USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

У головного міліціонера Волині - новий заступник

2 Липня 2014 16:28
Начальник управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області Петро Шпига представив свого заступника Олександра Поліщука. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Представляючи заступника особовому складу обласного управління міліції, Петро Шпига побажав йому успіхів та хороших результатів у роботі.

Олександр Поліщук куруватиме ті служби, діяльність яких не пов’язана із охороною громадського порядку та оперативною роботою.

Своєю чергою, підполковник міліції Олександр Поліщук подякував за довіру та пообіцяв сумлінно виконувати покладені на нього обов’язки.

Довідково:

Олександр Поліщук народився 1 січня 1969 року в селі Вовковиї Рівненської області. У 1988 закінчив Дубенське медичне училище. Після служби в армії був слухачем Київського інституту внутрішніх справ, де у 1994 році отримав диплом юриста. Працював на оперативній роботі в органах податкової служби та управліннях Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській та Рівненських областях. Перед призначенням на посаду заступника начальника УМВС України у Волинській області працював у відділі внутрішньої безпеки у Волинській області Департаменту внутрішньої безпеки МВС України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
777 Показати IP 2 Липня 2014 17:14
Призначення може бути. Колись з ним працював, особливо поганого не скажу
Вадім Показати IP 2 Липня 2014 17:17
До людей відносився непогано, а от з підлеглими бував жорстковатий.
Кіра Показати IP 2 Липня 2014 17:19
Виявляється міліціонери можуть мати медичну освіту, не дуже віриться
охороняю право до Кіра Показати IP 2 Липня 2014 17:23
Ти странна, в багатьох мєнтів є нормальні освіти
Обама Показати IP 2 Липня 2014 17:26
Для мєнтів найкрутіше це Сокиричанська Академія
Лучанин до Обама Показати IP 2 Липня 2014 21:32
ти не обама, ти ди...біл.
Кадри Показати IP 2 Липня 2014 17:29
з Поліщуком працював в горотдєлі, трохи приблатньонний
Зотій Показати IP 2 Липня 2014 17:36
Помню його з податкової,здається працював з Олегом Власюком і Гергусем. Ще Стьопа-афганець був його кентом. Вони також ще працюють?
читач Показати IP 2 Липня 2014 17:44
все таки почули людей і поставили нового заступника! молодці!!!
иван до читач Показати IP 2 Липня 2014 21:30
це перше правильне і розумне назначення керівника мілііціі на волині
иван до читач Показати IP 2 Липня 2014 21:30
це перше правильне і розумне назначення керівника мілііціі на волині
Не згоден Показати IP 2 Липня 2014 17:45
А чого він сивий? Що молодших достойних в міліції на Волині нема?
Кріт Показати IP 2 Липня 2014 17:54
Вітаю дане призначення хоча б із тих причин , що Поліщук не продався Щуру, а як і багато інших волинян шукав щастя на чужинах.
МВ до Кріт Показати IP 2 Липня 2014 17:58
Але визнайте що багато волинян під Щураку лягали і здавали друзів. Це позорна сторінка волинської міліції
Беховець Показати IP 2 Липня 2014 18:11
Я також працював з Юрійовичем, голвне було не попасти під гарячу руку, але поважали його за справедливісь. Якщо маєш показник він тебе не чіпатиме, А в кого не було то навіть його друзі могли попасти під психологічний а нерідко і під фізичний вплив. Хто з ним працював то підтвердить що правда.
Сискарь до Беховець Показати IP 2 Липня 2014 18:14
Тягунов тоже своїх підлеглих "фізично" виховував в горотдєлі, колишній боксер до речі.
за воротнік до Сискарь Показати IP 2 Липня 2014 18:19
НОРМАЛЬНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ. ВСЕ ЖИТТЯ ЧОЛОВІК НА ВОЛИНІ ПРОПРАЦЮВАВ
цікавий Показати IP 2 Липня 2014 18:24
Цікаво скількох начальників горотдєла Поліщук на посаді нач ДСБЕЗ пережив?
Справедливий до цікавий Показати IP 2 Липня 2014 18:43
Гатанюк, Іван-труба, Муковоз 2 місяці, знов Гатанюк, Шкуропад, Крохмаль, ще когось пропустив точно! А мужик нормальний, аби посада не спортила!
О-о-о! Показати IP 2 Липня 2014 19:51
Скільки ментів-коментаторів! То це за Поліщука і вашої гоп-компанії стільки економічних злочинів у місті було! Кришували, братці?
ася Показати IP 2 Липня 2014 20:08
сивий бо крав багато і боявся що попадеться ось і результат
СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 2 Липня 2014 20:15
ТАК НІЧОГО НЕ БУДЕ, ТІЛЬКИ ВАРІАНТ ГРУЗІЇ.
555 до СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 2 Липня 2014 20:36
УКРАЇНА НЕ ГРУЗІЯ, ВОНИ ВСІХ МЄНТІВ ЗВІЛЬНИЛИ І НАБРАЛИ НОВИХ А ТИ ДЕ НАБЕРЕШ МІЛЬЙОН НОВИХ
иван Показати IP 2 Липня 2014 21:29
удачі Вам Олександр Юрійович : Тільки недорпускайте до себе Івана Трубу а то він ранком в шпии а вечером в муковоза :-бережіться : Бо труба е труба а ще з муковозом то можна і до пенсіі недоробити-люди терпіти небудуть:
Для хотів Показати IP 2 Липня 2014 22:10
Власюк Олег останніх 15-17 років працював на власну кишеню і кормився з рук олігархів,на одного зараз і працює.
луганськ Показати IP 2 Липня 2014 22:11
Поліщук місцевий підтримувати потрібно місцевих інекше знову прийдуть варяги і прощай волинь
Ольга Показати IP 2 Липня 2014 22:58
Доводилось і мені з ним працювати, бачила його так звану " чесність", особливо, коли приходив до підприємців і за окрему плату пропонував "кришу". А якщо не погоджувались, то пресував, використовуючи своє службове становище. Неприємна людина і непрофесіонал. Ганьба таким міліціонерам.
Марина до Ольга Показати IP 2 Липня 2014 23:34
За яку кришу говориш? Всі добре знають хто у вас в ДСБЕЗІ кришував. Перерахувати?)))
иван до Марина Показати IP 3 Липня 2014 00:27
перерахуйте прошу пані ? може щось забули то я нагадаю
сивий Показати IP 3 Липня 2014 00:41
Щиро радий за Поліщука. Досвіду йому не бракує. Побачу - привітаю!
Мирон Показати IP 3 Липня 2014 07:31
Професіонал і чесна порядна людина, майбутній начальник УМВС
Нікіта Показати IP 3 Липня 2014 07:36
Безумовно якщо незвяжеться з Муковозом
A.C.A.B Показати IP 3 Липня 2014 10:04
призначайте непризначайте все равно будете разом на стовбах телипатись
Зі сторони Показати IP 3 Липня 2014 18:57
Все правильно! Не бійтесь змін! Головне щоб не підводили народ і були патріотами!
Київ UA Показати IP 3 Липня 2014 19:10
Колись на Волині разом працювали з Поліщуком, був надійним. Удачі на новій посаді! Завжди раді бачитись!
МКС Показати IP 3 Липня 2014 19:29
Скоро реформи. БЕЗ,УБОЗ(ЕКОНОМІКА), ПОДАТК,МІЛІЦІЯ,СБУ(ЕКОНОМІКА) І КРУ ОБЄДНАЮТЬСЯ. ДАІ І ВДІМ ПІДУТЬ В МУНІЦИПАЛИ.
гість Показати IP 3 Липня 2014 21:36
Порядна людина! Вітаю з посадою.
РВ Показати IP 4 Липня 2014 09:55
А коли почнуться кадрові зміни в райвідділах?
fffff Показати IP 8 Листопада 2015 20:03
всі чекали чуда....., реформа ...ПОЛІЦІЯ...ВСЕ буде Чесно ,...але все як завжди ...знайомства ,гроші , знайомства Заступник начальника УМВС України у Волинській області полковник міліції Поліщук Олександр Юрійович скористався своїм неправом і назначив колишнього водія начальником цілої служби !!!
Кадровик до fffff Показати IP 29 Листопада 2015 11:05
Брехня!!! Жодного водія на керівні посади в поліцію не призначено, це легко перевірити. Якесь fe хоче облити брудом інших аби самому не засвітитись, чисто по-українськи!!!
Конрад до Кадровик Показати IP 29 Листопада 2015 11:10
Водія на керівну посаду в 1990-х призначав Ходирєв... На сьогоднішній день таке не реально. Це наклеп або заздрість...
Рома Показати IP 6 Грудня 2015 18:51
Корупціонер, все робить за гроші!!!
Ромео до Рома Показати IP 30 Грудня 2015 11:04
Згідний! Всі мєнти роблять за гроші, всі корупціонери!
Кацап Показати IP 11 Лютого 2016 12:49
Вся Україна=корупціонери