього спитати по результатах її виконання. А так лише "бла-бла про небеса", про діло - ні гу-гу!! Поживемо - побачимо!!
грицю Показати IP 6 Березня 2014 08:35
Слухай, Грицю, про що ти мелеш, коли люди за 10 років служби в міліції всього один раз бушлати отримували, взуття взагалі не бачили, бензину - нуль, папір за свої гроші купляють, ремонт - за свої кошти! Про яке забезпечення міліціхї ти чешеш простим читачам?
Зрадник народний Показати IP 29 Березня 2014 10:14
Пустовіт за посаду губернаторську партії має відслужитись. Тому зараз тільки і займається тим, що звільняє всіх , де тільки може, щоб всадити тих, кого партія скаже. Делетантський підхід. Не буде його після виборів на посаді, але встигне за цих кілька місяців все зробити, що партії треба. Партія розрухи. Краще б цінами в аптеках поцікавився, на бензин ціни космічні в області, на продукти. Але що йому до цього... Як так можна тільки посади ділити стільки часу!