USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Введення воєнного стану в Україні: засідання Верховної Ради. Наживо

26 Листопада 2018 19:57
Верховна Рада на екстреному засіданні, яке розпочалося о 16.00, розглядає введення воєнного стану в Україні через агресію Росії в районі Керченської протоки.

25 листопада Росія захопила три українських судна, які прямували з Одеси до Маріуполя. 23 українських військових взяли у полон. Щонайменше шестеро українців отримали поранення під час тарану українського буксира росіянами. Захоплені катери і буксир пришвартували в Керчі, а поранених українських моряків госпіталізували.
Читати ще: Що таке воєнний стан, як він може вплинути на вибори, ЗМІ та майнові права

У відповідь на російську агресію РНБО рекомендувала Раді ввести воєнний стан на всій Україні терміном на 60 днів.

Своєю чергою, партія УКРОП наполягає на введенні воєнного стану лише на територіях, близьких до воєнних дій. Зокрема, це Донецька і Луганська області, а також акваторія Азовського моря.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 16:37
В мене питання, чому у всіх "патріотичних" ЗМІ йде мова про захоплення трьох українських суден, а не про захоплення трьох українських суден у відповідь на незаконний перетин кордону РФ? Я розумію, що після 2014-го розуму у народу не додалося, але ж народ не зовсім дибільний.
Акваторія до Лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 16:59
Азовське море міжнародна акваторія. Учитель матчасть.
Лучанин до Акваторія Показати IP 26 Листопада 2018 17:10
Керченський міст — стратегічний об'єкт, який і деюре і дефакто належить РФ. Учите матчасть
Корiнний лучанин до Акваторія Показати IP 26 Листопада 2018 17:14
Розумник.це внутрiшне море.порушення кордону зi сторони.Чорного.
12345 до Корiнний лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 18:09
Порушення кордону зі сторони Одеси. Ті кораблі затримали біля південного берегу Криму, далеко від протоки.
Микола до Лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 17:10
А що вже є кордон в москалів між керченським півостровом і материком?
12345 до Лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 18:05
Та взагалі ніякої логіки. Україна вже п'ятий рік всім доводить, що воює проти Росії , так же ж? А тут військові кораблі України заходять у 'ворожу' акваторію, перетинають державний кордон. Питання до тих, хто їх туди послав - вони на що розраховували?
Капець до 12345 Показати IP 26 Листопада 2018 20:26
Росія, вже пятий рік, доовдить світовій спільноті, що вона не є окупантом і агресором. Що її військових немає на території Донбасу. Погодьтеся, Порох теж не пальцем роблений, і не перший рік на дипломатичній посаді, знає, як і на що реагує світова спільнота. Тому, шановні не лізьте з порадами Президенту, введення ВС, це не стільки для України, скільки для Євросоюзу, НАТО, ООН, Європарламенту, Сенату США і в тому числі для Думи Росії. Це сигнал, на який вони не можуть не реагувати. Це те, що ми чекали 5 років - пряма агресія Росії а не та якою козиряли в Кремлі - а не доказано! Тепер - доказано. і не відмитися не від санкцій, не від ембарго не від закриття SWIFT. Думайте головою, а не тим чим протираєте дивани!
Анатоль_ до Капець Показати IP 26 Листопада 2018 20:47
Пiдтримую тебе, сестро! Дай Бог тобi ше й доброго чоловiка!
Іван Показати IP 26 Листопада 2018 16:45
Схоже що для декого вибори важливіше ніж доля України! Як же! Бойки та шуфричі не зможуть проводити свою ворожу діяльність, зрадофіли не зможуть паплюжити президента на догоду Путіну, євробляхери набудуть творити безлад на дорогах! Ай я яй!
Анонім до Іван Показати IP 26 Листопада 2018 17:17
вибори і мітинги - це демократія і свобода, що є найважливішим для будівництва сучасної держави громадянського суспільства. Діяльність бойків і шуфричів може бути зовсім не шкідливою,якщо не матиме підтримки серед населення. Треба владі проводити політику в інтересах більшості, тоді й агенти кремля залишать нашу країну,оскільки не матимуть жодних шансів. А хто нам дасть гарантію, що порошенко не агент кремля, тільки вибори дають можливість нам усунути від влади непотрібного президента і нікудишній парламент. По-моєму запроваджувати воєнний стан треба було навесні 2014р, а зараз не розумію його смислу,крім відстрочки виборів на невідомий термін
українець Показати IP 26 Листопада 2018 17:01
ЯКА ГАНЬБА!!!!! Цій НЕДОЛУГІЙ владі!!! Як президентові,так і Верховній раді.Сценарій написаний Путіним і Медведчуком,розглядається до реалізації Порошенком і Верховною Радою.Не хватає слів і злості!!!!
12345 до українець Показати IP 26 Листопада 2018 17:56
Віршик написати пробував? Далі перших двох речень не пішло?
українець до 12345 Показати IP 26 Листопада 2018 19:32
Що порохобот,зачепило? Якщо потрібно,то й віршиком зможу.Тобі до мене_ср*ться і не браться!!!
Капець до українець Показати IP 26 Листопада 2018 20:17
Що ти мелеш?
Анонім Показати IP 26 Листопада 2018 17:56
про военное положение в Украине есть анекдот Пошёл Илья Муромец со Змеем Горынычем биться. День идёт, два идёт, вдруг видит - пещера. Заглянул в неё, и кричит: - Змей Горыныч, выходи, биться будем! И ответ — тишина. Он опять: - Змей Горыныч, выходи, биться будем! Тишина. Он в третий раз: - Змей Горыныч, выходи, биться будем! - Ну биться, так биться, только зачем в *опу орать?