USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Обговорили кандидатуру нового лісівника Волині

10 Листопада 2015 11:55
Громадське обговорення кандидатури на посаду начальника обласного управління лісомисливського господарства Волинської облдержадміністрації.

Так, на цю посаду претендує мешканець Луцька Ляхович Роман Ігорович 8.10.1979 року народження.

Кандидат на посаду головного лісівника області у 1996-2001 роках навчався в ЛНТУ на технологічному факультеті за спеціальністю «автоматизація технологічних процесів».

У 2000-2003 роках – навчався у Шацькому лісовому технікумі на факультеті «лісове господарство», а у 2007-2010 роках здобував фах юриста у ВНУ імені Лесі Українки. Нині він навчається у Львові в Національному лісотехнічному університеті.

Професійний стаж у лісовій галузі розпочав здобувати з 2000 року на посаді інженера технолога ДП «Ківерці ЛГ», де працював до 2004 року, згодом його на рік перевели на посаду заступника директора з виробництва цього ж держпідприємства. Згодом ще рік – до 2006 року – працював у ДП «Ківерці ЛГ» начальником лісопромислового комплексу.

У 2006 році очолив філію «Діброва» ДП «Ківерці ЛГ», у 2007 році став головним інженером ДП «Ківерці ЛГ». Згодом, у січні 2008 року 10 місяців до листопада цього року працював на аналогічній посаді у ДП «Цумань ЛГ». Згодом, у 2010 році повернувся на цю ж посаду, де працював до 2011 року.



Так, Роман Ляхович вважає, що він зможе подолати корупцію в галузі, впровадивши прозорі конкурсні умови для лісозаготівельних і переробних робіт. Відкриті аукціони він пропонує робити електронними.

Крім того, одним з напрямків стратегії розвитку галузі він вбачає оновлення технічного парку лісгоспів і закупівлю нового обладнання. Аби держпідприємства мали достатньо сил і засобів для ефективного господарювання, для виготовлення готових виробів, а не залучали техніку в приватних підприємців.

Роман Ляхович пропонує перевести землі сільрад, які не використовуються (йдеться про самосіви) у Держлісфонд. Також один з напрямків діяльності – електронний облік деревини.

Що ж до бурштину, то претендент на посаду очільника ОУЛМГ вважає, що лісівники мають берегти ліс, посередництвом співпраці з правоохоронцями.

«Нам треба зберегти ліс. Так, бурштин заважає цьому питанню. Є нацгвардія, є лісова охорона. Лісова охорона має виявляти місця підготовки до видобутку бурштину і передавати в силові підрозділи. Я не можу сказати, що лісник вибіжить один і боротиметься з армією озброєних людей – ні. Виявляти – так, залучати громадськість. Лісники повинні фіксувати і не спускати це питання. Бо за тиждень бурштинокопачі нароблять збитків стільки, скільки за десятки років ніхто не зробив», - каже Роман Ляхович.

Нагадаємо, в Держлісагентстві оголошений відкритий конкурс на посаду очільника управління лісомисливського господарства. Нині його очолює Олександр Кватирко.

Зауважимо, призначення Олександра Кватирка тимчасово виконувачем обов’язків начальника ОУЛМГ Волині викликало хвилю обурення. Активісти протестували під стінами Держлісагентства, згодом очільник Держлісагентства приїздив на Волинь. Він повідомив, що очільника управління лісомисливського господарства обиратиме конкурсна комісія на всеукраїнському конкурсі. А до того часу управлінням керуватиме Олександр Кватирко.

До слова, Громадська рада при ОДА висловила недовіру Олександру Кватирку і надіслала відповідні листи до Кабміну та Держлісагентства.

Натомість, на користь Олександра Кватирка також були надіслані листи з двома тисячами підписів працівників лісової галузі.

Додамо: учора лісівники з Маневиччини приїжджали до Луцька і звинувачували Олександра Кватирка у тиску на підлеглих.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
я Показати IP 10 Листопада 2015 12:13
ще тільки його там не було. Повний бред.
Громадська рада до я Показати IP 10 Листопада 2015 14:17
Ми радо чекаємо Вас і обговоримо Вашу кандидатуру на дану посаду
лісники волині Показати IP 10 Листопада 2015 12:31
і відразу нехай відправляє свої фури на чолі з татом по лісгоспах збирати побори скільки ж можна з торбою по лігоспах ляховичам треба вщий рівень.
111 до лісники волині Показати IP 10 Листопада 2015 14:00
Якщо розглядаєте Ляховичів то розглядайте їх окремо, в них спільне хіба що прізвище і це вже всі давно знають
гість Показати IP 10 Листопада 2015 13:03
Колісник пропихує чергову шістку.... Батько Ляховича Р.І. був багато років першим заступником Колісника... І що та громадська рада..... Лохи всіх країн єднайтесь!!!!
гість 2 до гість Показати IP 10 Листопада 2015 14:03
Якщо не знаєш хто є хто, то краще промовчи, а будь бабою базарною.
лісокористувачі Показати IP 10 Листопада 2015 13:08
"БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ" міняють шило на мило з однієї упаковки і тогож магазину
пацик з опери Показати IP 10 Листопада 2015 13:21
Кватирко то х.... ло , любить красти .Сволота
Андрій Показати IP 10 Листопада 2015 13:38
Оце то вже й знайшли кандидата... Ще старого ляховича на цю посаду може запропонувати...
123 Показати IP 10 Листопада 2015 13:59
Коротче, кажучи - так ніде і не працював...
до 123 до 123 Показати IP 10 Листопада 2015 14:05
З"їзди в цумань і ківерці ЛГ і поспілкуйся з колективом де він працював, а тоді роби висновки
всі ми Показати IP 10 Листопада 2015 14:01
небачимо контексту розвитку лісового господарства, ліс на аукціонах купляв по найвищих цінах а куди ти його дівав, а тепер ще янтарчику захотілось, хватить що тато Ляхович І.М. ще і тепер при управлінні будує (відмиває гроші) лісові дороги, дійсно всі ми лохи
Громадська рада до всі ми Показати IP 10 Листопада 2015 14:38
Слухання було відкрите, контекст розвитку лісового господарства висвітлювався. Ми прийшли і почули, треба було і Вам прийти.
біржа до всі ми Показати IP 10 Листопада 2015 14:39
А що ліс купувати по високих цінах на відкритому аукціоні це кримінал???????
Ківерчуки Показати IP 10 Листопада 2015 14:14
Роман мудрий і розважливий керівник. Коли він керував філією, ми мали і роботу і зарплати, а не так як зараз майже всі цеха закриті і обладнання розкрадене. А його батько хай сам відповідає за свої діла, ще той жук
галинка до Ківерчуки Показати IP 10 Листопада 2015 17:13
мабуть це пише ребер оксанка від ківерчуків
ківерчуки до ківерчу Показати IP 10 Листопада 2015 14:45
той мудрий сіянця від саджаця не відрізнить насіння сосни від ялини.........керувати газзю це не тільки ліс пиляти і возити.
Ківерчуки до ківерчуки до ківерчу Показати IP 10 Листопада 2015 15:12
То влаштуйте йому тестування, якщо так переживаєте, що не те посадить чи посіє. А нас він влаштовує і ми завжди будемо за нього.
Працівник галузі Показати IP 10 Листопада 2015 14:46
Шановні пані та панове .Я на сьогодні маю більше 20 років стажу але за відсутності грошей не маю вищої осаіти,дайте мені 30000 тисяч гривень я поїду в підземний перехід м Києва І куплю собі диплом і подаю свою кандидатуру на посаду начальика управління .в мене немає ні власної фірми ні окремого виробництва ні судимості ( хоча є приказка від сурми і від тюри ніхто не разтраховиний ,а згідно з законами- не переживай буде) і боротись з рокупцією я КЛЯНУСЬ БУДУ ,лишнього не візьму ,бо недонесу !!!!!
кАНДИДАТУ Показати IP 10 Листопада 2015 14:58
пАНЕ РОМАН .яКЩО ГРОШІ ПРОПЛАТИВ .тИ ПЕРЕМІГ НА ПАПЕРІ ! тІШСЯ аЛЕ КоСІМІЯ ХОЧЕ БІЛЬШЕ ЗАУВАЖ ---------------------------------МЛН ГРН .сПЛАТИШ ТО ТИ НА КОНІ ,А НІ ТО В Г____________НІ !!!!!!!!!!
Киїїїв до кАНДИДАТУ Показати IP 10 Листопада 2015 15:16
Апетити в Києві великі!!! Кватирко з Колісником вже завезли багатенько. Удачі вам пане Роман. Бо як програєте, то Кватирко злопам"ятний, прийдеться ліс купляти в сусідів.
Луцьк до Киїїїв Показати IP 10 Листопада 2015 16:52
Я з тобою згідний там дійсно великі апетити. Он Колісник, аж 400 тис. завіз. А діло ніяк не йде. І на вибори по 500 грн. роздавав і не пройшов. Мабуть є все таки Бог на світі.
ліс до ківерчук Показати IP 10 Листопада 2015 15:10
хай металоломом торгуе цуманського длг який накрав будучи інженером і дубовими заготовками ківерець лг тато навчив
ківерчук до ліс до ківерчук Показати IP 10 Листопада 2015 16:49
Та Ви шо, а багато вкрав???!!! От зараза і не поділився.
ліс Показати IP 10 Листопада 2015 16:06
що там робить те рішало рущинський
мельниківець Показати IP 10 Листопада 2015 17:57
А що там робить той продажний Рущинський Його ж Карпук купив з усіма потрохами за 10тис в місяць.І оце людина без натяку на совість і порядність засідае в громадській раді!!!Як таке може бути!!!
тук Показати IP 10 Листопада 2015 19:03
ще кандидатуру сторожового пса подайте ...