USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинських військових ніким замінити на Сході

26 Травня 2014 11:58
Нині у війську відбувається ротація, однак проблема в тому, що чоловіків, які були призвані з Волині, на блокпостах поки що замінити немає ким.

Нині на Сході України перебуває три батальйони 51 окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського.

Нагадаємо, днями стало відомо, що у війську відбувається ротація, батальйон, який найбільше постраждав, повертають додому.

Однак, такої кількості військових, аби їх замінити в Збройних силах поки немає. Про це повідомив під час зустрічі з матерями волинських військовослужбовців головний спеціаліст з питань оборонної роботи апарату ОДА Віктор Шрамко сьогодні, 26 травня.

З його слів, на деяких блок-постах уже волинян замінили військовослужбовці з інших регіонів. Однак людей не вистачає. Тому поки що там залишаються кадрові офіцери, контрактники та добровольці, пояснює він.

Однак, жінки не вірять, що там лише добровольці. Вони не впевнені, що їх чоловіки, сини підписалися добровільно, припускають, що вони й самі не знають, що підписували.

Нагадаємо, сьогодні, 26 травня, волинянки прийшли до керівництва області, аби їх дітей та чоловіків повернули додому з війська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Донбас кличе Показати IP 26 Травня 2014 12:06
А куди ж вирушили волинські ПС та Самооборона??? Чи знов таки на Білорусь? Чому б Гузю та Данильчуку не очолити добровольців з рад та ОДА?
Андрій76 до Донбас кличе Показати IP 26 Травня 2014 12:27
Там же написано вище..,перерахованих вами"діячів і організації"нема ким замінити.А хто ж буде Мальованки в Рожищах"бомбити",чи маневицьких і ратнівських поліщуків терроризувати?..Ні-ні..,ви що? Вони в нас недоторкані..,як депутати...
sms Показати IP 26 Травня 2014 12:07
Нема ким замінити ? Загляньте в заклади громадського харчування після 10 год.!
Оля Показати IP 26 Травня 2014 12:07
Як нема ким?А тепер на передову синочки олігархів, всіх начальників,хай захищають своє награбоване.А ми не пустимо вже своїх діток на вірну загибель. Краще в тюрму.
Ігор Показати IP 26 Травня 2014 12:08
Ото концерт! Вся наша армія складається з 51 окремої механізованої бригади з Волоимира-Волинського. Як то немає ким замінити?
неля Показати IP 26 Травня 2014 12:08
неме ким замінити? а посади високопосадовців завжди е ким замінити? а там де вбивають нема? люди це ще не кінець ні виборам ні чому. Клично вже закликае майдан збирати" бо їхня команда вже хоче жити по-новому ! і порошенко готовий весь бізнес крім 5 каналу де будуть висвітлювати який він президент , продати. бо знае що президент живе кучеряво і не працюе
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 12:13
самі хай ідуть якщо нема ким замінити,
аліна Показати IP 26 Травня 2014 12:17
Ото да !!! ніким замінити!!!! Це що всІ ВІДКУПИЛИСЬ І П'ЮТЬ ГОРІЛКУ ПО БАРАХ! А ВОЛИНЯНИ НЕЗАМІННІ!!!!!!!!!! ЦИНІЗМ!!!!! ІДІТЬ САМІ - НІЧОГО СИДІТИ У ВІЙСЬКОМАТАХ І ШУРШАТИ КОПЮРАМИ!!! ВСЕ ЯК ЗАВДЖИ !!!! в країні війна - шукайте добре і буде ким занінити!!!!!
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 12:17
Треба це все взагалi закiнчувати з АТО
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 12:20
Туди ж Правий Сектор мав поїхати, вони ж заяву робили, мол помстяться і т.д.
800 Показати IP 26 Травня 2014 12:46
Військові комісари накосили бабла, поділились з ким треба, тому не має ким замінити.
Родюк Показати IP 26 Травня 2014 13:13
а де героїчні війська з криму що приїхали, там обісрались бо топаз не дав камандуЮ, квартири їм даємо і обживатися помагаємо. хай ще команда з корабля Луцьк приїде, сцикуни...
555555 Показати IP 26 Травня 2014 14:20
Хто дав наказ 51 бригаді вирушати на Схід? Який п*дарюга цей наказ видав?????????????
Дружина мобілізовано Показати IP 26 Травня 2014 14:34
Мобілізація проводилася з численними порушеннями. Слова нашого районного військового комісара про те, що підприємців не мобілізовували, бо їм потрібно "завершувати свою підприємницьку діяльність" викликає щонайменше обурення. Як це нема ким замінити??? Складається таке враження, що лише наші хлопці, без будь-яких засобів захисту, без чіткого командування, без належної підготовки (двічі (!!!) стріляли на полігоні - і вже готові) можуть якось вплинути на ситуацію. Кому вигідно розхитувати ситуацію??? Хто відповість за загибель хлопців???
маринка Показати IP 26 Травня 2014 14:51
а може пора на Київ?)
вік до маринка Показати IP 26 Травня 2014 15:02
Я думаю що вже пора бо толку не буде і тільки народ може зупинити це безумство євреїв і бабтиститів.які нищать наших дітей і чоловіків.
304 до вік Показати IP 26 Травня 2014 17:50
коментар було видалено
волинь Показати IP 26 Травня 2014 15:15
Шановний В.Шрамко для чого ти там сидиш? Навіщо позганяли під Явором у Львівський області декілька тисяч мобілізованих? А пошукати по барах і визвати у військомат на пробували?Здорові мужикі, нарощують трудові півні животи, але ж вони не служили бач! То вперед -вчиться!!!!!