USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку муніципали три години боролися з «автохамом»

13 Серпня 2017 23:13
Водій припаркував своє авто у зеленій зоні в Центральному парку культури та відпочинку в Луцьку, а коли муніципали втрутилися у ситуацію, дійшло навіть до погроз на їхню адресу.

Про це повідомили на сторінці Департаменту муніципальної варти Луцької міськради.

“УВАГА! АВТОХАМ ЕЛІТНИЙ!!!

Ось так сьогодні власник представницької іномарки поставив авто на зеленій зоні в самому парку імені Лесі Українки.

Авто виявилось зареєстроване на Ковальчука О.О.

Три години тривали баталії щодо встановлення особи та складення протоколу згідно КУпАП.

Дійшло до того, що водій викликав групу підтримки з дуже впливових правоохоронних структур міста.

Посадовець погрожував нашим інспекторам, що вони матимуть серйозні проблеми. Не врахував “впливовий друг” одного, що вся розмова записується та знімається нагрудними камерами.

Цікаво, як відреагує верхнє керівництво при перегляді відеоматеріалів?!” – йдеться у дописі муніципальної варти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Орест Показати IP 13 Серпня 2017 23:31
Де відео з нагрудних камер? Місто має знати своїх "героїв" в обличчя.
Свідок до Орест Показати IP 14 Серпня 2017 07:01
АС5050ВО
В.А. Показати IP 13 Серпня 2017 23:51
А от цікаво, як відреагує. Мабуть, ніяк.
Лучанка Показати IP 14 Серпня 2017 00:13
Молодці хлопці, поважаю.
Я Показати IP 14 Серпня 2017 06:53
Зо вони ще тут роблять! Вперед за яником і командою!!! Не хочеш жити по цивілізованому- провалюй з нашої краіни, із за таких як ти в нас досі корупція і безлад! Поменьше б вас таких!!!
Правда Показати IP 14 Серпня 2017 08:05
От пєтух, групу підтримки визвав
Водій Показати IP 14 Серпня 2017 10:16
А зробити парковку слабо? Чи де мають люди паркуватись? Я його не виправдовую, але і не підтримую муніципалів, вкінці кінців він не стоїть посередині проходу і не заважає проходити. Зробіть нормальні умови для дотримання правил паркування а тоді вже починайте бочку котити!
я до Водій Показати IP 14 Серпня 2017 12:39
то тепер на всіх маємо плювати? ніхто на нас не може вплинути? давайте робити все, що захочемо, плюватися на поліцію, матюкати, погрожувати, доказувати "свою правду"! Нащо нам закони взагалі, якщо їх не дотримуються, " рішають"? і взагалі має бути елементарна повага один до одного, а то опинимося в 90-х! не факт, якщо зроблять парковку (а тим більше платну) це ч*о буде паркуватися там та платити за паркомісце тим більше! це просто наглі , без моральних принципів хами, які живуть ще в 90-х!
Марина Показати IP 14 Серпня 2017 10:48
Я не стану на захист водія тільки тому, що він хамив чи хизувася впливовими друзями. Але парковок дійсно в центрі міста мало. Більшість з них була зроблена ще при срср, коли власниками машин були різного роду організації, торгаші та керівники. У неділю в обідню пору біля Там-Таму не було де припаркуватися. Біля центрального ринку 10 хв чекали щоб заїхати на парковку. Біля парку по обидві сторони стояли транспортні засоби довжиною з пів кілометра. Та виділіть частину парку саме на парковку , ще й кошти будуть якісь місту. Буде на шість дерев менш, але проблема частково вирішиться.
Юрій Показати IP 14 Серпня 2017 11:00
У неділю в центрі міста не було де припаркуватися, таких порушників було десятки,тільки карта випала на цього молодика.Я його не захищаю, але зробіть велику нормальну парковку і тоді штрафуйте.Я три круги намотав в тому районі, поки припаркувася.
Кіндрат Панасович Показати IP 14 Серпня 2017 11:52
як на укрномерах - то ПРЕДСТАВНИЦЬКА ІНОМАРКА. Коли на полських чи литовських "бляхах" - то відро з гайками! ))) Люди які ж ви д*біли" )))
кепо до Кіндрат Панасович Показати IP 14 Серпня 2017 17:29
Кіндрат Панасович не дописуйте тут більш, бо з кожним разом стає все очевидніше, що д*біл то саме ви.
Кіндрат Панасович до кепо Показати IP 15 Серпня 2017 11:23
у тебе копали немає в голові чи як? бар*нідзе ти непотрібне!
гость Показати IP 15 Серпня 2017 07:24
А никак. Эти ж*пы в кабинетах сидят там еще от царя Гороха. Плевать они хотели на тех ребят из патруля. Для них "свой" знакомый мерзавец будет всегда дороже.
Люди Показати IP 15 Серпня 2017 16:14
Які ж ви тупі... нема парковки і шо? стаємо на траву в парку, то ж нема парковки, шо дєлать, пагібаю!!! не можеш припаркувати авто нормально в центрі???? не сміши.... от такі свої жопи сунуть на алею в парк до зоопарку і через них там вже половину газону з травою перетворили на грунт... ліниві жопи... постав машину нормально і пройдися 1 км пішком
100% до Люди Показати IP 15 Серпня 2017 20:04
100% праві!!! Треба до самих воріт зоопарку під'їхати, бо ср..ку важкої посунути 500метрів. Біля зоопарку НЕМАЄ апріорі місця для парковки!!!це парк, зелена зона! Хочете забетонувати там все? Я -за те, зоб заборонили в'їзд в парк!!!
Вв до люди Показати IP 15 Серпня 2017 23:23
Машину можна припаркувати у центрі міста і то незавжди особливо у святкові дні.А от де припаркувати декілька великих автобусів які привозять діток на екскурсії у зоопарк, також у центрі? Чи можливо на дорозі біля парку, так безпечніше? Водій правильно каже ,і я його підтримую, спочатку зробіть умови . А то є парк, зоопарк, а на стоянку чогось невистачати!