USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку розроблять проект порятунку аварійної 9-поверхівки

6 Січня 2016 15:18
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міськради уклав угоду із забудовником і науково-дослідним інститутом «Проект реконструкція» щодо розробки проекту підсилення будівельних конструкцій аварійного будинку по проспекту Соборності, 20.

Про це власкору «Вголосу» повідомив депутат Луцької міськради Богдан Вавринюк.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, на несучих стінах будинку за адресою проспект Соборноті, 20 з’явилися тріщини. Під фундаментом підрядники вирили котлован, що призвело до того, що фундамент висить в повітрі. Цікаво, що будівництво 9-поверхівки ведеться на ділянці, яка належить підприємству, до якого має стосунок депутат міської ради Сергій Була.

Так, про те, що будинок тріщить по швах, говорили ще 20 років тому. Саме тоді розпочалося будівництво на згаданій ділянці - забивалися бетонні палі.

У 2015 році проектне бюро поставило маячки. Нині ж маячки зруйнувалися. Згодом будівництво призупинили. По тому там з’явилося літнє кафе «Пивний сад».

«Після призупинення будівельних робіт на будівельному майданчику поряд з аварійним будинком деформаційні процеси дещо призупинилися. Активний період розкриття тріщин тривав під час проведення будівельних робіт за адресою: проспект Соборності, 22-а. Зараз тріщини також розкриваються, хоча й не так активно. Є нагальна потреба в підсиленні будівельних конструкцій будинку, який зазнає руйнації», - розповів Богдан Вавринюк.

Також депутат повідомив, що вже укладено договір між департаментом житлово-комунального господарства Луцької міськради, забудновником і науково-дослідним інститутом «Проект реконструкція» щодо розробки проекту підсилення будівельних конструкцій аварійного будинку по проспекту Соборності, 20.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
АС Показати IP 6 Січня 2016 16:17
Потрібно розвалити і нову побудувати делов то
Олег Показати IP 6 Січня 2016 16:19
Знову Була відзначився( Жах, а не людина.
людина до Олег Показати IP 6 Січня 2016 18:31
Не те слово. На жаль, маю досвід "спілкування"((((
Лучанин Показати IP 6 Січня 2016 16:36
Добудувалися... Козюри з Романюками ...
Бульба боровець Показати IP 6 Січня 2016 20:37
А чому гроші тратяться з бюджету ?? Квартири приватизовані, може я теж куплю халупу яка розвалються , а потім мені місто відбудує ?
Григорій Іванович до Бульба боровець Показати IP 6 Січня 2016 22:03
Яка різниця приватизовані чи ні?! Хто винуватець руйнаціїї? нехай компенсує + штраф, щоб неповадно було. А то ти купиш нормальну хатинку а якісь козли (люри)підриють фундамент і скажуть ремонтуй сам......
Наталя до Григорій Іванович Показати IP 6 Січня 2016 23:01
Що козли, то козли... Повірте, таких козлів ще потрібно пошукати...
Dream Показати IP 6 Січня 2016 22:07
Яке "під час проведення будівельних робіт за адресою: проспект Соборності, 22-а". Будинок 22а вже 20 років як стоїть напроти 20го. Аматори суцільні і всюди.
лучанин Показати IP 7 Січня 2016 01:25
Була взагалі весь Луцьк за ід**тів має. Такого накрутили-намутили ці ділки, що вже й самі не розберуться. Скільки ще їм це все з рук сходитиме?.. Їх не одна людина вже проклинає...
876 до лучанин Показати IP 7 Січня 2016 10:57
Да він сам "не дальокій", подивіться на нього. Мішок понтів, а дурень дурнем. Ще біди, не дай Боже, наробити може з тим будинком.
Депутат Показати IP 7 Січня 2016 14:31
Так кажуть що навіть дозвіл на будівництва Була з Романюком-меншим не оформили. .. А почали вже там копати/бурити. .. Потрібно терміново провести НЕЗАЛЕЖНУ експертизу щоб вияснити - що зараз відбувається з будинком по Соборності_20.
До козла Показати IP 9 Січня 2016 00:59
Грьобаний Була, куди ти лізеш? Сиди собі в куточку і не вилазь. Строітєль знайшовся )))))