USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Лучани, без паніки та анархічно-махновських дій!», - народне віче

2 Березня 2014 18:51
«Сьогодні – день прощення, тому прошу у вас вибачення за усе, шановна громадо. Нехай простять нас загиблі хлопці та їх рідні за те, що не вберегли», - із таких слів розпочав ведучий народне віче у Луцьку сьогодні, 2 березня.

«Бог простить», – відповіли люди і з багаточисленного натовпу.

Опісля зі сцени лунали заклики до українців об’єднатися у складний для країни час:

«Ніхто не має право навіть зазіхати на найменший шматочок української землі. Неважливо, чи то Волинь, чи Донбас і Крим. Ворог уже прийшов до нас. Нас лякали американським чоботом, але уже сьогодні ми маємо російський», - продовжив ведучий.

Слово надали і голова Волинської облради Валентину Вітеру:

«Сьогодні - дев’ятий день молитви за загиблими героями. За цей час десятки людей померли у лікарнях. Не встигла Україна оговтатись від одного горя, як прийшло інше – російські солдати», - сказав очільник облради.


Він заявив, що різко засуджує такі дії Російської федерації та запевнив, що Україна, зокрема і Волинь, стоятиме на сторожі українського суверенітету.

Також новообраний голова облради повідомив, що учора, 1 березня, створили Штаб швидкого реагування, до складу якого увійшли усі громадські формування, що стоять на захисті безпеки лучан: ветерани-афганці, колишні десантники, Народна Самооборона, Правий Сектор та інші. Разом з тим, він повідомив, що наразі у цьому штабі переглядають списки усіх лучан, які можуть бути мобілізовані до військ України.

«Відкиньте усі чвари, хай ними займається прокуратура. Подзвоніть своїм друзям та знайомим на Сході, Півночі та Півдні держави!», - закликав посадовець лучан.

На це присутні мітингувальники відповіли: «Готові!».

А ось заступник Голови Волинської облради Ігор Гузь попросив лучан мобілізуватися «без паніки та анархічно-махновських дій». Також він закликав усіх, хто не в змозі воювати, просто молитися.

Цього разу не проігнорував народне зібрання й Луцький міський голова Микола Романюк, який назвав події у Криму – окупацією:

«Те, що відбувається у Автономній Республіці Крим, інакше, як окупацією України російськими військами не назвеш. Ми повинні вимагати від тих, з ким укладали мирні угоди, гарантій, які вони давали: у цілісності охороняти суверенітет держави».
Також очільник міста наголосив, що виходом із ситуації, що створилася, є скасування харківської угоди. Окрім цього, від імені народного віча, він звернувся до Верховної Ради України з вимогою якомога швидше підписати угоду з ЄС.

Міський голова пообіцяв лучанам, що дитячі садочки, школи та медичні установи не припинятимуть роботу, а громадський спокій забезпечать відповідні структури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
Аноним Показати IP 2 Березня 2014 18:53
ненавижу українців
ВВ до Аноним Показати IP 2 Березня 2014 19:03
Скажеш це в очі?
Анонім до ВВ Показати IP 2 Березня 2014 19:16
Это либо дурачок - либо провокатор.
Рой до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 19:27
Не подобаэться Украъна.Вали звідси
Земляк до Анонім Показати IP 3 Березня 2014 07:03
І то і друге, за таких все погане починається!
)))) до Аноним Показати IP 2 Березня 2014 19:21
Ви просто без мізків. Отако щось ляпнули та й сидите ухмиляєтесь,читаючи коментарі. Шановні читачі! не реагуйте на хворих. Бог їм суддя!
Нафтогаз до Аноним Показати IP 2 Березня 2014 19:43
Якщо ти дійсно не ссикло,то відпишешся!!!!
ЛУЧАН до Аноним Показати IP 2 Березня 2014 23:02
походу не аноним а ана****
НЕЛУЧАНИН до Аноним Показати IP 3 Березня 2014 00:42
прийди на майдан, поговоримо
Олена до Аноніма до Аноним Показати IP 3 Березня 2014 08:54
Я тобі прощаю,але прошу взяти речі і вимітатись з України!!!!
СИБИРЬ до Аноним Показати IP 3 Березня 2014 17:51
«Не надейтесь, что единожды воспользовавшись слабостью России, вы будете получать дивиденды вечно. Русские всегда приходят за своими деньгами. И когда они придут — не надейтесь на подписанные вами иезуитские соглашения, якобы вас опрадывающие. Они не стоят той бумаги, на которой написаны. Поэтому с русскими стоит или играть честно, или вообще не играть». ОТТО фон БИСМАРК (1815-1898) - «железный канцлер», немецкий политик, автор знаменитого афоризма «Русские медленно запрягают, да быстро ездят».
лом Показати IP 2 Березня 2014 19:01
чуєш па*аль згинь з цього сайту бо якщо я тебе зловлю обіцяю порву на половину
До "анонім" Показати IP 2 Березня 2014 19:14
То чого ж ти живеш на Україні? Дорога "скатертью"! Людина, ящо вона сама себе поважає, відноситься з повагою до громадян цієї землі, де вона проживає. Але, видно, що ти ПТУшник і нікого в житті не любиш. Для чого ти живеш, якщо стільки ненависті?
Жінка Показати IP 2 Березня 2014 19:20
Люди, не піддавайтесь на спокусу Сатані - це спеціально , щоб шарпати ваші душі у пекло. Майте терпіння і моліться - і Господь змилостивиться на нами.
Джулія Показати IP 2 Березня 2014 19:32
Ну і де наш "ядерний чемоданчик"?? Москалі б тричі подумали, чи варто лізти, якби Україна мала ядерну зброю!
НЕЛУЧАНИН до Джулія Показати IP 3 Березня 2014 00:45
той ядерний чемоданчик пуцькіну а дупу засунуть
гузя на палю Показати IP 2 Березня 2014 19:37
Гузя на палю, бандер в концлагеря!!! Использовать их как рабов для европы
Разан до гузя на палю Показати IP 2 Березня 2014 19:43
коментар було видалено
жана Показати IP 2 Березня 2014 20:58
молимось за нашу країну
Tt Показати IP 2 Березня 2014 20:58
ще ж декілька місяців тому жили спокійно. так ні - не вистачало сотні смертей, тисячі калік, роздовбаного центру столиці, захмарного скачка валюти, збурення ненависті Сходу і Криму, правління Саші Бєлого в Західному регіоні, реального подиху війни (вже не громадянської, а світової, тільки на нашій території). І ще мало? Кому ще чогось бракувало?! То тепер вже точно порозпирає. Як писав наш світоч: Доборолась Україна до самого краю, гірше ляхів свої діти її розпинають!
Крымчанин до Tt Показати IP 2 Березня 2014 21:48
Полностью с Вами согласен.
НЕЛУЧАНИН до Крымчанин Показати IP 3 Березня 2014 00:48
так хто ж як не проросійські українофоби, такі як ти, розпинають Україну ?
103 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Березня 2014 01:47
Патріоти її розпинають, патріоти! Більше на таке ніхто не здатен. Не вони центр столиці роздовбали, обсмалили, Схід з Кримом проти Заходу нацькували, та й тут на Заході знову, як 2004, сім'ї один проти одного звели? Чи на майдані не патріоти були? А з трибуни казали що патріоти!
Алексей Показати IP 2 Березня 2014 21:45
А кто сказал, что нас в Севастополе оккупировали? Мы всегда были русскими
НЕЛУЧАНИН до Алексей Показати IP 3 Березня 2014 00:55
брехня !!!!!!! за переписом 1989 року в севастополі було 71,6 % росіян і 22,4 % українців. за переписом 2001 року кількість росіян зменшилась на 2,8%, а кількість українців збільшилась на 1,7%
Севастополь Показати IP 2 Березня 2014 21:53
милости просим если жизни не жалко , войска пво ,вмс,мвд,ввс перешли на сторону крымчан и севастополя!!!
Крымчанин до Севастополь Показати IP 2 Березня 2014 21:56
В Украине, в том и числе и Западной, живут не только деБилые Саши
Севастополь до Крымчанин Показати IP 2 Березня 2014 22:02
согласен но пока у нас заняли власть западные бандиты и будут издавать говноуказы крым будет защищать себя и при этом будет страдать рядовой состав украинской армии потомучто ни ЯЙЦЕНЮК НИ ВСЯ ЕГО СВОРА САМА В КРЫМ НЕ СУНЕТСЯ
НЕЛУЧАНИН до Севастополь Показати IP 3 Березня 2014 00:56
брехня !!!!!!!! не перейшли на сторону кацапів
Александр. Показати IP 2 Березня 2014 21:54
Как и в Донецке, Харькове, Луганске, Николаеве ))
Дионис Показати IP 2 Березня 2014 21:55
Севастополь 22 года был в оккупации. Теперь освободился. Не надо за нас беспокоиться. Все бандиты в киеве
Павел Показати IP 2 Березня 2014 22:01
Доброго времени суток. Я коренной Севастополец и проживаю в Севастополе. Никто нас не оккупировал и не захватил. Мы мирно живём. Мы считаем себя русскими и благодарны россиянам, что они не сдали нас в это тяжёлое время и пришли на помощь, оградив от фашистского произвола , который сейчас творится в Киеве. Сколько сейчас читаю, смотрю и слушаю комментарии, мнения людей на западе и юго-востоке Украины - мы абсолютно разные люди с разным менталитетом и восприятием окружающего. Я уважаю простых украинцев, но Крым и Севастополь всегда были русскими. Так что, сегодняшнюю ситуацию в Крыму мы, жители Крыма, воспринимаем как праздник.
НЕЛУЧАНИН до Павел Показати IP 3 Березня 2014 00:57
Крим не був, не є і не буде російським. ЗАБУДЬ ПРО ЦЕ
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Березня 2014 02:54
Был и будет!!!!!!!
Тоже Севастополь Показати IP 2 Березня 2014 22:05
Уважаемый народ Волыни, оккупация в Крыму, это миф. Просто бардак в Украине надоел уже выше крыши. Крымчане и Севастопольцы чувствуют себя как никогда спокойно и уверены в своем будущем. Сегодня желаем Вам мирного неба над головой и силы и мужества понять нас. Никто не хочет войны, это раз, все хотят жить по своим человеческим ценностям. Это два. Попытка снова, как 23 года заставить жить Крым или Севастополь по украинским меркам первый шаг к кровопролитию. Мы все-таки не чужие Вам,как и Вы нам. Худо-бедно, но 23 года протянули вместе. Просто поймите нас, мы не хотим того же латентного угнетения, которое было все эти годы. Мира Вам и благополучия.
Анонім до Тоже Севастополь Показати IP 2 Березня 2014 22:40
ви просто кримчани,східняки і севастопольці молодці.Це у нас тут на Волині і заході просто жах скрізь і у всьому.Тримайтесь за росіян і радійте що вони у вас є.
Привет из Севастопол до Тоже Севастополь Показати IP 2 Березня 2014 22:58
Полностью согласен и поддерживаю. Нас не оккупировали. Все мы братья Славяне и делить нам нечего. Наверное, сейчас не существует ни одного государства в мире где все граждане являются представителями одной национальности. Это говорит о том, что вполне реально всем жить в мире и согласии. При этом стоит учитывать мнения всех сторон и нельзя всех под одну гребёнку. Лично меня возмущает то, как раздавались министерские кресла. Как вдруг А. Яценюк стал премьер-министром. Как А. Турчинов стал в.о. президента и главой ВР. Лично я не согласен на евроинтеграцию. Я уверен, что я далеко не один придерживаюсь таких взглядов. А почему нас не спрашивают? ПОЧЕМУ мы не можем выразить недоверие сформировавшемуся правительству?
НЕЛУЧАНИН до Привет из Севастопол Показати IP 3 Березня 2014 01:09
МИ БАНДОВЛАДУ ТЕРПІЛИ 3 РОКИ. ВИСТАЧИТЬ !!!!!!!!! У ТРАВНІ БУДУТЬ ВИБОРИ . СКАЖЕТЕ СВОЮ ДУМКУ. А МААЦКОВСЬКИХ ОКУПАНТІВ МИ З КРИМУ ВИКУРИМО. КРІМ ТОГО, ЗА ПЕРЕПИСОМ НАСЕЛЕННЯ 2001 РОКУ В КРИМУ ПРОЖИВАЛО 60,4% РОСІЯН, 24,0% УКРАЇНЦІВ, 10,2% КРИМСЬКИМ ТАТАР. МОЖЕ УКРАЇНІ ТАКОЖ ВВЕСТИ ВІЙСЬКА ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАВ УКРАЇНЦІВ ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Березня 2014 02:07
А ви на обмін підіть! Вони вам українців на тутешніх росіян поміняють, може. Ви ж нікого не питаєте. А та бандовлада що прийшла зараз чим від тих краща? Тим що йшла по трупах? Це заслуга?
Крым Показати IP 2 Березня 2014 22:46
Присоединяюсь к словам "Павла" и "Севастопольца" и чувствую себя спокойней чем при правлении Януковича хотите знать правду вот смотрите здесь и есть та правда что твориться в Крыму http://15minut.org/
скиф Показати IP 2 Березня 2014 23:00
Письмо Галиции от Юго-Востока. Украина. "Галиция, слушай, давай разводиться! Без шума, без крови, и драки публичной, Зачем нам бардак и побитые лица? Давай разойдёмся как люди, прилично. Я долго кормил тебя, я не буянил, Исправно бюджет наполнял год от года, А ты увлекалась бездельем майданным Меня называя рабом и уродом. Ты взгляды свои устремляешь на Запад, Мне, знаешь, родней Беларусь и Россия Давай разойдёмся. Так лучше. Так надо. Как чехи, словаки - легко и красиво. Тебя уж давно дожидается Польша, Вот ей про фашизм и расскажешь подробно, А в центре Брюсселя бардак и дебоши Устроишь. Уверен, оценит Европа. Галиция, слушай давай разводиться! Пора наступила. Подводим итог. Тебе - на майданах халявно туситься. А мне на работу. Твой Юго-Восток." Александр Малых.
вік до скиф Показати IP 2 Березня 2014 23:03
Супер.Розумні люди і на Волині є і ми впевнені що ви не віддасте свої землі бандерівцям.Живіть на радість на що вам і справді таке б...яке нічого не хоче робити а тільки горлати
Олександр Показати IP 2 Березня 2014 23:17
І то хотілося одному ду*ню весь вечір усе це писати? І ще й плюсувати себе
Ігор Г. до Олександр Показати IP 2 Березня 2014 23:18
це ти про себе?
Рожденный в СССР Показати IP 2 Березня 2014 23:34
Кому плохо живется???Летом к нам вся Украина едет отдыхать и Россия, а зимой мы на Карпаты и на Сев.Кавказ.Оставьте вообще все нас в покое и все будет хорошо.
Привет из Крыма Показати IP 3 Березня 2014 00:17
Ну и кто же окупирует Крым? Извените, не удержалась, тоже выскажусь. Хочу заранее акцентировать внимание на том, что это мое мнение сложившейся ситуации. Жители Крыма пытались быть услышаны. Но их почему-то и слышать никто не хотел. Когда нашу ВР возмущает Российское тв, хочется спросить, а наше далеко ушло? Многоуважаемые депутаты придя к власти предпочли решать законы с языками - да зто определенно именно та главная проблема Украины, решили? Сами политики столкнули людей лбами. а теперь виноваты сепаратисты Крыма. Создавая "новую власть" создали ее опять же только из выходцев западных регионов и партий. Как нам на это реагировать, предположу 2 варианта: либо ничего не поменяется, просто как 2004, 2009 оппозиция с властью местами поменялись, либо дружественный нам запад считает, что на востоке нет ни одного честного, умного человека способного принять участие в построении нового государства. Отдав пост и.о. президента западу, можно было отдать пост премьера востоку и проблем сейчас было бы меньше. Ваши политики создали ситуацию при которой и без того любимая востоком Россия стала еще роднее, а теперь мы же в этом и виноваты, виноваты в том, что с Российским флотом, нам лучше, чем с вами. Не надо нас защищать. Т.к. мне кажется при попытке "защитить " нас от "оккупантов" вы наткнетесь на стену жителей Крыма, которые вместе "оккупантами" будут бороться против вас!
103 Показати IP 3 Березня 2014 02:00
"Нас лякали американським чоботом, але уже сьогодні ми маємо російський" Поправочка: ми маємо той самий американський, тільки на даному етапі накритий російським. Тут є два варіанти - або російський роздавить американський, або американський виповзе і продовжить давити Україну. Полюбому чийсь чобіт тут буде, а вибір за народом. Але є одне АЛЕ. Росії Україна потрібна як щит перед Росією від америкосів і тому вона буде її берегти, як може, а америкосам Україна не потрібна - розтопче і піде далі. Вчіть матчастину!
Свобода выбора Показати IP 3 Березня 2014 02:39
С чего вы вдруг взяли что Крым кто то захватил? Люди рады что нас защищает от' новой власти' Россия а не .прививает к ней же любовь- Америка. У нас всё спокойно. По городу передвигаемся без страха.нас никто не притисняет.успокойтесь и разбираетесь со своим майданом!
Крым Показати IP 3 Березня 2014 02:50
Не лезте в Крым-получите пи'дюлей от самих крымчан!!! А то надо же как всполошились ! У берегов Днепра теперь будете отдыхать!
керчь Показати IP 3 Березня 2014 06:31
дорогие украинцы! мы вас очень любим! хотите знать правду о том, что происходит в Крыму, в Украине, в Мире? вот вам ссылки на правдивые СМИ. http://nts-tv.com/ http://sevastopol.su http://www.vesti.ru/
Земляк (запад) до керчь Показати IP 3 Березня 2014 07:40
дорогие жители Крыма! мы Вас тоже очень любим! И если МЫ бедем в этот нелегкий час вмете то никто нас не сможет поставить на колена, ни те н эти!
Ольга (Севастополь) Показати IP 3 Березня 2014 08:14
Ув. так называемое, правительство. Нас севастопольцев никто не захватывал и не аккупировал! Мы счастливы, за долгое время город вспрянул и стал дышать свободно! У нас весна, настоящая, русская весна! Отпустите нас с миром!
Коренной Севастополе Показати IP 3 Березня 2014 08:42
Я украинец, родился и вырос в Севастополе. Для меня это родной - русский город. И я горжусь всеми нашими жителями, которые наконец восстали против бандитской власти. Не надо к нам ехать и наводить СВОИ порядки. Мы же не указываем, как вам жить и кого любить. Хотите в Европу-пожалуйста. Но еще раз заклинаю, не поддавайтесь сладким речам ваших "пиночетов". Они то из Луцка и западной Украины никуда не поедут. Будут сидеть в кабинетах и смотреть онлайн, как брат убивает брата. Мира Вам Западная Украина.
Ананом Показати IP 3 Березня 2014 09:06
Ребята, нас в Крыму ни кто не захватил. мы спокойно можем работать, передвигаться, не бояться за детей. нас просто охраняют военнослужащие РФ и Украины совместно с Беркутом. Не так давно новое правительство Беркут просто кинуло. Так что мы за целостность Украины, но не трогайте Крым. Дайте спокойно жить здесь и украинцам, и русским, и татарам и другим меньшинствам - не ущемляйте нас в языках!
Олег Показати IP 3 Березня 2014 10:20
Не верте тролям!!!! У нас в Крыму полный ужас!!! Страшно выийти на улицу. Ети напуганные молодые ребята с автоматами понимают, что их бросили умирать первыми!! И с большой опаской и ненавистью относятся к местным жителям!!! Страшно выиступить с мирным митинго против окупации, портому что могут расстрелять и таких людей большинство!!!!!!!!!!! Курортный сехон накрылся и неизвестно, за что жить будем ((( Русские убирайтесь!!! Братья из запада Украины спасибо за поддержку, естли, что, то радо примим вас у нас, в совместной борьбе против ЧФ РФ!!!!!
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 10:35
Как не стыдно врать. Настоящий троль это вы. Никакого страха в глазах нет. у меня муж военнослужащий .если вы в армии не служили и боитесь каждого шороха то мне вас искренне жаль!!!
Валерiй Показати IP 3 Березня 2014 10:51
Ось чого вони хотять! Отто Бисмарк - Г / Ж -1 апреля 1815 г. – 30 июля 1898 г. Могущество России может быть подорвано только отделением от неё Украины… необходимо не только оторвать, но и противопоставить Украину России. Для этого нужно только найти и взрастить предателей среди элиты и с их помощью изменить самосознание одной части великого народа до такой степени, что он будет ненавидеть всё русское, ненавидеть свой род, не осознавая этого. Всё остальное — дело времени.
Привет из Севастопол Показати IP 3 Березня 2014 21:02
Кто может ответить - по какой такой конституции у нас не стало президента? На каких таких основаниях его отстранили? Чем это обосновано?