USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Під стінами Волинської ОДА пікетують ветерани МВС

20 Грудня 2016 11:31
Ветерани МВС пікетують Волинську облдержадміністрацєю. Вимоги колишніх правоохоронців – перерахунок їхніх пенсій, згідно з законодавством.

За станом на 12:25 від представників влади до пікеиувальників ніхто так і не вийшов.

Нагадаємо, такі акції відбуваються по всій країні. 12 грудня ветерани МВС перекрили біля Ковеля міжнародну автотрасу - з метою захисту своїх конституційних прав, які порушують депутати Верховної Ради.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
нхя не смішно Показати IP 20 Грудня 2016 11:51
Просидів 20 років в суді охороняючи хабарників суддів. У 42 вийшов на пенсію. - Якого Х ми маємо цим неробам платити? Чому вони, як в інших цивілізованих країнах, не служать до 60?
ххх Показати IP 20 Грудня 2016 11:56
що переробилась та мус*рня,народ утримує ту ср*нь за рахунок своїх податків,а ті ще страйкують.
dfcz Показати IP 20 Грудня 2016 11:57
А бабці, що все життя працювала в колгоспі на ланці чи у коровнику пенсії хто перерахує?
Анонім Показати IP 20 Грудня 2016 12:32
молодці , на прцентів 70 вони вже свого добилися , вчора авакян заявив що потрібно зробити перерахунок пенсіі, на відміну від інших каст ніщих пенсіонерів і бюджетників вони свого добються ,а для всіх інших що ниють так і сидіть далі і буде вам щастя , вчора дві свині порошенко енд коломойський кинули державу на 5 млрд. доларів за рахунок приватбанку то це для вас нормально це патріотично , і рівняють писаки все з тими хто чогось добивається не бачучи перед своім носом ріст цін, долара і т.д.
BGS Показати IP 20 Грудня 2016 12:50
Так нехай інші категорії пенсіонерів теж піднімають це питання. Цей мітинг проводять пенсіонери, яким пенсії призначаються по іншому законодавству
Менти Показати IP 20 Грудня 2016 13:02
Молодці ,військові пень.......ки уй шукати справедливість будуть,служили мовчали мовчіть і далі чоботи кирзові
Лучанин Показати IP 21 Грудня 2016 00:56
Ветерани МВС? Їм не вистачає того, що вони накрали за час служби?
Aрсен Показати IP 29 Грудня 2016 15:23
Так и не пересчитали за январь 2017года, а Вы боялись!