USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку зносять МАФ: власницю забрала швидка, – ЗМІ

19 Жовтня 2016 11:28
Власниця незаконної забудови, яку зносять луцькі муніципали, знепритомніла від побаченого.

Про це повідомляє Волинь24.

Так, у Луцьку поблизу торгового центру "Слон" демонтують незаконно встановлений МАФ. На місці працюють муніципали і патрульні.

Власника прибудови попереджали про знесення за три місяці. Однак, коли сама підприємиця прибула на місце, то від побаченого знепритомніла. Її забрала швидка.

Наразі на місці події працюють правоохонці.

Нагадаємо, що виконком ухвалив рішення про демонтаж тимчасової споруди з літнім майданчиком на вулиці Конякіна, 37а, який не має погодженого договору оренди землі.

Своєю чергою, власник об’єкта підприємець Сергій Климюк збирав збори мешканців прилеглих будинків, які хочуть оскаржити це рішення виконкому, мотивуючи свою позицію тим, що підприємець облаштував сквер та ігрові майданчики і впродовж років утримує їх в належному стані. До слова, люди підтримують підприємця у цьому рішенні. Зі слів місцевих мешканців, вони побоюються, що коли знесуть кіоски, то землю захоплять забудовники, які повирубують там дерева та зведуть чергову багатоповерхівку.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Бе Показати IP 19 Жовтня 2016 11:35
А на пр. Волі слабо знести те, що пів тротуару зайняло?
34 до Бе Показати IP 20 Жовтня 2016 06:58
Правильно зносять, там де діти пива не повинно бути, а там був притон
Волинянин Показати IP 19 Жовтня 2016 11:57
В Д*ПУ ТАКІ ПОРЯДКИ!!!!!!! Там весь час затишно та спокійно, літом тіньок, взимку вітер зчухає... Зараз зроблять стоянку платну для машин! Ніколи не було якогось "бєзпреєделу" чи п янств,.... люди випивали пиво, але особисто ніколи не бачив там якихось дибошів!!!! Мої діти наприклад дуже любили там гуляти...... принцип "моя хата з краю" не в данному випадку коректна......
віто до Волинянин Показати IP 19 Жовтня 2016 12:39
а принцип "раз мені подобається, то хай стоїть" більш правильний?
Волинянин до віто Показати IP 19 Жовтня 2016 12:45
не зрозумів Вас
не Андрій до Волинянин Показати IP 19 Жовтня 2016 13:58
Як би з цим мужиком проканав самозахват, то я б вже завтра в центральному парку зайняв би гектар землі, розчистив би його, поставив би там дитячий майданчик і навіть морозиво дітям і мамочкам безкоштовно роздавав (щоб мати группу підтримки). А біля майданчика почав би будівництво торгового цетра, церкви і секондхенда і ніхто мені не указ, так як заступляться люди які там гуляють. P.S. хоча ні, гектара мало, огородив би три.
віто до Волинянин Показати IP 20 Жовтня 2016 12:38
є порядок розміщення подібних закладів, і цей порядок має бути один для всіх: Раз зносять, значить, відсутні необхідні дозволи. Пані власниця мала час, щоб оформити документи. Не оформила-до побачення. І те, що ця "наливайка" подобається Вам або мені, нічого не міняє. Якось так.
ххххххххххх Показати IP 19 Жовтня 2016 12:15
це вже маразм....він нікому не заважав......
Анонім до ххххххххххх Показати IP 19 Жовтня 2016 14:02
дістали вже ті алкаши під вікнами! добре що знесли ту ригаловку
Лучанин до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2016 14:55
Скоро більше будете радіти, дерева зріжуть та стоянку зроблять платну чи центр торговий чи паб! Ви рано радієте. Ви проекти під ту землю бачили????? Просніться
знаю до Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2016 16:27
там тепло чи елетро ЛІНІЯ. нічого будувати точно не будуть
Анонім до знаю Показати IP 19 Жовтня 2016 21:40
в нас збудували на комунікаціях-переносили все що можна перенести.підкопали під самі плити фундаменти двох панельних будинків.при тому що навіть дозволу немає і земля їм продана була незаконно.у людей шви між плитами порозходились.і не знайшлось нікого у владі,хто міг би зупинити.
Анонім до Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2016 21:39
як зведуть під вікнами на кілька поверхів приміщення-от тоді будуть знати
луцьк рульний до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2016 22:37
Краще би знесли ту халабуду собачу що добудовують років 15 з закосом під якусь церкву ,що колючим дротом огороджена а в середині будівельні склади та гуманітарка. Ось що портить вигляд і архітектурний ансамбль міста! А старий ринок через який руйнується Луцький замок теж вже давно знести нафіг! А то після сілюхів купи сміття кожен день! То зовсім не годиться! Знайшли з ким боротися-з гаражами!
Тіно до луцьк рульний Показати IP 20 Жовтня 2016 04:40
+1000000%
опа до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2016 16:06
Ніяк не можу зрозуміти, де знаходяться вікна того аноніма. І чи то вона женьщина чи чоловік. Бо пише раз так, а раз так.
Жанін Показати IP 19 Жовтня 2016 12:16
Молодці! Давно пора!
Юра Показати IP 19 Жовтня 2016 12:16
а буратіно слабо знести , чи треба майдан ?
Цинік Показати IP 19 Жовтня 2016 12:29
Оформи по закону усі дозволи та ліцензії та працюй спокійно. А як так самовільно схотів-поставив, торгую, кошу капусту - як в зімбабве!
Волинянин до Цинік Показати IP 19 Жовтня 2016 12:44
Ти якщо не знаєш, то краще не пиши, не роби смороду! Людина багато років продовжувала документацію, поки хтось з такого смороду як ти, тільки "депутатського", не наклав лапу..... типу смердючих козюричів чи яковлічів.... ... вот і перестали давати дозвіл на продовження..... а дозволу немає - віли.... пішов нах.... І вся лябов! ....куди ми котемось....
Будуть Показати IP 19 Жовтня 2016 12:34
Будувати багатоповерхівку від чого руйнуватимуться сусідські будинки.
Кривицький Показати IP 19 Жовтня 2016 13:25
котельню на Карбишева забрати назад слабо
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2016 20:44
Шкода людину.Старався для дітей,все зробив затишно.В нього не було чужих і своїх дітей навідмінну від "людей" в сусідньому дворі,які вішають таблички і крім своїх дітей нікого не пускають це законно??? Де з дідьми гуляти,дітям треба свіже повітря,а не тількі платні розваги в торгових центрах...Не всі мають хати де є двори,де дітям їздити на велосипедах,самокатах. .?
ВОВК Показати IP 19 Жовтня 2016 21:15
влада пі**рів
Сова Показати IP 19 Жовтня 2016 21:56
Влада може й пі**рів, але ... Попереджали, чого не робили дозвола??? То х**і зараз пінитись що всі ди**ли, а власниця свята, бо там вітер прикольно дує?!?? Маразм
Читач Показати IP 20 Жовтня 2016 11:24
Зносять ті "споруди" - правильно роблять. Це самовільне захоплення землі й крапка, не оформили дозвільні документи - самі й винні.
даньшина Показати IP 21 Жовтня 2016 18:47
ЛЮди!!!! куди звернутись щоб на вул.Даньшина забрали ларьок-забігаловку, яка реалізує алкоголь, цигарки і певно ще й наркоту! Хто це кришує - неясно.... Ср..ч повний біля нього! !! А ще далі - Алладін... а там зробили алкаш-притон, вічно пяні морди...особливо літом!
dimon_petr Показати IP 26 Жовтня 2016 09:40
Цікаво, чи було рішення суду на демонтаж ?!! Якщо ні, то чи діє ще Конституційна норма права на власність і його недоторканність ?? А муніципали дійсно перегинають палку і вже далеко не в десятому випадку..