USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку встановлять макет пам’ятника Бандері. Фото

30 Січня 2017 17:54
У Луцьку біля РАЦСу встановлять макет пам′ятника Степану Бандері.

Про це розповів депутат Луцької міської ради Сергій Була, пише Конкурент.

Проект пам′ятника Степану Бандері у Луцьку – дискусійне питання. Як зазначив Сергій Була, аби ухвалити остаточне рішення, у Луцькраді вирішили поки встановити макет затвердженого зображення. Це дасть можливість реально оцінити його доречність, мешканці зможуть візуально звикнути до нього, висловити свої зауваження. Гроші на розробку та встановлення банера будуть виділені найближчим часом.

До слова, висота пам′ятника разом з постаментом становитиме приблизно 7,5 м, а не 12 м, як зазначали противники цього проекту.

Наразі ж на сторінці обранця громади у Facebook відбувається обговорення проекту пам′ятника, де кожен охочий може висловити свою думку щодо недоліків та запропонувати варіанти їх усунення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
дідо Показати IP 30 Січня 2017 18:01
Бандера - герой України.
33-й район до дідо Показати IP 30 Січня 2017 19:17
постав в себе дома і теребонькай на нього.
Така собі лучанка Показати IP 30 Січня 2017 18:03
Тож перенесіть його в інше місце!!! Чому саме перед рагсом?!?!
До Влади Показати IP 30 Січня 2017 18:10
Ви б...ь місто приберіть, а не пам"ятники будуєте. На дитячі будинки краще дайте гроші. Його всерівно через рік-два знесуть, він не потрібен там.
Оце гонять Показати IP 30 Січня 2017 18:32
І нашо той закручений свинячий хвіст на якому тримається тризуб?
ху до Оце гонять Показати IP 30 Січня 2017 19:12
коментар було видалено
Хрю! до Оце гонять Показати IP 30 Січня 2017 19:56
Тому що свині це невідємна частина України!
ку-ку Показати IP 30 Січня 2017 18:41
РАЦс не краще місце для пам"ятника Бандері.
Електорат Показати IP 30 Січня 2017 18:48
« Гроші на розробку та встановлення банера будуть виділені найближчим часом» Питання звідки,з наших кишень,чи може,Була профінансує з власної кишені,якщо не прислухається до думки місцян , та поставить його в Ярославичах з вилами в руках.
V. Показати IP 30 Січня 2017 18:52
Був Ленін, тепер Бандера. Нічому історія не вчить. Замість створення нового, намагання зачепитись за неоднозначне минуле.
дідо до V. Показати IP 30 Січня 2017 19:04
Коли ленінів ставили, то думки совків не питали. А тепер совки свої думки висловлювають. ...Бандера повинен бути на Соборності, щоб совки бачили на чиїй землі живуть та чий хліб їдять
бабо до дідо Показати IP 30 Січня 2017 19:40
тут ти вийшов з свого маразму
Лучанин до дідо Показати IP 30 Січня 2017 20:09
Тебе виписали???
Київлянка Показати IP 30 Січня 2017 19:02
Для чого той пам'ятник перед рагсом? Молодята будуть виходити після урочистостей в піднесеному настрої і тут ж*па Бандери! Це як щоб зразу готувались що це по житті буде ж*па?
123 до Київлянка Показати IP 30 Січня 2017 21:05
А з весільних кортежів - відразу в хрест і траурні вінки... Таке собі веселенький початок свята для молодят... Пропоную ще розписи у РАГСі призначати на вечірній час з обов'язковою смолоскипною ходою після закінчекння реєєстрація шлюбу.
Лучанин до Київлянка Показати IP 30 Січня 2017 21:48
І вічно біля того пам'ятника буде купа вінків і купа матюків на ньому написано. Щоб гості міста одразу могли це все бачити та належно оцінити, а можливо і дописати декілька своїх - "тут був Вася" або "Светка ша...ва дає всім" і номер телефону. Пам'ятник біля загсу одразу крім естетичного навантаження буде нести щей інформаційне.
Макс Показати IP 30 Січня 2017 19:15
И чего макет будет — картон, гипс? Снесут. За неделю
007 Показати IP 30 Січня 2017 19:21
Займіться краще чимось корисним!!! Наприклад розмітку на дорозі намалюйте за ті гроші. Краща користь буде!
7:43 до 007 Показати IP 30 Січня 2017 19:50
Думаєш буде? Хіба суцільна бокова змусить тебе не зупинятися в лісі щоб посц...... під кущем? Нічому вас не вчить історія, не хочети пам"ятника Бандері, будете мати пам"ятник Путіну, а він швидко вас навчить цілувати його в дупу.
007 до 7:43 Показати IP 30 Січня 2017 21:22
Відразу видно що пише людина яка не має авто (до речі в мене теж нема, а писав як пішохід). Розмітка не тільки потрібна для автолюбителів, але й для пішоходів. Суть не вцьому. А в тому що скільки б не ставили памятникіа чи ще там щось, корупціонерів невивести, тут щось потрібео інше робити, що нажаль наша влада не сильно то й хоче. А те що ви хочете памятник, то складіться та й поставте,а не доїти і так пустий бюджет.Наголошую що є більш важливіші питання сьогодення
007 до 7:43 Показати IP 30 Січня 2017 23:33
Відразу видно що пише людина яка не має авто (до речі в мене теж нема, а писав як пішохід). Розмітка не тільки потрібна для автолюбителів, але й для пішоходів. Суть не вцьому. А в тому що скільки б не ставили памятникіа чи ще там щось, корупціонерів невивести, тут щось потрібео інше робити, що нажаль наша влада не сильно то й хоче. А те що ви хочете памятник, то складіться та й поставте,а не доїти і так пустий бюджет.Наголошую що є більш важливіші питання сьогодення
Корінний лучанин Показати IP 30 Січня 2017 19:58
ЦЕЙ ЗМІЙ ГОРИНИЧ НАД ГОЛОВОЮ С.БАНДЕРИ ЗОВСІМ НЕДОРЕЧНИЙ! НА МОЮ ДУМКУ ТРИЗУБ треба на постаменті закріпити!
юзько пилсудськый до Корінний лучанин Показати IP 30 Січня 2017 20:08
так, він дійсно недоречний.
123 до Корінний лучанин Показати IP 30 Січня 2017 21:06
Як на мене, то дуже символічно - зміюка голову підняла...
ваня Показати IP 30 Січня 2017 21:13
Ще роги доліпіть , буде точно як люцифер ... Хвіст тризубом закінчується...
патріот Показати IP 30 Січня 2017 21:13
Петиції для кого люди підписували? Так з громадою рахуються? Та Свобода який відсоток має, що той Була пре як танк? Коли вже меншість припинить керувати і вказувати більшості?! Люди - чого мовчите, чи так і будете з тим неподобством миритись?!
Лучанин Показати IP 30 Січня 2017 22:06
Таке враження що Була в долі на дерибан, тому так і протягує встановлення цього пам"ятника. Хочете ставити, ставте. Але.... Не біля РАГСУ та не за кошти платників податку. Зберіться гуртом такі як "дідо", скиньтесь в складчину, та ставте в якомусь скверику. Біля РАГСУ його знесуть через тиждень-другий. А взагалі, почніть прислухатись до людей, Ваш час не вічний, не вхопили Ви Бога за бороду.
Дядя Вася Показати IP 31 Січня 2017 09:03
Сергій Була!Постав його біля Барабасу,там йому гарне місце і ви з Козлюрою будете любуватись з генделика свого!!!
123 Показати IP 31 Січня 2017 09:03
В мене є чудова пропозиція на рахунок нового місця для пам'ятника. На свіжезремонтованій площі неподалік польського візового центру. А шо? Центр міста, не якійсь там спальний район. Слабо? Зліва буде секонд-хенд, справа паб, але погляд провідника буде впиратися у візовий центр. А чого вам ховати таку любов? Поляки в курсі, проковтнуть. Але яка перемога буде!
ВВ Показати IP 31 Січня 2017 09:19
Булі наср*ти на вас. Ви гавкаєте, а діло не зупиняється. Збирайтеся, робити щось будемо. давайте організатора якогось
ГДР Показати IP 31 Січня 2017 09:47
Свинячий хвіст над головою,гарна ідея,є щось національне)))),молодець автор!
0077 Показати IP 31 Січня 2017 12:36
Можливо це не хвіст а козацький оселедець?
юзько пилсудськый Показати IP 31 Січня 2017 19:33
Интересно сколько человек, оставивших свои комменарии, платят налоги в казну государства? Думаю, что раз, два и УСЁ. Это очень хорошо, что вы так переживаете за городской бюджет, но что вы сделали для его наполнения? Сколько из вас бегом кинулись оформлять субсидии, сколько при этом липовых справок вы принесли в соответствующие органы? А ведь субсидии это то же удар по госбюджету, да ещё какой. Не в бережливом отношении к городскому бюджету тут дело, а в совести вашей (сумління українською). Похоже, что колбаса у вас на первом месте. Страшно представить себе, что когда нибудь заглянув на ваш сайт(ваш, потому, что я не житель Волыни) я прочитаю ,что вы, в место того что бы увековечить память ваших земляков, погибших в АТО, а правильней будет на войне с российскими оккупантами, вы захотите как 007-й, дороги разметками разрисовать. Похоже многие из вас уже провели ГЛАВНУЮ разметку в своей жизни, между своей честью и колбасой. Милостивий Господи, як ти допустив, що на такі славетні землі, живуть такі ниці люди?