USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Романюка знову спитають за службове авто: відкрили касаційне провадження

14 Листопада 2015 13:27
Вищий адміністративний суд України ухвалив відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою депутата Луцької міської ради 6-го скликання Андрія Осіпова, який звинувачує луцького мера Миколу Романюка (на фото) у порушенні антикорупційного законодавства.

Таким чином, продовжиться розслідування законності використання міським головою автомобіля Hyundai Sonata, який не є ні його власністю, ні власністю міськради.



Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що депутат міськради Андрій Осіпов звинуватив міського голову Миколу Романюка у використанні автомобіля Hyundai Sonata 2012 року, який не належить міськраді, і подав до Луцького міськрайонного суду відповідний позов.

Феміда вивчала документи щодо автівки Hyundai Sonata, яка є власністю приватників, а нею користується мер. І 29 травня 2015 року суд виніс вирок, яким лише частково задовольнив вимоги позивача.Так, суд визнав, що авто мера є корупційним і навіть визнав незаконними дії відділу міськради по боротьбі з корупцією, однак антикорупційний відділ на це «закрив очі», справу щодо скандального авто Hyundai Sonata закрили.

Згодом, у серпні 2015 року, Львівський апеляційний суд скасував попереднє рішення Луцького міськрайонного суду, таким чином вийшовши за межі апеляційних вимог, і виніс вирок, згідно з яким Андрію Осіпову відмовлено не лише у задовільнені апеляційного позову, а і повністю скасоване рішення Луцького міськрайонного суду від 29-го травня і винесене нове рішення, яке передбачає повну відмову у задовільнені позову Андрія Осіпова до Луцького міського голови.

Після цього позивач Андрій Осіпов (на фото) оскаржив цей вирок суду в касаційному порядку.



Нещодавно стало відомо, що 3 листопада Вищий адміністративний суд України ухвалив відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Андрія Осіпова на постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 29.05.2015р. та постанову Львівського апеляційного адміністративною суду віл 13.08.2015р. у справі за позовом Андрія Осіпова до Луцького міського голови Миколи Романюка, заступника міського голови Юрія Вербича, відділу з питань запобігання і виявлення корупції, зв'язків із правоохоронними органами Луцької міської ради, виконавчого комітету Луцької міської ради про визнання дій протиправними.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Микола Показати IP 14 Листопада 2015 13:50
Та цей свинопас романюк вже задовбав, гнати його копняками під зад
дідо до Микола Показати IP 14 Листопада 2015 14:14
погнати не вдастся, бо Романюк вже став міським депутатом, і можливо має більшість у раді.
Лучанин до дідо Показати IP 14 Листопада 2015 16:23
Прийде час, і буде відповідати за все що вкрав, розвалив і збанкрутував, тільки кримінал пахне за цим Романюком, мені стидно за мешканців Луцька, обдурює їх як ослів, а люди вірять і терплять цю сволоту. Люди треба змінюватися, йти вперед, а не за Романюком, комсомольським ватажком та злодієм.
Степан Показати IP 14 Листопада 2015 15:05
Цей Романюк корупціонер зі стажем. Розвалив володимир-волинську консервну фабрику, довів в банкрутство і працівники залишились без зарплати ще і борги за півроку. Ось він "господар". Має відповідати по закону за своє зло людям
до степана Показати IP 14 Листопада 2015 15:39
просто йди та ликуйся
пасажир Показати IP 14 Листопада 2015 16:28
Якщо все що можуть предявити Романюку - це історія із халандаєм, то це ніц для звинувачення його у корупції.
!!! до пасажир Показати IP 14 Листопада 2015 17:38
Це тільки початок! І це ще дрібнички в порівнянні з романюковською продажністю та жадібністю!!!
пасажир до !!! Показати IP 14 Листопада 2015 18:12
Початок повинен був бути трохи раніше - років чотири тому, а не за тиждень до виборів
!!! до пасажир Показати IP 15 Листопада 2015 00:01
Та за цю машину вже третій суд буде! Цікався справами нашого "чесного" мера трохи раніше, а не розув очі "за тиждень до виборів"! Теж мені знаток!
ник Показати IP 14 Листопада 2015 18:42
это обычная практика у наших прокуроров судей . кататься на машинах бандюков. потом они просто отрабатывают.
лучанин Показати IP 14 Листопада 2015 21:55
Я думаю ви лучани бачили вчораші теледебати і вам робити висновки хто з них свинопас.
Лучанин до лучанин Показати IP 14 Листопада 2015 22:31
Важко назвати вчорашнє дійство "теледебати", це дешеве совдеповске, проплачене, продажному Аверсу маски-шоу, Романюк сам облив себе л@йном, і усім ще раз доказав хто є свинопас. Лучани повинні зробити вірний вибір, і вибрати молоду та прогресивну людину, яка думаю та переживає за місто і лучан.
Тарас Чурило Показати IP 14 Листопада 2015 23:05
Воно вже йому не знадобиться
Фотін до Лучанина Показати IP 14 Листопада 2015 23:18
Точно Романюк, мало-того що місто розікрав, комунальні підприємства довід до банкрутства, то ще й ефір з ведучим купив. Про кіно взагалі мовчу.
ОГО!!!! Показати IP 14 Листопада 2015 23:19
В Квала Лумпуре є башні Підронес, а внас є мер.... . ))))