USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

За ТЦ «ПортCity» знову «візьметься» прокуратура

23 Липня 2014 17:15
Депутати Луцької міської ради вимагають від прокуратури міста стягнути з ТЦ «ПортCity» понад 6 мільйонів гривень – фінансові зобов’язання для бюджету міста.

Про це йшлося під час 62-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 23-го липня. Депутат міськради Богдан Шиба звернувся до прокурора міста Андрія Кучера з проханням вжити заходів щодо стягнення цієї суми з власників торгового центру.

Нагадаємо, 6 мільйонів 58 тисяч гривень - це гроші, які становлять 1,6 % від вартості будівництва торгового центру. Саме таку суму повинні перерахувати власники об’єкту експлуатації до міського бюджету.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Луцька міськрада подарувала олігархам 6 мільйонів, а обласна прокуратура шукає способи стягнути гроші з «ПортCity» .

«Мій запит спрямовую прокурору міста Луцька Андрію Кучеру. Приватне підприємство «Реммеблі» мало перерахувати в бюджет гроші до введення в експлуатацію торгового центру, а виходить так, що він вже два місяці функціонує, а грошей немає. Прошу вжити заходів про стягнення грошей», - звернувся до прокурора Богдан Шиба.

Його запит підтримали колеги, відповідно, після перевірки прокурор міста має звітувати депутату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 23 Липня 2014 18:12
Шиба. як справжній бютівець. нахапався кредитів для лучан. а тепер тероризує бізнес .який старається працювати для лучан.
123 до дідо Показати IP 23 Липня 2014 19:01
Ти трохі попутав не для Лучан а для корумпованого Континіума!
Всезнайко до 123 Показати IP 24 Липня 2014 00:47
НЕ "трохі", а "трохи"... Полішучня...
Анонім до Всезнайко Показати IP 24 Липня 2014 08:38
Трохі - це не по-поліському, це на місцевому не то діалекті, не то суржику. Послухайте як говорять у Луцьку. Це не укр. мова - це жах. Таке враження, що правила милозвучності укр. мови - це не для жителів Луцька. "Щьокають", "чьомукають"" і якраз кажуть "трохі, рукі, ногі і т.д"
дідо Показати IP 23 Липня 2014 19:24
Порт Сіті - це нові робочі місця, це якісне обслуговування, це рух економіки та здорова конкуренція.
123 до дідо Показати IP 24 Липня 2014 00:00
Дідо ! Бабі своїй роскажеш! Робочі місця говориш! Там 90 % нелегально працюють ! А ти певно там працюеш і вихваляеш своє болото! Ти жаба?))
Джулія до дідо Показати IP 24 Липня 2014 11:49
Конкуренція?? А Ви, шавновний, там були? На цінники дивились?
хахлушок Показати IP 23 Липня 2014 20:24
От що значить не дати хабара!
ВОНО Показати IP 23 Липня 2014 23:56
я в захваті від *нової* влади!! не дарма на майдані стояли і не дарма гинуть в містах донеччини і луганщини. Замість того щоб посадили Ерему та виставити йому рахунок з врахуванням збитків міста та індексацією яка враховує ріст курсу долара, він сидить в раді і * керує* державою. З таким підходом ми приречені на загибель якщо не від москалів то від еуропеців