Уже 6 поліцейських Ківерцівського райвідділу захворіли на коронавірус
Станом на 21 квітня підтверджено ще 5 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 у працівників Ківерцівського райвідділу поліції.
Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив речник ГУ нацполіції у Волинській області Олег Плазовський.
Проведена дезінфекція службового приміщення Ківерцівського відділу поліції, службових автотранспортів та виявлено коло контактних осіб, які наразі перебувають на самоізоляції. Райвідділ, чергова частина та добові наряди працюють в звичному режимі.
Нагадаємо, в одного з працівників Ківерцівського районного відділу поліції лабораторно підтвердився діагноз коронавірус. 18 квітня тестувати його колег приїхали медики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив речник ГУ нацполіції у Волинській області Олег Плазовський.
Проведена дезінфекція службового приміщення Ківерцівського відділу поліції, службових автотранспортів та виявлено коло контактних осіб, які наразі перебувають на самоізоляції. Райвідділ, чергова частина та добові наряди працюють в звичному режимі.
Нагадаємо, в одного з працівників Ківерцівського районного відділу поліції лабораторно підтвердився діагноз коронавірус. 18 квітня тестувати його колег приїхали медики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
рпцешники та заробітчани внесли свій вклад у розповсюджуванні зарази.
Нік до дідо
Показати IP
21 Квітня 2020 15:58
Аби ляпнити що небудь
олеся до Нік
Показати IP
21 Квітня 2020 17:45
Чого ляпнути?Чи не рпц хороводи водили і закликали йти в церкву?Через 2 тижні побачимо результат.
Нік до Олесі до олеся
Показати IP
21 Квітня 2020 18:55
З ваших слів слідує, що поліцейські приймали участь в тих хороводах першими?
Оксі
Показати IP
21 Квітня 2020 19:50
І де вони лікуються? В Луцьку в інфекційний 2 людини лежить і то з бронхитом. Брешуть аби люди паніку робили.
Мент до Оксі
Показати IP
21 Квітня 2020 21:33
Ти дурню, молоді здорові хлопці, чого їм десь лікуватися, дома на самозоляції)))
Правда
Показати IP
22 Квітня 2020 00:09
Да заробітчани 100 відсотків.Ми на карантині а вони їдуть їдуть.То як це називається.Ми сидимо дома вони ходять п'ють.І ніхто нікого не штрафує...
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.