USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Кватирка призначили головним лісівником Волині - офіційно

27 Квітня 2016 17:14
Олександр Кватирко вже не перебуває у статусі виконувача обов’язків, оскільки нещодавно його призначили керівником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич.

З її слів, від 14 квітня 2016 року міністр агрополітики підписав розпорядження про офіційне призначення Олександра Кватирка на посаду головного лісівника Волині. А сьогодні обрали його першого заступника і заступника.

Так, 27 квітня 2016 року о 10.00 в приміщенні Державного агентства лісових ресурсів України відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Отже, першим заступником Кватирка обрали директора ДП «Ківерцівське лісове господарство» Віктора Сахнюка і заступником Кватирка став екс-керівник ДП «Колківський лісгосп» Олександр Рибчинський. До слова, новопризначені заступники були на посадах керівників державних підприємств за часів екс-керівника обласного лісомисливського господарства Богдана Колісника.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, 16 лютого цього року представники лісової галузі, громадського об’єднання ветеранів розвідки України та члени Громадської організації «Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху» провели мирну протестну акцію під стінами Міністерства агрополітики. Їм вдалося зустрітися з першим заступником міністра АПК Ярославом Краснопольським і начальником відділу публічної інформації Олександром Захарченком.

Під час розмови в Міністерстві агрополітики активісти почули для себе втішну новину. Перший заступник міністра Ярослав Краснопольський запевнив їх, що питання звільнення Кватирка з обійманої посади вже обговорили з Міністром Олексієм Павленком. Відтак, він пообіцяв, що Кватирка невдовзі звільнять.

Згодом у письмовій відповіді на запит відділу протидії корупції Волинського відділення ГО «Об’єднання ветеранів розвідки України» від 2 березня 2016 року Мінагрополітики підтвердило, що не погодило призначення Олександра Кватирка на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На запитання, чому Олександра Кватирка призначили керівником, попри спротив громадських активістів, лісівників, представників ГО Волині, а також, чому у такий спосіб нівелювали обіцянки першого заступника міністра щодо погодження з вже екс-міністром Павленком звільнення Кватирка з обійманої посади, Христина Юшкевич відповіла, що так вирішив той же міністр Павленко напередодні свого звільнення.

На запитання, чим він керувався щодо цього призначення, перший заступник голови Держагентства лісових ресурсів пояснила, що були люди, які виступали проти призначення Кватирка на посаду, але були й ті, хто активно підтримав його кандидатуру на посаду головного лісівника Волині. Зокрема, зі слів пані Юшкевич, підписів останніх - громадських активістів, членів ГО, лісівників - було більше за чисельністю, ніж тих, хто виступав проти кандидатури Кватирка. Проте, як саме порівнювали кількість невдоволених і чисельність тих, хто «за» Кватирка, пояснити не змогла, посилаючись на зайнятість – давала інтерв’ю столичним журналістам.

На сайті Держлісагентства лише сьогодні з’явилося повідомлення, що «згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 13.04.2016 №185-к з 14.04.2016 Кватирка Олександра Михайловича призначено на посаду начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства як такого, що обраний за конкурсом та пройшов спеціальну перевірку стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком».

Нагадаємо, нещодавно перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик заявив, що головного лісівника області екологи затримали із групою мисливців на заповідній території «Звірівського лісництва».

Окрім незаконного полювання в забороненому місці Кватирка звинувачують у тиску на шацьких лісівників.

До слова, призначення Олександра Кватирка тимчасово виконувачем обов’язків начальника ОУЛМГ Волині викликало хвилю обурення як у активістів, так і у лісівників. Активісти протестували під стінами Держлісагентства, а згодом очільник відомства приїздив на Волинь. Проти призначення його на посаду виступили представники громадських організацій. Так, Олександр Кватирко неодноразово фігурував у скандалах з керівниками лісових господарств Волині, які «засвітилися» в незаконних полюваннях, а також не проти постріляти дичини навіть у заказнику, при цьому забезпечивши себе та запрошених на розвагу високопоставлених столичних гостей надійною охороною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
А ндрій Показати IP 27 Квітня 2016 17:20
Третій Майдан вже стукає в двері владних кабінетів.На цей раз винесуть на вилах.
Народна довіра Показати IP 27 Квітня 2016 17:23
Кум Лапіна ?
до Лапіна до Народна довіра Показати IP 27 Квітня 2016 20:39
Зараз будуть заводити банду Лапіна через фіктивну фірму "Голіаф"-в штат прийняти двох трьох і по 22 тис. скинути на вище вказану фірму. Так розплачується держкоштами форточка з захисниками лісу. А де працівники по економічних злочинах.
Підтверждую до до Лапіна Показати IP 27 Квітня 2016 22:53
"до Лапіна" прав. фірмочка вже створена з псевдо вояк Айдару по типу "Комбат секюріті"..че частина Лапіновьких посіпак, яка вийшла з останьої. понавозили джипів, які активно перекрашуютья і готуютья для патрулювання лісу( контроль та копання бурштину їх основна діяльність) Кватирко вже з ними підписав договір,як дяка Лапіну за просування на посаду Кватирка...Вот так будують бізне і гроші а не на заводі з 8до 8 гнучи горба та заробляючи на хліб....
дідо Показати IP 27 Квітня 2016 17:33
Ліс продовжують розкрадати під керівництвом лісгоспів, а людину Колісника призначають на головну посаду.
мама мія Показати IP 27 Квітня 2016 17:41
а караван іде
Анонім до мама мія Показати IP 27 Квітня 2016 20:34
Я нерозумію "Караван" чи "Молдаван"- кажуть двох заходять до кватирка.
колісник Показати IP 27 Квітня 2016 17:58
ну шо крикуни, як я вас... старий лось борозни не боїться...
анон до колісник Показати IP 27 Квітня 2016 19:10
Бо глибоко не бере!!!
Анонім до колісник Показати IP 27 Квітня 2016 20:22
С..ка ти стара, а не лось!!!
НОНА Показати IP 27 Квітня 2016 18:28
Лісових проблем не розумію але до чого тут ветерани розвідки і учасники АТО? Заказуха якась.
А до НОНА Показати IP 27 Квітня 2016 20:37
А це та розвідка, що Крим та Донбас профукали. Їм основне місцеві питання не пропустити, а Крим він далеко.
38 до НОНА Показати IP 29 Квітня 2016 19:46
А "розвідка" там де бабки на халяву.
West Показати IP 27 Квітня 2016 18:56
коментар було видалено
п.здєц Показати IP 27 Квітня 2016 19:12
Вернулась таж влада що була до майдану.
укроп Показати IP 27 Квітня 2016 19:13
Ооооце міністр перед відставкою бабла косонув...
Анонім Показати IP 27 Квітня 2016 19:47
Текст повідомленнятак тримати
Лісник Показати IP 27 Квітня 2016 20:11
Це просто п.......ц.Колісник рулить.В нас гроші довго ще будуть вирішувати все.
Я Показати IP 27 Квітня 2016 21:29
УРАААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Олександр Михайлович вітаю вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лосеня Показати IP 27 Квітня 2016 21:30
Чого досi лось-колiсник не седить в тюрмi, разом з гулькуватими алкоголiками малими лосенятами.
марта Показати IP 27 Квітня 2016 22:00
Прийшов великий жах на лісову структуру. Але Бог все бачить. Бачить як той кватирко із колісниками в саунах з повіями сидів, як безбожно крав і краде. Як за себе в Київ мільйонами завіз.. Вже це все набридло. Буде 3 майдан. кватирко тобі не довго осталось. мені жаль тебе - недоноска
Ага до марта Показати IP 28 Квітня 2016 00:50
То мабуть ви теж там з ними парились? Цікаво в якій ролі?
сало Показати IP 27 Квітня 2016 22:02
Вітька наш вітька. А куди ж ти чучело віруюче полізло? ААААА ти ж лизунець колісника і всієї її братії.
Знайомий до сало Показати IP 28 Квітня 2016 14:16
Чучело-лизунець це правда,ще брехун добрий він.
пан сергій Показати IP 27 Квітня 2016 22:33
Сьогодні почув цю звістку. Просто не вірю ні вухам, ні очам. Це просто ШОК!!!Кватирки, колісники, сахнюки, рибчинські, лапіни хай найближчим часом у вас збудеться тее, що вам бажають тисячі волинян. Я не заздрю вашим рідним- позор на всі ваші покління. Саме головне, що так довго не буде. Прийде за вами дама з косою.
грім до пан сергій Показати IP 29 Квітня 2016 15:45
нічого не змінеться. Ніколи і ні за що. Хіба це не зрозуміло? Дорослішайте. А прийдуть нові - будуть красти не менше. се ля ві.
38 до грім Показати IP 29 Квітня 2016 19:49
Яник теж так думав.
грім до 38 Показати IP 30 Квітня 2016 01:24
и що трапилось потім?
Я 2 Показати IP 27 Квітня 2016 22:38
Олександр Михайлович, прийміть ще вітання!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
з передової Показати IP 28 Квітня 2016 05:47
Кулісника били по голові, а цього будуть разом з заступниками виносити вперід ногами. За кулісником приходили мокроносі бойко і саломатін, а за цим прийдуть научені хлопці, які гнили в донецьких окопах, доки синки кулісника гуляли з блядями в нічних ресторанах. І знищуть разом з всім кодлом щоб не плодилася така нечисть.
Жах Показати IP 28 Квітня 2016 08:53
Сіли ,випили у Мін АПК і постановили або віддати бабло або призначити .Зас-ць міністр бабло в чемодан і хода поки не побили "А ПІСЛЯ МЕНЕ ХОЧ І ТРАВА НЕ РОСТИ " все винні ті ПОПЕРЕДНІКІ БРАВО БРАВО БРАВО КІлок всім в ж-пу Як ми вас ?
Кватирку Показати IP 28 Квітня 2016 08:57
У четвер, зібравши своїх учнів, Ісус омив їм ноги, щоб показати, яким безмежним має бути смиренність справжнього християнина. Тому суть Чистого Четверга — показати, наскільки ви готові бути терпимим, щирим, співчувати по відношенню до всіх людей, що вас оточують.
петро Показати IP 28 Квітня 2016 10:39
наочний приулад як влада розуміє відкритість у відношенні до громади- чл*н ложила на всі акції та движухи.Біда лісу, біда людям.Кватирко, біжи, поки не пізно, скоро тебе будуть виносити, або в лісі десь заблудишся і тебе не знайдуть.
ааа Показати IP 28 Квітня 2016 10:53
прикол
ббб Показати IP 28 Квітня 2016 13:42
Ліс області очолили одночасно три потенційні злочинці. Такого ще не було.
ввв до ббб Показати IP 28 Квітня 2016 14:49
Це точно ! І доречі, один із яких штунда.
пилорамник Показати IP 28 Квітня 2016 15:49
Сахнюк не штунда. Ліс краде, звірів стріляє, з бабами бавиться. Хіба штунди так роблять? Вони ж усі святіші папи римського.
до пилорамника до пилорамник Показати IP 28 Квітня 2016 20:31
Ви всі віруючі, всі штунди. Чого чіпляєтесь? Покажи на шо ти один здругим здатний. Нікчеми. Дайте людям працювати.
правда Показати IP 28 Квітня 2016 20:30
Позакривайте роти! Козлини ! В очі ніхто з вас нічого не скаже. Тільки обгаджувати вмієте.
ЛЮСТРАТОР АК- 7,62 Показати IP 28 Квітня 2016 22:54
НІЧОГО НІКОМУ НЕПОТРІБНО КАЗАТИ,СКАЖЕ АК 7,62.
Волиняни Показати IP 29 Квітня 2016 07:53
Камені у спину кидають Вам, хлопці, тому що ви завжди попереду! Я бажаю Вам наснаги у роботі! Так тримати!
Анонім Показати IP 29 Квітня 2016 08:40
Заздрість- погана риса! Спробуйте досягти того, що зуміли вони- тоді матимете право щось говорити! Настав час НАЙКРАЩОЇ команди в історії ЛМГ.
Лісовик Показати IP 29 Квітня 2016 08:44
Кватирко - кращий друг сина Колісника, з яким разом навчались у Вузі. За короткий час будуть вивозити весь ліс, який ще залишився, того що третьої можливості може й не бути, хоча... Колісник - продовжує рулити, скажіть, що змінилось, окрім того що гинуть українці.
Анонім до Лісовик Показати IP 29 Квітня 2016 09:32
Чому Ви, шановний, вмішуєте війну до нової команди в управлінні? як на мене- зв'язку між цим немає! Ваші особисті відносини з Колісником- теж тут ні до чого! Старайтесь надалі писати доречні коментарі!
знак Показати IP 29 Квітня 2016 09:38
Бажаю успіхів О. Михайловичу і його колегам на шляху розвитку лісової галузі.