USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Волинський «Беркут» «вирвався» з Кабміну

21 Лютого 2014 19:53
Нещодавно надійшла інформація, що заблоковані у підвалі Кабміну 18 волинських «беркутівців» таки прорвалися додому, інформує "Вісник+К".

Нині вони прямують до Луцька. Цю інформацію нібито вже підтвердив командир волинського спецпідрозділу Дмитро Беляєв.

Нагадаємо, бійці написали рапорти на звільнення, однак їх не відпускали додому, вони сиділи в підвалі Кабінету Міністрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 19:57
На який маршрутці вони повертаються,?може їм хліб-сіль винести на дорогу!
иван Показати IP 21 Лютого 2014 20:06
ви можете смиятися але ци д...и -оберигали золотий унитаз а зараз будут оберигати биде ? слава героям-
ага до иван Показати IP 21 Лютого 2014 20:16
вони були закриті в КМ, а не унітаз золотий захищали. Ти спочатку свої амбіції опусти, і читати повний текст навчись з подальшого його логічним аналізом. Таких людей як ти і називають тітушками.
иван до ага Показати IP 21 Лютого 2014 20:22
мени навить нема що з людиною яка скоро буде захищати биде юли-яка перед тим була закрита в км щоб непротик зековский унитаз-про що говорити : Вони що незнали куда поихали -хто стоить на майдани-проти кого брали ци дебили амуницию- слухали инструтаж-получали пайки коли нарид уже 4-й мисяц кричав банду геть! може ти зовсім не из луцька?
ага до иван Показати IP 21 Лютого 2014 23:19
Баран ти, тобі скільки років? Якщо тебе тільки золоті унітази цікавлять та юля. Я сам лучанин, але проти агресії, тим більше проти таких як ти, які думають та завідують власникам золотих унітазів. Пора також знати, що з 2001 року пайків міліції не видають.
іра Показати IP 21 Лютого 2014 20:11
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!! ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансує "тітушек", які вбивають людей. Керівник ОБЩАКУ -Галина СКИБА.
Оля Показати IP 21 Лютого 2014 20:45
Розформувати і опублікувати фото в газетах і на усіх стовпах!!!
Так що незнаєм що ро Показати IP 21 Лютого 2014 20:47
Так що незнаєм що робити?
Гнів Показати IP 21 Лютого 2014 21:53
ага, так сиділи у підвалах кабміну, що аж семеро поранених з них у військовому госпіталі лікуються...
беляєву на замітку Показати IP 21 Лютого 2014 23:00
Друже, як ви всі сиділи у кабміні? Аж 11 чоловік поранило і в людей ви не стріляли, і не били їх!!!! Визнай свою вину чоловіче і всіх своїх підопічних!!!!! Немає вам довіри! Який кабмін? Всі були на вулиці, через те і постраждали! Їдьте хлопці, вас тут зустрінуть земляки і родичі хлопців яких вбили, будете відповідати в суді і по повній!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Загін з назвою і роз Показати IP 21 Лютого 2014 23:02
Робити не хочу, красти боюся - поїду до Луцька в беркути наймуся...
Патріот Показати IP 21 Лютого 2014 23:12
Так, у попередній статті - 11 постраждалих беркутівців, 2 тяжко поранених! Лікуйте їх, і всіх під суд, адже назад повернулись не самі, а по рішенню закону, і Цісаруку немає чого їх захищати! А якщо хоче захищати, то нехай в суді перед людьми захищає і перед тим бумагу принесе і людям покаже, що вони повезли з собою (патрони і зброю) на Київ і що привезли назад! Вони стріляли і нехай не вогнепальною зброєю, але стріляли з рушниць 200 відсотків! І керівник управління нехай відповість чому він їх відправив із зброєю на Київ!
Волинянин Показати IP 21 Лютого 2014 23:14
Нехай суд їх розсудить, якщо не людський то Божий! Там все бачили!
киев луцку Показати IP 21 Лютого 2014 23:42
..есть информация о том что часть ваших фашистов проводил живодерские убийства граждан страны Прошу проверить правый секстор.Один з ваших гандомурово фоткался с раздетыми людьми.Это не провокация это информация.Прошу онестись серьезно.
Я до киев луцку Показати IP 21 Лютого 2014 23:55
Ти походу БЕРКУТЬОНОК з східної України новини читаєш і таке пишеш.
луцьк Показати IP 22 Лютого 2014 01:20
які герої - вони прорвалися саме тепер
шкода що так Показати IP 22 Лютого 2014 01:30
хлопці як ви тепер будете з цим жити тут-серед нас.У житті завжди є вибір і заява на звільнення і чесна праця дала б вам можливість дивитися прямо людям у очі. Але ваш вибір інший - дуже дуже шкода.
Василь Показати IP 22 Лютого 2014 13:45
Вступити в лайно (беркут) легко, а відмитися ой як важко!