USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанин Monatik виступить на російській «Песне года»

11 Січня 2020 20:18
Співак з Луцька Monatik візьме участь у російському шоу «Песня года», яке проходитиме у Штутгарті (Німеччина).

Про це інформують Факти.

Цікаво, що у програмі шоу значиться вагомий список артистів з України, зокрема Світлана Лобода, Monatik, Время и Стекло та Софія Ротару.

Список артистів, які заспівають на Пісня року 15 лютого:

Софія Ротару;

LOBODA;

Стас Михайлов;

Тіма Білоруських;

Поліна Гагаріна;

Monatik;

Ігор Ніколаєв;

Діана Арбеніна;

Ірина Дубцова;

Время и Стекло;

Стас П’єха;

Zivert;

Mot.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 11 Січня 2020 21:04
Гнида
тетя Соня до Лучанин Показати IP 12 Січня 2020 13:23
Ви такое говорыте! он такой вумница! я вам скажу больше- еще один вумница,- потап снимал штаны на сцене- и все были довольны!
лучанин до Лучанин Показати IP 12 Січня 2020 17:48
Він схожий на кучера, фізіономія ямщика.
Всезнайко Показати IP 11 Січня 2020 21:07
Молодець! То ж в Штутгарті...)
От Показати IP 11 Січня 2020 21:08
От і гордість.... За гроші продавався
Анонім до От Показати IP 11 Січня 2020 21:50
Гроші не пахнуть
777-55 Показати IP 11 Січня 2020 21:22
Москаль!!!
Штутгарт Показати IP 11 Січня 2020 21:31
Штутгарт, то є Німеччина.
Арафат Показати IP 11 Січня 2020 21:38
Йому міськрада ще не давала якихось «почотних» звань? Щоб показово їх скасувати?
Че Показати IP 11 Січня 2020 21:41
А какая разніца? Ето же творчіство...
уважний Показати IP 11 Січня 2020 21:56
Це вже не перший рік, що він там виступає і що від того, що ви тут обурюєтесь?! :)
Ігор Показати IP 11 Січня 2020 22:32
Як би його вбалакати, щоб нікому не казав, що з Луцька. Перед людьми соромно.
квинто Показати IP 11 Січня 2020 23:38
Парень -молодец!
Всезнайко Показати IP 12 Січня 2020 00:49
О, рагулі писки повідкривали.
Туз Показати IP 12 Січня 2020 04:33
Знайшли артиста, пісні тільки із незрозумілим набором слів! Немає голосу, дійсно тімпіратура растьот коли слухаєш ..
Луцьк Показати IP 12 Січня 2020 06:54
Жива продажна!
123 Показати IP 12 Січня 2020 07:00
а шо лунатік то вже такий великий артист?. більше його треба показувати по телевізору, а зараз взагалі заборонити...
Седькуп Показати IP 12 Січня 2020 09:06
Молодец! Песня не знает границ!
111 Показати IP 12 Січня 2020 09:20
Що було б з артистом СРСР в 1943 році, якби він поїхав розвивати свою творчість в Берлін, типу на "Пєсня года"? Де людська мораль, честь, совість, гідність? Одні воюють за свою землю, а інші веселять ворогів, бо їм треба розвивати свою тварчість і заробляти гроші. В нашій країні, як в хаті, в якій в одній кімнаті лежить мрець, а в іншій кімнаті - п'янки-гулянки.
232 до 111 Показати IP 12 Січня 2020 11:56
В нашій країні нема війни але війна є, демократія є але її нема, закон є але його нема.... Подвійні стандарти які вигідні тим хто при владі... Не треба робити з артистів моральних авторитетів вони і так смішні....
Олександр Показати IP 12 Січня 2020 09:46
Ми,артисти,також маємо сім'ї і дітей,яких потрібно годувати,що з того,що Монатік зараз популярний і його скрізь запрошують?Тоді не їздіть на німецьких авто,хто на них ображений,не купуйте японську техніку і тд.і тп...
Артисту від Че до Олександр Показати IP 12 Січня 2020 13:48
За ті гонорари, що він отримує тільки в Україні - з голодухи не подохне. Німці та японці з нами не воюють. Не приплітай лишнього. Дивись в суть.
До 111 Показати IP 12 Січня 2020 11:21
Але газ агресора хай буде в нашій трубі, бо гроші не пахнуть і перед європейськими друзями невдобно?
Софія Показати IP 12 Січня 2020 11:48
А Софії Ротару можна ???
ага до Софія Показати IP 12 Січня 2020 14:04
Нехай мохнатік доросте до Ротару-а тоді іде хоч з блеску
222 Показати IP 12 Січня 2020 17:42
Коли Монатік піде на схід і повоює з росією, то тоді не їздитиме на пєсні года 100%, бо зрозуміє життя по-іншому.
ой Показати IP 13 Січня 2020 09:14
а попєрєднік порох цукерки продавав і продає в росії то нічого? всі мовчали? і це не просто співак якийсь це президент країни.
Педагог Показати IP 14 Січня 2020 08:37
Колеги! Кого вирощуємо, викохуємо та виховуємо за принизливу зарплату!? Було б це в Польщі: Любомирські та Чарторийські, що продалися російському царю і досі в немилості, як у державі так і у громадськості ( а вона вся патріотична!). Може у нас щось із державною освітою та вихованням?
Анонім Показати IP 1 Лютого 2020 00:28
чучало