USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Ви обікрали армію»: у Рівному ексатовець посварився з Порошенком

3 Грудня 2020 16:26
У Рівному в Петра Порошенка відбулася перепалка з колишнім атовцем у будівлі міськради.

Відео інциденту опублікував телеграм-канал PavlovskyNews, передає Корреспондент.net.

«Там його й застав активіст і доброволець Ярослав Гранітний, який перебував три роки в СІЗО нібито через сепаратизм. Зараз він під нічним домашнім арештом. Молодий чоловік кричав, що Порошенко зламав йому життя і є зрадником, тоді як сам він захищав країну», – йдеться в повідомленні.

Петро Порошенко приїхав у міськраду Рівного, щоб бути присутнім при вступі на посаду мера свого однопартійця Олександра Третяка.

Раніше повідомлялося, що в листопаді ветерани АТО і громадські активісти провели акцію протесту біля будинку колишнього глави держави Петра Порошенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 3 Грудня 2020 16:38
Хі хі , обкрадена Порошенком армія піднялася з попелу, а при чесній владі знову повернули старі совкові пайки.
3 3 3 до Анонім Показати IP 3 Грудня 2020 21:17
І що цікаво,-припадки схватили особу підозрювану в сепаратизмі ... ЦЕ СИМВОЛІЧНО !
124 Показати IP 3 Грудня 2020 16:40
ця м**зота обікрала Україну. Який батько такий син.
Анонім до 124 Показати IP 3 Грудня 2020 21:18
А що конкретно вкрав? Тільки з доказами і з посиланнями на кримінальні провадження, БУДЬ ЛАСКА!
Уйко до 124 Показати IP 3 Грудня 2020 21:19
То телевізор у вас розум вкрав, ото ви й такі є.
Мороз Галина Показати IP 3 Грудня 2020 17:11
Народ, що просрав все на світі, якого президента може обрати такий народ, а може обрати тільки нікч..ного президента. Яке майбутнє чекає цю Україну, тільки злиденне мабутнє.
До мороз галина Показати IP 3 Грудня 2020 18:42
Якщо пані українка, то вона-частина"такого"народу....
До ВН Показати IP 3 Грудня 2020 18:48
Що вам не сподобалось в попередньому коментарі? Якщо людина обзиває народ,часткою якого є сама, то цей коментар заслуговує уваги чи вам вигідно,щоб українці чубились,зп зростає...а ви з яким народом себе ідентифікуєте?
Ігор Показати IP 3 Грудня 2020 18:58
Активіст звичайний барига зброєю яку накрав з АТО
Ім'я Показати IP 3 Грудня 2020 19:07
Молодець! Правильно зробив. Якби не охорона педрошенка, то може й ще і по *І*балу надавав йому. Не боїться висловити свою думку.
Невловимий Джавелін Показати IP 3 Грудня 2020 19:57
Вже один активіст у Вінниці патрета пороха порвав, то сидів у тюрмі.
Богдан Сташинський Показати IP 3 Грудня 2020 20:15
Я не знаю історію цієї людини - але він молодець !!! Місце Порошенка на нарах !!!
Під сраку до Богдан Сташинський Показати IP 3 Грудня 2020 21:15
Так ви нічого не знаєте, але одобрюєте? Ну це вже хвороба, тут психічні проблеми.
Анонім до Під сраку Показати IP 4 Грудня 2020 09:24
То лікуй свої психічні проблеми, порохоботе.
віталій Показати IP 4 Грудня 2020 11:24
порох це га***