USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцького міського голови з’явився п’ятий заступник

23 Грудня 2015 15:49
Кандидатуру Андрія Киці на посаду заступника міського голови з питань освіти, культури, медицини підтримали депутати.

За п’ятого заступника міського голови проголосувало 40 депутатів під час 2 сесії Луцької міської ради сьогодні, 23 грудня.

Нагадаємо, під час попередньої сесії міський голова заявив, що він бачить в своїй команді п’ять заступників. Та депутатський корпус не погодив кандидатуру Богдана Гончарука на цю посаду. Зокрема, депутати мотивували своє рішення тим, що за минулої каденції міський голова працював з меншою кількістю заступників. І на їх думку, нині йому достатньо чотирьох заступників, а роздувати штат – недоцільно.

Натомість міський голова запевнив, що не відмовиться від своєї позиції і пропонуватиме іншу кандидатуру. Заради цього навіть залишили в складі міськвиконкому вакантну посаду.

По тому стало відомо, що на чергову сесію пропонується затвердити на посаду п’ятого заступника Андрія Кицю.

Під час обговорень кандидатури п’ятого заступника не всі депутати підтримали ініціативу міського голови Миколи Романюка. Це міський голова сприйняв як заваду ефективній роботи міського голови.

Як зазначив претендент на посаду, у разі призначення він перш за все спрямує у Міносвіти лист з переліком низки питань. Одне з них – «для чого приймати нові освітні стандарти?», інше – «коли будуть забезпечені підручниками учні 4-7 класів?». Так, у вересні у Міністерстві повідомляли, що підручниками забезпечать до жовтня, а насправді питання не вирішили досі. Лише 50% підручників зараз починають надходити. Окрім цього, з його слів, галузь освіти наразі займається багатьма речами, які не пов’язані з її діяльністю. Так, вихованням дітей мовляв, повинні займатися батьки. Освітні стандарти, на його думку, наразі задекларовані, але не виконуються, а система освіти перевантажена навчальним матеріалом.

Також він планує узгодити питання з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти. З його слів, міський бюджет витрачає чимало коштів, адже кожні 5 років кожен із вчителів повинен йти на курси перепідготовки. Коли вчитель відвідує ці курси, інші вчителі замість нього проводять уроки, отримуючи за це кошти. Андрій Киця пропонує проводити такі курси не під час навчального року, а влітку, коли вчителі мають відпустку тривалістю 56 днів.

Андрій Киця переконує, що займатиметься питаннями якості надання послуг в сфері освіти і покращення матеріальної бази у сфері медицини, культури і освіти. крім того, він переконує, що вже має бачення щодо кадрових рішень у галузях, якими опікуватиметься.

Депутати від фракції УКРОП Борис Смаль, Ігор Поліщук та Орися Залевська поцікавилися, чи не буде він проти створення при школах і садочках благодійних батьківських фондів, на що Андрій Киця відповів позитивно. Водночас він зазначив: йому як директору школи ніколи управління освіти не давало вказівок не створювати подібні фонди. Однак у ЗОШ № 1 під час батьківської конференції з’ясувалося, що батьки не мають досвіду у створенні таких фондів.

До слова, минулого місяця фракція «УКРОП» у Луцькій міській раді повідомила про свою позицію щодо формування команди Миколою Романюком. Так, укропівці пояснюють: вони не пропонували кандидатур на посади секретаря, заступників міського голови, хоч і мали на це повне право, з тієї причини, щоб луцький міський голова зміг сформувати власну команду для ефективної роботи на благо міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Кіцька Показати IP 23 Грудня 2015 16:07
Ну вони і хворі. Вибрали хабарника знову. Та в нашій країні ніколи не буде нормально.
Літредактор до Кіцька Показати IP 23 Грудня 2015 21:39
Прошу внести поправку до заголовка статті: не "пятий", а "ПЯНИЙ". І тоді все стає на свої місця!
Олекса Показати IP 23 Грудня 2015 16:18
Ото робота піде)))))
Олекса Показати IP 23 Грудня 2015 16:20
А може й шостого давайте. Вони ж безкоштовно працюють, а в бюджеті коштів нехватає ))))
Освітянин Показати IP 23 Грудня 2015 16:22
І всі ці Фонди при школах назвати "НОВИЙ ЛУЦЬК" або "УКРОПЕНЯТА!!!!
Ману Показати IP 23 Грудня 2015 16:23
Хай ще свою жінку поставить директором замість себе. Всі знають, що вона ..... легко сказано. Хай почитає цей комент і не вздумає робити дурниці.
Аня Показати IP 23 Грудня 2015 16:26
А Ви йому щось давали і Він взяв,що так впевнено бруд виливаєте?
Анонім Показати IP 23 Грудня 2015 16:56
ну тепер у освіті і в медицині Луцька все буде як у Європі. Порозсилати листи можна було і з посади директора школи
добродій Показати IP 23 Грудня 2015 17:12
Переглянув офіційний сайт Львівської міської Ради. Там у голови лише ОДИН заступник і секретар, у нашого аж П"ЯТЬ заступників. Не розумію, адже Львів майже у чотири рази більший Луцька. Де логіка, де глузд ???
Орися Показати IP 23 Грудня 2015 17:28
Оце вибрали..неврівноваженого ..будемо вчити дітей "по-новому" Чекати змін на краще з такими "реформаторами"....
123 Показати IP 23 Грудня 2015 17:57
Не треба заздрити. Не кожного претендента на посаду так підтримують. 40 "за" - це показник, а надалі по роботі буде видно.
Луцьк Показати IP 23 Грудня 2015 18:00
Ну які ж всі полішуки-коментатори заздрісні. Сидите у !@#$%^, в голові те ж саме у чому сидите ...і критикуєте. То те не так, то це не так. І дивно те, що все знаєте...хто брав,що брав, з ким спав. Мабуть самі ж присутні були) Але як співав Висоцький:”Жыраф большой, ему видней".
Лучанка до Луцьк Показати IP 23 Грудня 2015 18:36
"полішуки" якраз пишуть "жыраф"...
Луцьк до Лучанка Показати IP 23 Грудня 2015 18:50
А що, зачепило за живе?) П.С. Вибач, мовою окупанта погано володію
Анонім до Луцьк Показати IP 23 Грудня 2015 19:04
а ти чимось взагалі володієш ?
Лучанка до Луцьк Показати IP 23 Грудня 2015 22:16
не зачепило((( Не буває "мови окупанта" - в такому ракурсі нам треба казати, що італійська - мова Мусолліні, німецька - мова Гітлера...
Лучанка Показати IP 23 Грудня 2015 18:35
І ще виберіть шостого заступника. який буде "заступати" решту заступників! Нехай Романюк платить їм зарплату зі своєї кишені і набирає хоч 20 заступників, якщо у нього не вистачає клепки керувати невеликим містом з меншою кількістю заступників.... Ще кого він "прилаштує" на роботу?! ЧІим більший апарат - тим більший бардак.
учень Показати IP 23 Грудня 2015 18:42
То хто буде директором?
аня Показати IP 23 Грудня 2015 19:39
Калуш
Анонім до аня Показати IP 23 Грудня 2015 21:00
А що? Непагана кандидатура.
вчитель Показати IP 23 Грудня 2015 22:27
як це комусь можна вирішувати, що вчителям у законній відпустці робити...відпочивати чи підвищувати кваліфікацію (зауважте, не перепідготовку!!!!)?! То це потрібно вносити зміни до „Закону про освіту”саме для луцьких освітян (дошкілля, школа, позашкілля)! А чому за культуру і медицину ні слова? Які плани?
123 до аня Показати IP 24 Грудня 2015 07:48
А який Калуш? Якщо той, що був директором 24 школи, то непогана кандидатура.
Анонім до 123 до аня Показати IP 24 Грудня 2015 09:17
Так. Досвід у нього є, був би хорошим керівником.
я Показати IP 24 Грудня 2015 18:10
що за брєд пишуть?
1 Показати IP 26 Грудня 2015 21:59
дуже хороша кандидатура аби тільки прислухалась влада.