USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Субсидії на Волині - як лотерея: одним 11 копійок, іншим - 8 тисяч

27 Листопада 2015 14:26
Директор департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Оксана Гобод під час засідання антикризового енергетичного штабу у режимі відео селектору з сільськими районними і міськими головами розповіла про ситуацію з призначенням та виплатою субсидій на Волині.

Вона доповіла, що станом на 27 листопада загалом в області субсидії вже призначено 140 325 домогосподарствам, - повідомляє «Під прицілом».

Максимальна кількість домогосподарств, які можуть бути охоплені державною допомогою найближчим часом - 155 000, адже близько 15 000 звернень наразі ще опрацьовують. Кількість людей, які звертаються за призначеннями субсидій не зменшується. Кожного тижня до управлінь соціального захисту звертаються близько 6 тисяч волинян.

«Люди побачили платіжки, і кожен день, або в телефонному режими, або особисто, звертаються до управлінь соціального захисту населення з питань можливості призначення субсидій» - розповіла Оксана Гобод

Вона також доповіла про роботу з опитування громадян, стосовно їх думки про призначення субсидій, розпочату за дорученням голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика. За цей тиждень в телефонному режимі було опитано 98 громадян.

Оксано Гобод розповідає, що волинян найбільше вразили розміри державної допомоги.

«Окремі одержувачі, зокрема сім’ї в яких є пенсіонери і неповнолітні діти були… ну… слово таке скажу – цілком вражені розмірами призначеної субсидії. Для прикладу наведу, ще не всі райони опрацьовані, але мінімальні і максимальні розміри коливаються від 100 гривень і сягають більше 8 000 гривень призначеної житлової субсидії» - зауважила Оксана Гобод.

Хоча в деяких багатодітних сім’ях розмір призначення субсидій навіть перевищує суму нараховану за комунальні послуги, зафіксовані поодинокі випадки коли призначалась субсидія у розмірі 11 копійок.

Володимир Гунчик зауважив що за цим потрібно уважніше стежити, аби не призначати фінансову допомогу там, де вона не потрібна.

Директор департаменту соціального захисту населення зауважила, що призначені субсидії на тверде паливо і скраплений газ покривають лише 20% витрат. Це спричиняє нарікання волинян. Вони висловлюють побажання переглянути розміри призначеної допомоги.

Сім’я з двох пенсіонерів витратила на заготівлю твердого палива в осінньо-зимовий період 3 тисячі гривень, а ми відшкодували з державного бюджету лише 600», - навела приклад Оксана Гобод.

Володимир Гунчик дав доручення департаменту соціального захисту населення проаналізувати дану ситуацію. Визначити, які види твердого палива люди купляють, та хто їх продає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
громадянин Показати IP 27 Листопада 2015 14:54
Тепер соцзахист буде ще й вивчати ринок палива?!! Ай да МОЛОДЕЦЬ!!!!
лучанка Показати IP 27 Листопада 2015 15:47
Ці субсидії повний хаос. Як можна призначати субсидії людям,які нібито ніде не працюють. Це повна брехня, а вони всі за кордоном ці,що не працюють,особливо по селах, зароблять кучу грошей, а їм ще платять субсидії,бо вони бідні. Це не правильно, коли так роблять,то ніхто не буде працювати, а нащо, коли ніхто насправді не перевіряє,де ці люди знаходяться, а вони за кордоном, або працюють не оформлені. От,як вони знімали субсидії за те,що в селі розвалена хата батьківська осталась-це друга оселя, до якої ніхто не їздить і має якесь відношення до квартири чоловіка,то страшно.Це правильно,що цю дурню зняли. але, те,щоб отримати субсидію повинні всі працювати такого знімати не можна було.І в селі повинні обрахувати їх прибутки,всю господарку -де прибутки по десятки тисяч грн.,бо продають по 10 свийней,курей, телят, мають по 4 корови,а їм дають субсидію. Це просто жах у нас так було є і буде. Битий небитого везе.
район до лучанка Показати IP 27 Листопада 2015 16:47
Ну якщо в селі так козирно жити - то спробуйте. Заведіть теж 4 корови, 10 свиней, курей, кролів - гроші лопатою гребти будете, ще й субсидію призначать, не життя а кайф. Тільки от повідомлення на форумах ви, лучанка, вже писати не будете. З таким господарством банально часу вистачати не буде.
Анонім до лучанка Показати IP 27 Листопада 2015 16:57
А ты будь добра, обеспечь их работой с достойной оплатой дома. И никто из них не поедет на заработки.
Село до лучанка Показати IP 27 Листопада 2015 17:20
А Ви колись працювали в селі?І знаєте скільки треба працювати,щоб виростити тих 10 свиней,телят і корів?Там люди встають на світанку і лягають,коли Ви вже виспалися,цілий день працюють,забувши,що нічого не їли за цілий день.Ви сидете в своїх кімнатках і нічого не робите.Сумніваюся,щоб Ви працювали в тому селі.Не хотіли б ні тих 10000грн прибутку,ні господарства.
Лучанин до лучанка Показати IP 27 Листопада 2015 17:30
Якщо хоч один із членів сім'ї офіційно не працює та не стоїть на біржі праці, то субсидія не призначається ...
User до Лучанин Показати IP 27 Листопада 2015 18:26
Дурниця. В такому випадку вважається, що людина отримує мінімальну ЗП і субсидія обчислюється відповідно.
ЛУЧАНИН до User Показати IP 28 Листопада 2015 02:54
Що за нісенітницю ви пишете?Як може вважатися (людині яка непрацює) те що вона отримує зарплату? БРЄД!!!Потрібно або працювати, або на біржі праці стояти, або отримувати пенсію.
User до ЛУЧАНИН Показати IP 28 Листопада 2015 20:58
Ви би спочатку розібралися в системі нарахування субсидій, а потім заявляли маячню всяку. В мене брат зараз офіційно безробітний, ні на якій біржі не числиться, коли вони з дружиною подавали документи на субсидію, чесно так і вказали: дохід - 0, місце роботи - безробітний. Субсидію дали без проблем. Цікаво, як так вийшло? Не підкажете, лучанин?
ірина до лучанка Показати IP 29 Листопада 2015 15:07
продай квартиру яку дали задарма і піди в село та купи хату задарма, купи 4 корови та решта, прогни спину на городі і будеш все мати задарма. вигодуєш 10 свиней сидячі на дивані та продасиш їх по 25 - 28 гривень. Ане прийдеш в теплу квартиру задереш ноги на дивані і будеш заздрити. Певно пані лучанка в селі не була ніколи.Битий не битого везе.
Лучанка Показати IP 27 Листопада 2015 17:10
Лучанко вас послухай то нічого не треба взагалі робити. Сидите в своїх комуналках платите в 10 раз меншне і коментуєте.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 20:48
Рєбят, саме головне пройщло повз вас. Це ж які хороми треба мати, щоб платити за нихи 8 тисяч комуналки?
Анонім до Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 22:29
и при этом получать субсидию. Явно ему требуется государственная помощь. чтобы не умереть с голода.
лучанин Показати IP 27 Листопада 2015 22:30
А який даун так призначає субсидії і в яких районах? Де конкретика від пані Гобод?Скільки можна гнати "понос?"
факт Показати IP 27 Листопада 2015 23:57
сама приймаю оплату за комунпослуги і бачу таку штуку: - хороші субсидії мають понад 1000тис. грн і більше- "небідові" люди з житловими площами понад 80м/кв і більше, дорого одягнутіі і в результаті заплатить - 0,25 коп!!! - друге діло коли приходить та бабуся з мін. пенсією чи молода людина з мізерною зарплатнею- розмір субсидії буває і 50грн і 100грн або навіть 9,56грн. Що тут можна сказати- це тупо чергове відмивання грошей.........!!!!
Анонім Показати IP 28 Листопада 2015 03:00
"За цей тиждень в телефонному режимі було опитано 98 громадян."Оце так працюють!а й да "молодці".Нічого сказати! За скільки часу можна опитати 98 громадян?за пару годин,ну від сили за 1 день.А то вони аж цілий тиждень потратили!!!Оце шаленними темпами працюють!!!СОРОМНО за таких працівників! Видно як поспішають допомагати людям!
Волинянка Показати IP 7 Грудня 2015 12:58
Перевірте як нараховують допомогу нібито матерям одиночкам у любомльському районі ,.,а то живуть з чоловіками ще й гроші дарма отримуютьТекст повідомлення