USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вже другий школяр поскаржився на самопочуття після щеплення

22 Лютого 2016 19:51
У Луцьку вже другій дитині стало зле після щеплення від поліомієліту, - інформує ВолиньPost.

Так, у луцькій школі №12 уже друга дитина госпіталізована у лікарню через погане самопочуття.

Нагадаємо, сьогодні, 22-го лютого, о 10:30 в луцькій школі №12 після щеплення від поліомієліту стало погано 14-річному учню.

Уже другій дитині з того ж класу стало погано після проведення щеплення від поліомієліту. В учня різко погіршилось самопочуття, запаморочилась голова, почало нудити та підвищився тиск. Зараз дитина перебуває в обласній дитячій лікарні.

Медики надають учням необхідну медичну допомогу та з'ясовують причини такої реакції на щеплення.

Тим часом директор школи №12 НаталіяЧорна, запевняє, що вакцинація була проведена з урахуванням усіх норм та в присутності батьків. А також була зупинена одразу, як першій дитині стало недобре.

Всього щеплення зробили шістьом дітям, двоє з них - у лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 22 Лютого 2016 19:57
Від прививки тиск не підвищується та голова не болить. Безграмотні паніку наводять.
укроп Показати IP 22 Лютого 2016 21:09
Правда те що наші лікарі не лічать а калічать.
гисть Показати IP 22 Лютого 2016 21:23
и знову виновен директор а не наша медицина
Читач Показати IP 22 Лютого 2016 21:31
Як почуття в першоі дитини. Батьки відпишіться, не будьте байдужими, не покривайте винних, 12 школа де ваші коментарі
Свідок Показати IP 22 Лютого 2016 21:32
На МКБ Луцька помер років 6 тому хлопчик 4-5 років після щеплення. В Горохівському р- ні медичка після щеплення похоронила свою внучку 10 літ тому. В рожищенському є інвалід якого таким зробило щеплення- є судовий висновок. Є знайомий священик у якого п'ята дитина найздоровша бо нещеплена. Є в інеті про сина Богатирьовоі- міністра Охор здоров при януковичу який робив вакцини згубні для дітей з десятками істотних і непросто критичних зауважень. На Уніані було у лисопаді 3-4 роки тому про: Билл Гейтс рассказал о прививках и гмо продуктах для сокращения сокращения рода человеческого. В селі луцького р-ну недавно ледь врятували дитину після щеплення... Люди не губіть своіх дітей! Ваша любов і порядне життя - найкраще щеплення. А віра і молитва це кращі помічники для нас і добрих лікарів. Сіл та осіб не називаю зі зрозумілих причин. Своім дітям щеплень не роблю, оскільки справжні вчені кажуть, що це лиш ослабить імунітет. В Білій Церкві дитину після поліощеплення задушив спазм плеври... Нам не кажуть ні складу: що там сполуки ртуті та ін металів та хімікатів, що у вакцинах є гмо гени мавп та ін... Що безпліддя, смерті, судоми, каліцтва, алергіі та інші біди це результат праці прихильників Євгеніки які зменшують населення землі . Хоча з себе вони не починають як Білл Гейц.
Юлія до Свідок Показати IP 23 Лютого 2016 08:36
Свідок Єгови. Навіть правильно не можут підібрати слова до того що ви накалякали.
мама Показати IP 22 Лютого 2016 22:53
У вересні моїй дитині було зроблено прививку від поліомеліту до вечора в неі почали боліти ноги(коліна)і суглоби на руках. На ножки вона майже не ставала цілу ніч проплакала на ранок полегшало але ще тиждень жалілась на болі в ногах. Після того що ми пережили щеплень не роблю. На час прививки нам було 1рік 8 міс
Василь до мама Показати IP 23 Лютого 2016 01:03
Все абсолютно вірно, адже їй ввели хворобу в ослабленому вигляді (щеплення), тобто заразили, через що дитина і відхворіла. Дай Бог їй надалі здоров'я. Батьки, не вбивайте своїх дітей - не робіть щеплення. Нехай спочатку щепляться ті, хто за них ратує!
до мама до мама Показати IP 25 Лютого 2016 18:35
Не пишіть відверту брехню.В вересні 2015 р вакцини від поліомієліту не було в медзакладах і аптеках.
мама до до мама Показати IP 27 Лютого 2016 08:54
То щож тоді ввели моій дитині? І про таке брехати мама не буде!!!!!
мама до до мама Показати IP 27 Лютого 2016 08:58
Бажаю вам ніколи не відчути те що я відчула і пережила тієїї ночі після прививки
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 08:26
По статистиці 2 дітей,а по фактах? Це нагадує статистику грипу. Я лікар не мала права писати в діагнозі грип, маючи всі ознаки ,тому що не було встановленоі мозом епідеміі. Люди відкрийте очі і подумайте головою
мама2 до Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 09:52
а по факту 5 із 6 яким зробили прививку
До дідо Показати IP 25 Лютого 2016 13:58
А ти що спец? Я бачу ти тут взагалі гуру. Іди на політичні статті і там провокаціями займайся. А питання дійсно до батьків. Задумайтесь. В Україні що є поліоміеліт? Вимагайте краще БЦЖ. І попитайте в педіатра, які ускладнення можуть бути.
баба до діда до До дідо Показати IP 25 Лютого 2016 18:39
А ти спец? От ,якби паралізувало б з сотню дітей---------от тоді вже б такі ,як ти "специ " дали б добро на вакцинацію. Ще 2 міс тому були такі ж специ,що гнали на Тимошенко,таміфлю і наче б то вигаданий грип в 2009. Але як почали від грипозних пневмоній люди помирато----замовкли.