USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Та пішов ти»: у Харкові з Порошенком трапився черговий конфуз

15 Лютого 2019 18:25
Під час візиту президента України Петра Порошенка в Харків на День закоханих з ним стався черговий конфуз.

Відповідне відео було опубліковано на Youtube, передає УНІАН.

Під час від’їзду Порошенко сказав присутнім: «Я вас всіх люблю». У відповідь один з присутніх чоловіків вигукнув: «Та пішов ти!»

Правоохоронці швидко відвели чоловіка в бік, в арку одного з будинків. Однак люди почали знімати на камери, що завадило поліцейським затримати невдоволеного чоловіка.

Сам чоловік у цей час кричав: «Поверніть пенсіонерам пенсії».

Нагадаємо, у січні під час візиту в Черкаси у рамках «томос-туру» президент Петро Порошенко грубо відповів чоловікові, який запитав його про боротьбу з корупцією, назвавши його «москальским провокатором» і запропонувавши сходити до церкви поставити свічку, щоб «попустило».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Навуходоносор Показати IP 15 Лютого 2019 18:40
Ага, вернет пенсионерам все, дождутся в лучшем из миров! Как говорят в Одессе, "верну, вот только разбег от Дюка возьму!" Равноапостольный получил своеобразную "валентинку" от пенсионера, которого наверняка поддерживают миллионы униженных бедностью и обворованных.
Лучанин Показати IP 15 Лютого 2019 20:26
Вата-шоу
я Показати IP 15 Лютого 2019 21:11
​Головна заповідь громадянина: політиків критикуй та обзивай, а Україну - зась! Держава, рідна країна – вона як мати. Її не обирають. Вона для кожного одна. Без сентиментів – вона дала тобі життя, можливість дожити до повноліття. Можливість вчитися і розвиватися, знати свою історію і традиції. Вона щиро любила тебе в радощах і в смутку. Раділа твоїм успіхам і співчувала невдачам. Так, у сусідів був ситніший стіл, кращі іграшки і більше авто. Але твоя мати любила тебе неменше. Дала все, що могла. І як могла. Можливо навіть більше. Щоб ти виріс і став самостійним. А далі тобі ніхто і нічого не винен. Все чого ти досягнеш – ти досягнеш сам, у всіх невдачах будеш винен ти сам. Але пам’ятай. Де б ти не був, щоб ти не робив – мати тебе любить і чекає. Пам’ятай про це кожен раз коли хочеш пожалітися на життя у рідній країні. Коли хочеш пожалітися, що народився не в родині Рокфелерів, не ріс у будинку на Мангеттені. Коли хочеш проплакати, що ці батьки, ця держава тобі нічого не дали. Тобі віддавали все, що могли, щоб ти виріс і не скиглив. Став самостійним, взяв відповідальність не тільки за себе, а й за свою родину і батьків, батьківщину. Як би не було важко. Не мати і не держава – має забезпечувати до скону твоє існування, купувати тобі хліб, опалювати твою оселю, ухвалювати за тебе рішення і нести відповідальність за їх наслідки. Ти і тільки ти. Не подобається економічне становище – змінюй його. Не подобаються політики – голосуй за інших, сам ставай політиком. Не подобається стан доріг та інфраструктури, шкіл і садочків – берись до справи і змінюй ситуацію. У всіх промахах чи бідах винні конкретні люди. І ти навіть знаєш їхні прізвища. Але мовчиш і толеруєш це «бо що я можу зробити»… Ти допускаєш до управління країною некваліфікованих або нечесних людей… Ти відмовляєшся боротися за їх зміну. Ти не хочеш мислити стратегічно і думати про завтра. Ти дозволяєш собі бути 100500 разів ошуканим з ефіру телевізор і білбордів. Ти дозволяєш красти у себе з кишені. Ти маєш все це робити, а не твоя мати чи рідна країна. Ти увалюєш рішення про подальшу долю країни. Ти наповнюєш її змістом. Ти відповідальний за її майбутнє. Критикуєш ? Правильно робиш! Але критикуй політиків, економістів, силовиків, ворогів в кінці кінців. Тих, хто винен. Але не Батьківщину. Вона тобі нічого не винна. Батьківщина, як і мама – найдорожча цінність, дана Богом тобі з народження. Її легко втратити – тому тільки від тебе залежить її життя. Критикуєш свою Батьківщину і називаєш її «лайном» - тоді ти й сам лайно. Ображаєш її символи, культуру, історію і мову – ти втоптуєш в лайно тільки себе. Бо Батьківщина у кожного в серці. Той хто плює на неї – плює собі в душу. Хтось ображає твою матір, державу, Батьківщину, принижує її? Це твій ворог. Без варіантів. Це неможливо толерувати і пробачати. Ворог має вдавитися своїми образами і своїм злом. І залежить це виключно від тебе. І від таких же як і ти синів і дочок своєї Батьківщини. За гучними гаслами виборчих кампаній, локальних та геополітичних протистоянь не забуваймо про цю заповідь. Бо це заповідь не тільки українця, а громадянина будь-якої країни, сина та дочки своєї Батьківщини.
Я до я Показати IP 16 Лютого 2019 08:48
Я до я...всю оцю лобуду напиши тому кодлу що грабить і дурить населення України..
мама до я Показати IP 17 Лютого 2019 10:55
Только надо уточнить, что не родина-мать выростила и дала все, что вы пишете, а миллионы матерей и отцов, которые батрачат в Европе, чтобы выкормить, выучить и что то дать своим детям. А красивыми словами о патриотизме и родине сыт не будешь......Любят говорить о патриотизме те, которые обворовали народ и бросают им эти слова, как кость голодной собаке.....
Саша до я Показати IP 18 Лютого 2019 00:12
подросток, прочитавший вагон романтических книг! Ты эту абстрактную ахинею можешь в деском саду вещать! балабол который не знает реальный жизни и живет в выдуманной реальности!
Ти до я Показати IP 18 Лютого 2019 11:15
Ви часом не пОрохобот?
Навуходоносор До Я Показати IP 16 Лютого 2019 11:45
Тисячу разів готовий підписатися під Вашими думками, шановний Я! Особливо під словом "мати". В Вашому великому коменті є тільке одне, з чим важко погодитись. Ви вживаєте слово "мати", але ж на сьогоднішній день, до мільйонів людей вона відноситься як мачуха. В текст вставте це слово і тоді від Вашого проникливого маніфесту не залишиться нічого! З повагою до Вашої думки!
Тата Показати IP 18 Лютого 2019 15:12
Янукович в молодости оставил кого без шапки.....Порошенко весь народ оставил без штанов!!!!!