USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькрада моніторитиме українофобство в ЗМІ

27 Серпня 2014 19:00
Депутати затвердили Програму забезпечення інформаційної безпеки та патріотичного виховання учнівської та студентської молоді на території міста Луцька.

Голосування відбулося під час чергової 63 сесії міськради сьогодні, 27 серпня.

Зі слів депутатів, інформаційна безпека є невід’ємною складовою кожної зі сфер національної безпеки. Водночас інформаційна безпека є важливою

самостійною сферою забезпечення національної безпеки. Саме тому розвиток України як суверенної, демократичної, правової та економічно стабільної держави можливий тільки за умови забезпечення належного рівня її інформаційної безпеки. А Луцьк має стати інформаційно розвиненим містом, повноправним і впливовим учасником європейського життя, а також посісти гідне місце у глобалізованому світі.

Таким чином, програма передбачає низку заходів. Зокрема, В усіх підрозділах міськради перевірить дотримання інформаційної безпеки. Зокрема, перевірять і збереження інформації, яка має обмежений доступ (державна таємниця тощо). Також перевірять, чи не можна «зламати» пошту міськради та її працівників, баз даних, реєстрів.

Місцевим засобам масової інформації рекомендують створити рубрику «Відсіч агресору. Україна - єдина». В усіх торгових закладах Луцька передбачають запровадити спеціальне маркування товарів російського походження з позначкою «Товари з Російської Федерації» та забезпечити їх розміщення на окремій полиці. До слова, як повідомляло раніше Інформаційне агентство Волинські Новини, деякі магазини ігнорують відповідне рішення виконкому.

Місцевим телерадіокомпаніям рекомендують запровадити в ефірі трансляцію українських фільмів та пісень часів визвольної боротьби українського народу.

А ЗМІ будуть моніторити на предмет виявлення пропаганди українофобії, ксенофобії та антисемітизму. У навчальних закладах міста проводитимуться протягом 2014 року інформаційно-виховні години на тему: «Відсіч агресору. Україна - єдина». До патріотичного виховання учнівської та студентської молоді планують залучити діячів культури, мистецтва, науки, спортсменів. Також планують проводити творчі конкурси та науково-дослідні роботи серед школярів, студентів, курсантів, слухачів вищих навчальних закладів, талановитої молоді, пов’язаних з героїчним минулим України та важливими подіями сьогодення.

А ще обіцяють підготувати та провести наукові конференції, круглі столи, лекторії та інші заходи з пропаганди духовної, історичної та культурної спадщини українського народу в бібліотеках, загальноосвітніх навчальних закладах, вищих навчальних закладах.

Також в міській раді обіцяють забезпечити поширення української літератури щодо патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в мережі бібліотек середніх і вищих навчальних закладів та в мережі роздрібної книжкової торгівлі.

Рішення депутати підтримали. Тож вже днями відповідальні структурні підрозділи міськради почнуть впроваджувати ці пункти програми.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
надія Показати IP 27 Серпня 2014 19:07
ДАВНО ПОРА. Вже дістали ДЕЯКІ.
Дончанин до надія Показати IP 27 Серпня 2014 20:55
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 21:09
Зато на лугандонії нічого не змінилось. Як були шарікови і швондери так і залишились.
увч Показати IP 27 Серпня 2014 19:18
А книги на площади когда будем жечь? И факельных шествий что-то давно не было.
я до увч Показати IP 27 Серпня 2014 19:50
Дивися, бо спалимо тебе!!!
123 до увч Показати IP 27 Серпня 2014 19:52
Який Ви убогий.... Мені Вас шкода...
321 до 123 Показати IP 27 Серпня 2014 20:17
твій монолог перед дзеркалом
свч до увч Показати IP 27 Серпня 2014 20:12
Вставити тобі кацопітеку той факел у дупло, щоб освітлював ватним колорадам шлях до пекла
дібі до свч Показати IP 27 Серпня 2014 20:16
а через твоє дупло аж пре твоя благородність
свч до дібі Показати IP 27 Серпня 2014 20:37
Не бажаєш ковтнути ватнорилий?
Психіатр до свч Показати IP 27 Серпня 2014 20:39
Звертайся, тобі терміново потрібно до мене
Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 19:19
Цензура - главный признак дерьмократии. С чем я вас и поздравляю.
Арий Показати IP 27 Серпня 2014 19:24
коментар було видалено
123 до Арий Показати IP 27 Серпня 2014 19:56
А Російських колорадів діти, де сидять??? В Європі?
увч Показати IP 27 Серпня 2014 19:28
Ой. Опять на меня нашло. Опять на время стал дебилом. Извинитие.
123 до увч Показати IP 27 Серпня 2014 19:58
ТИ НИМ І БУВ....
123 Показати IP 27 Серпня 2014 19:31
Ареша да Дончанин, Поймите. Жаба, хоть и скачет, но до коня ей далеклвато. Так и вы. Хоть и остро, но тупо. Или поумнейте или не умничайте.
сс Показати IP 27 Серпня 2014 19:53
123 правий. Можу додати пацикам: коваль коня кує, а жаба лапу наставляє. Так увч, дончанин і таке однотипне. Пнуться і пнуться. Ну так їм хочеться скандал зробити. Люди не звертайте увагу на це сміття. Нехай собі шелестить своєю тупістю.
Дончанин до сс Показати IP 27 Серпня 2014 20:39
Ты хотя бы украинское радио слушаешь? Там сегодня признали, что ополченцы взяли Старобешево и Новоазовск. Самое любопытное заключается в том, что ополченцы еще не подтверждают переход Новоазовска под их контроль. А в реальности сейчас варится четыре котла. Только из одного из них возможен прорыв, и то - на территорию Запорожской области.
Лучанка Показати IP 27 Серпня 2014 20:32
Радянські часи повертаються... Таке враження, що переписали план роботи якогось обкому партії. Не буду здивована, коли знов повертуться "ленінські" заліки і розборки на зібраннях за недостатній з точки зору особливо ідейних , патріотизм і активність. За розмови на кухнях проти існуючого ладу будуть судити. Це не смішно. Це повернення часів тоталітаризму. Молодь просто не знає тих часів, а я жахаюся, коди мені цей диктат підносять під виглядом свободи і демократії. Замість дідуся Леніна ставлять пам'ятники Бандері. Замість "Слава КПРС!" кричать "Слава Україні! Героям Слава!" Це яким боком ми будемо виховувати особистості, колі всі мають ходити стрєм? Моя порада: згадати радянські часи і не робити тих самих помилок.
456 до Лучанка Показати IP 28 Серпня 2014 09:54
Не забывайте-наш любый мэр -бывший секретарь горкома комсомола, ему ли не знать что такое коммунистическая идеология, запрет на свое мнение и охота на ведьм. А в общем то советую посмотреть старые фильмы об великой октябрьской революции с чего начиналось и чем закончилось в СССР. Идеология нынешней власти ничем не отличается от прошлой, особенно "свободовцев" - кто не с нами тот против нас.
Прокурор Показати IP 27 Серпня 2014 20:36
Найбільше не поважаю націоналістів-параноїків, які готові усіх, хто думає по-іншому посадити на кіл
Знайте Показати IP 27 Серпня 2014 20:38
коментар було видалено
Знайте до Знайте Показати IP 27 Серпня 2014 20:40
Уже вищезгадані мінусують! Давайте, покажіть скільки вас є!
увч Показати IP 27 Серпня 2014 20:52
коментар було видалено
Дончанину Показати IP 27 Серпня 2014 20:57
Там не ополченці, а військові ЗСР. І вибивають вони переважно вас шановні дончани. Питання - скільки вас залишиться після війни?
ціх до Дончанину Показати IP 27 Серпня 2014 21:11
ти такий недалекий, вмій аналізувати інформацію
Дончанин до Дончанину Показати IP 27 Серпня 2014 21:57
Поделись личным опытом, что именно ты куришь? Пытаешься доказать мне, чей город долбят украинские вояки, а защищаю ополченцы, что на самом деле все обстоит наоборот.
Лучанці Показати IP 27 Серпня 2014 21:03
А звідки такі глибокі знання про часи минулі? Часом не з прокурором в одній партії булося? Не тупіть. Державна ідеологія і державна цензура є в кожній державі. То українці колись вирішили, що можна обійтись без ідеології і контролю за чужими думками. Схаменулись і тепер вам .... буде трохи важче гавкати на Україну.
Лучанка до Лучанці Показати IP 27 Серпня 2014 21:15
Якщо це називається не контролем за іншою думкою, то що тоді котроль? І скільки ВАм, шановний (-на) років, що ВАм здається, що вже людей, котрі жили у радянські часи просто не існує? Я добре пам'ятаю увесь той маразм і ту пропаганду, від якої вити на Луну хтілося. Так само забороняли деяку літературу, так само заброняли виступи деяких людей, котрі не вписувалися у генеральну лінію партії. Можна сказати, що майже 1:1. І до чого тут записувати всіх відразу до ворогів нації? Це така в нас свобода слова і думки? А як же Конституція? Для чого вона тоді? Як з правами людини? Ми ж вільна європейська держава! Чи ні?
І знову Лучанці Показати IP 27 Серпня 2014 21:32
Пафосно, але не переконливо. По-перше, не варто робити крайніх порівнянь, тобто неодмінно рівняти з СССР. По-друге, порівнюючи з СССР було не зайвим порівняти з, наприклад, сучасною Польщею, Чехією або Литвою. Там є свобода слова, але там немає свободи пропаганди того, що може зашкодити цим країнам. Польська конституція забороняє поширення ідеології комунізму та нацизму. Заборонено поширювати антипольську, античешську, антинімеціьку ідеологію. А в нас все можна, бо лучанці хочеться свободи слова. А щодо себе лучанка будь-яку словесну свободу витримає заради свободи слова?
Лучанка до І знову Лучанці Показати IP 27 Серпня 2014 21:48
Але Ви так само робите крайні порівняння. До чого тут особисте? Я не жила в сучасній Польщі, Чехії чи Литві, тому і не провожу ніяких аналогій. Говорю про те, що сама пережила і чого дуже не люблю- коли давлять на особистість, коли з тебе роблять стадну особу, котра має думати тільки так, а не інакше. Так було у радянські часи, і, (хай вже, на мою думку) щось дуже подібне відбувається зараз. Мене особисто це лякає. Не хочу знов повертатися у минуле. Навіть тут, у коментах, відразу на тебе вішають ярлик ворога України. Чому? Якщо ми будемо все "одобрямс" і не будемо мати права критикувати, то ми не збудуємо дійсно вільної країни.
Лучанці Показати IP 27 Серпня 2014 22:10
Не міряйте собою країну. Не вміститься вона в вашій голові, як і в будь-якій іншій. Та не носіть на собі те, що вам, нібито, навішують, тоді не буде потреби лякатись. Я багато років жив в СССР, він мені також не подобається, але ця антилюдська система протрималась 70 років багато в чому завдяки ідеології. Тому не потрібно відкидати ідеологію і навіть цензуру, але потрібно зробити ідеологію і цензуру проукраїнською та продемократичною. І тоді не буде серед коментаторів увч та дончан зі своїми курячими коментами, радості з наших поразок, загибелі наших вояків на війні.
Анонім до Лучанці Показати IP 27 Серпня 2014 22:26
Якраз Ви і міряєте собою країну. В демократичному суспільстві, до якого ми так прагнемо, межі особистої свободи кожної людини повинні закінчуватись там де починаються межі особистої свободи іншої людини. Це ж розпорядження абсолютно обмежує свободу окремих людей. Однозначно просвітницька робота повинна проводитись. Але у такий спосіб як пропонується ми країну не об"єднаємо - це точно. Свідомість половини населення нашої країни просто будуть ламати через коліно.
Дончанин до Лучанці Показати IP 27 Серпня 2014 22:28
Иными словами, ты ратуешь за то, чтобы лишить простого человека доступа к правде. Попробуй докажи обратное.
Джулія до Дончанин Показати IP 28 Серпня 2014 10:22
Правда? Для кожного вона своя.
Аноніму з Дончанином Показати IP 27 Серпня 2014 22:49
Свободи окремих людей можна захистити лише узгодженим розумінням правди і кривди. Однаковою має бути правда, але така, яка не заперечую природу людини, як то було в СССР, а тепер в КНДР, РФ та на території "ДНР", "ЛНР". Для узгодження існують релігії, там, в полі-релігійних суспільствах роль узгоджувальника бере на себе держава. Але кепськім є життя тих суспільств, де цю функцію бере на себе якась одна партія, так, як це було в СССР, а тепер в КНДР, в . Бо тоді ідеологом фактично виступає вождь: Сталін, Кімерсен, Путін. Коли ж ідеологією займається церква або держава, то немає потреби перекривати шлях до істини, аби проста людина прагнула її пізнати. Проте прості люди часто густо задовольняються тим, що їм запропонували, аби не порушували його свободу.
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 22:56
Тобто, я так розумію, правдою є лише те, що співпадає з Вашою думкою, а все решта брехня. Дуже зручна та вигідна для виправдання своїх дій позиція. Якби, як Ви говорите, держава зараз почала керуватись комуністичною ідеологією Ваша думка змінилась би? Ідеологія ж буде не партійна, а державна.
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 22:58
P.S. Якраз ні про яку узгоджену позицію і не йдеться.
Аноніму Показати IP 27 Серпня 2014 23:07
Коли людина визнає лише свою правду, навіть не перевіривши її на істинність, то яка може бути подальша розмова. Але заспокою вас. Таких, як ви в усі часи було чимало і завжди саме це спричиняло до цих самовпевнених ідеологічне насилля з боку чи громади, чи держави, в кращому випадку, або в гіршому - партії, її спецслужби, або просто фанатів. Яких-небудь чорносотенців.
Анонім до Аноніму Показати IP 27 Серпня 2014 23:20
І знову шаблон. Те, що я вступаю з Вами в дискусію абсолютно не означає, що я притримуюсь протилежної думки. Я кажу, що при визначенні загальнодержавного курсу повинна враховуватись консолідована думка усіх мешканців країни, а не лише її частини. В ішому випадку будуть постійно невдоволені та спалахувати революції. А істина народжується в спорі, а не в диктатурі однієї думки. Питання в тому чи потрібна комусь та істина тепер.
Хм... Показати IP 28 Серпня 2014 01:52
Я дуже радий що російські товари будуть виставлені на окремі полиці. Раніше ми все купляли не задумуючись і не читаючи хто виробник, а тепер можна буде придбати ці товари для порівняння і визначити де краще. З іншої сторони гасло Україна - єдина мене дивує. Я принаймні не зустрічав більше ніде в світі України, тому вона і є єдиною серед всіх інших держав. А якщо мова йдеться про єдність українців з кимось іншим, то вона теж не в'яжеться з гаслами Україна для українців. А відносно територіальної цілісності, то окрім тих хто викрикує ці гасла ніхто цього не оспарює. Тобто живемо по принципу - зробимо собі проблему щоб потім мати можливість щось робити - вирішувати цю проблему. На даний час це стосується всього що відбувається в країні. Слава РОЗУМУ!
Донецкий Показати IP 28 Серпня 2014 09:22
коментар було видалено
олег Показати IP 28 Серпня 2014 09:29
Щось не зустрічав на Волині українофобів. Є багато людей, що ненавидять нинішню бандитську диктатуру, але Україну люблять усі. Краще б зайнялися покаранням русофобів, бо русофобія довела до розпаду України, до війни, до злиднів...
Аноніму до Аноніма Показати IP 28 Серпня 2014 09:30
Абсолютно консолідована думка - це тільки в теорії. На практиці може бути і ефективно проявлятись лише думка більшості, навіть, якщо вона складатиме 51%. Якщо ми встановили, що Росія наш ворог, веде проти України війну, вбиває, викрадає наших громадян, значить до неї всі зобов'язані ставитись як до ворога. Ми можемо ще якось виявляти повагу до окремих її громадян, але це не перекреслює твердження - РФ, як держава, є ворог. Він загрожує нашій культурній і політичній ідентичності, а тому не може бути будь-яких роздумів або поступок щодо тих, хто ще над цим думає. А думає він тому, що його ще не торкнулось горе. Є багато людей в кожній країні, які не думають, а чуйвствують.
Олег до Аноніму до Аноніма Показати IP 28 Серпня 2014 09:36
А я встановив, що ворог України - це олігархо-бандитська київська хунта, що знищила Україну, а Росія просто захищає росіян на Донбасі від фашистської хунти.