USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

До Луцька їде Львівський міський голова

17 Серпня 2014 12:42
Міський голова Львова Андрій Садовий завітає до Луцька, де візьме участь у низці заходів. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, мер Львова зустрінеться з лучанами 18 серпня.

На 10.00 у Луцькій міській раді буде зустріч очільника Львова із Луцьким міським головою Миколою Романюком.

У рамках візиту об 11.00 відбудеться поїздка на підшипниковий завод «СКФ Україна» (вулиця Боженка, 34).

О 13.30 Андрій Садовий відвідає Луцький гарнізонний військовий госпіталь (вулиця Сенаторки Левчанівської, 4).

О 15.00 у конференц-залі «ВолиньМедіа» (вулиця Ковельська, 2) відбудеться брифінг із волинськими журналістами.

На 16.00 на зустріч із Андрієм Садовим запрошуємо представників бізнес-середовища, громадських активістів та усіх зацікавлених громадян. Захід проходитиме у Палаці культури міста Луцьк (вулиця Богдана Хмельницького, 1).

О 17.25 на Волинському телебаченні буде прямий ефір за участю гостя Луцька.

О 18.30 буде прямий ефір з мером Львова на радіо СіД-FM.

Довідка. Андріій Іванович Садовий — український політик, громадський діяч та бізнесмен. У 2004 році ініціював створення громадського об'єднання «Самопоміч» і очолив його. Є засновником і головою правління ГО «Інститут розвитку міста», співзасновник ТРК «Люкс» та телепроекту канал новин «24». Міський голова Львова з 2006 року. У 2012 році створив політичну Партію «Самопоміч», ставши її головою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Луцьк Показати IP 17 Серпня 2014 13:01
А хто чекає того популіста в Луцьку ? Ми точно що НІ.
Водій Показати IP 17 Серпня 2014 13:04
Може вивчає стан дороги з Львова до Луцька?
рем Показати IP 17 Серпня 2014 13:17
Яке відношення має мер Львова до дороги Луцьк- Львів?
вчіться грамоьно пис Показати IP 17 Серпня 2014 13:21
прийменник ОБ - це русизм. Правильно- О 14 год
Михайло до вчіться грамоьно пис Показати IP 17 Серпня 2014 14:14
Правильно- О 14 год, так само, як і об 11.00, як там написано.
Цікавий Показати IP 17 Серпня 2014 13:40
Цікаво. Ще жоден мер не піарився в Луцьку. Можливо, хоче бути президентом? Хабарник і найбагатша людина Львова. Там хабарі за землю і приватизацію вийшли за всякі реальні норми. І всі суми носяться особисто цьому дівчинкоподібному меру. Може в Луцьку розповість, за що йому високопоставлений мент вікна повибивав з гранатомета? Дуже цікаво. Прийду.
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 14:03
Може купить для Львова луцьких трамваїв. Так як в Черкасах - підлизавсь до Порошенка- купив автобусів . Бо у Львові на ЛАЗі таких добрих не роблять...
Цікавий Показати IP 17 Серпня 2014 14:32
На ЛАЗі взагалі нічого не роблять. Львівський автобусний завод – яскравий приклад того, що якщо головним пакетом українського підприємства володіє немитий москаль, то справи в підприємства надто погані. У 2001 році ЛАЗ був приватизований російським бізнесменом Ігорем Чуркіним (від слова чурка, чурбан). Після 2008 року підприємство балансує на грані розвалу. В часи СРСР завод випускав 1000 автобусів в місяць і експортував їх в 37 країн світу. Спеціально обладнаний автобус ЛАЗ доправив першого в світі космонавта Юрія Гагаріна до стартової площадки космодрому «Байконур». Зараз випускає 10, які не користуються попитом. До речі, місто Львів винне заводу за автобуси понад 60 млн. гривень і не хоче платити за неякісну продукцію з китайськими компонетами.
Всезнайко Показати IP 17 Серпня 2014 14:33
коментар було видалено
луцьк Показати IP 17 Серпня 2014 17:57
а мені він подобається більше за нашого.
Анонім до луцьк Показати IP 18 Серпня 2014 06:29
А я баб люблю...
Кыра Показати IP 17 Серпня 2014 19:25
Дуже розумний,приємний мер,так,що не грішіть читаки ви тупі,привикли всіх обсирати, самі покеруйте попробуйте,як то легко такими дурнями керувати.!!!
тьотя Показати IP 17 Серпня 2014 21:52
Просто якого милого він їде до Луцька? У нас свій мер є, а як порозумнішаємо, то й ще кращого виберемо. А Садовий нам буде намагатися втюхати його "Самопопіч", думаючи, що повторить і в Луцьку успіх Київських виборів. Привезе галицьких пацанчиків або дасть благословіння волинським панянкам. От і вся зустріч. На місці львівян я б спитала в мера - а йому в рідному місті роботи нема? Там все добре? Але оскільки я лучанка, то й зустріч з Садовим мені геть не цікава. Як Романюк не нажене зали з бюджетників, то й зустрічі не буде.
Микола Показати IP 17 Серпня 2014 21:55
Ось такі волинякі продажні. Всі свої погані. і стеляться, гнуться перед чужинцями, а ті їх .......: