USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ветерани МВС перекрили міжнародну трасу на Волині

12 Грудня 2016 14:37
Ветерани МВС перекрили біля Ковеля міжнародну автотрасу, інформує Район Ковель.

Як заявив голова Ковельської первинної організації Асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України, підполковник міліції у відставці Олексій Будков, такі акції проходять по всій країні, а тут, біля Ковеля, «зібралась вся область».



«Ми проводимо акцію щодо захисту своїх конституційних прав, які порушують депутати Верховної Ради. Вони забули, що є багато загиблих працівників МВС, які загинули при виконанні службових обов’язків, захищаючи інтереси народу. Тільки у Ковелі загинуло 6 чоловік. А вони забирають наші права, порушують Конституцію України», – каже Олексій Будков.

«Які ваші конкретні вимоги?» – поцікавився спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк.



«Вимоги – перерахунок наших пенсій, згідно з законодавством. Це є попереджувальна акція, яка буде тривати одну годину. Прем’єр-міністр Гройсман навіть не захотів зустрітися із представниками нашої делегації, таке ось його наплювательське відношення до людей. Зверталися ми і до міністра внутрішніх справ, і до Президента України. Скрізь йдуть одні відписки», – стверджує Олексій Будков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучани Показати IP 12 Грудня 2016 14:48
Робтити не хочуть. Красти бояться.
Анонім Показати IP 12 Грудня 2016 15:12
а вони її заслужили?
сестра Показати IP 12 Грудня 2016 15:15
в донецькій області половина вакансій вільні вперед буде висока зарплата пенсія атовські та ін
Анонім Показати IP 12 Грудня 2016 15:24
мінти і є мінти .побійтеся бога
упс Показати IP 12 Грудня 2016 15:27
1що вони вміють робити????спати,грати карти,пити водку?-на гражданці в них велика конкуренція.... 2чого їм боятись красти?вони вже пенсіонери!єдина біда шо все украдено до них....
Волинянка до упс Показати IP 12 Грудня 2016 16:01
А ти , що вмієш робити? Іди в поліцію , вакансій є багато. Пограєш карти,поп'єш водки!
упс до Волинянка Показати IP 12 Грудня 2016 18:05
1нетикай2маю диплом і ппрцюю по спеціальності3випити можу і вдома(на роботі табу)
Волинянка до упс Показати IP 13 Грудня 2016 09:27
Який диплом? Писати ще треба навчитись,а тоді про диплом писати..
Rygor Показати IP 12 Грудня 2016 16:25
Я теж за перерахунок пенсій м і л і ц і о н е р а м. Тільки в сторону зменшення.
рекс до Rygor Показати IP 12 Грудня 2016 22:42
100000000%
51 омбр Показати IP 12 Грудня 2016 16:33
військові пенсіонери мабуть х.........й так вийдуть ,служили мовчали соплі жували, мовчатимуть і далі бар ......ни без дипломні беріть приклад.
колгоспний пенсіонер Показати IP 12 Грудня 2016 17:43
погоджуюсь помінятись пенсією своі 1431 гр в 60 років на пенсію отих дядьків на яких пахать можна і в 45років!
Ковель Показати IP 12 Грудня 2016 17:48
невже і в Польщу лінь з товаром іздити .в*лкі позорниє! а пахать до 60 років не хочете і плюс пенсія?
василь Показати IP 12 Грудня 2016 19:43
правильно роблять, хто рабом був той при пенсіі в 1000 гривень сидить дома і жде подачки від бариги пірдашенка разом з евреем гройсманом , думаю вони іі добються , на відміну від бюджетників і інших каст ніщих краіни які будуть в коментарях тільки кричати що " мєнти такі сволочі ім зовсім платити не требеі" замість того щоб самим жопу підняти і піти вимагати від виродків державних кращого життя, (після нового року побачимо як всі не байдужі вийдуть вимагати зниження цін на продукти адже акцизи на товари пальне цигарки і т.д. з нового року злітають у вирій"
рекс Показати IP 12 Грудня 2016 22:44
оформити їх протокольчиком і в суд. хай побудуть в шкурі тих, над ким раніше знущались - над своїм же народом
читач до рекс Показати IP 13 Грудня 2016 14:18
Лити бруд в коментах простіше, а коли приходить біда, то своє життя не кожен віддасть, а скільки гине працівників міліції, ризикуючим своїм життям? Це не країна, а колонія, де не діють закони і верховенство права.
51 омбр Показати IP 13 Грудня 2016 09:39
А таки вони молодці на відміну від військових бар........ів,скоро їм перерахують