USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Даішник у Луцьку не порушував правила, а економив бензин?

13 Травня 2014 16:15
Заява секретаря Луцької міської ради про порушення правил дорожнього руху автомобілем Державтоінспекції – не що інше, як задоволення особистих амбіцій, - вважає виконувач обов’язків начальника Управління ДАІ УМВС України у Волинській області майор міліції Андрій Бондарук.

Так, під час засідання круглого столу з представниками громадськості Андрій Бондарук прокоментував заяву Сергія Григоренка про те, що той став свідком порушення ПДР працівниками ДАІ.

Зі слів Андрія Бондарука, порушення не було, адже на перехресті, де кільцевий рух, вмикати сигнал повороту – необовов’язково.

Окрім того, аби зекономити бензин, водій їхав дещо «тихіше», адже при меншій швидкості автомобіль використовує менше пального.

Нагадаємо, сьогодні, 13 травня, повідомив секретар міськради Сергій Григоренко заявив про те, що автомобіль марки «Toyota», який належить волинським даішникам, їздив дорогами міста, ігоноруючи правила дорожнього руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 16:16
За такий коментар Бондарука потрібно гнати в шию з міліції. Знову почали прикривати .
вася Показати IP 13 Травня 2014 16:26
Це просто смішно .. Відмазка 5 річнорго хлопця ...
дідо до вася Показати IP 13 Травня 2014 16:58
Типова мєнтовська відмазка.Бондарука відправити на схід,воювати з фашистами.
Микола до дідо Показати IP 13 Травня 2014 17:01
коментар було видалено
Анонім до вася Показати IP 13 Травня 2014 21:35
Нормально! добре, що не сказав, що то взагалi не їхня машина.. або що її угнали та невiдомi на нiй чудили по мiсту
Церковна миша Показати IP 13 Травня 2014 16:33
Тепер буду знати, що на перехресті, де кільцевий рух, вмикати сигнал повороту – необовов’язково. Дякую п.Бондарук. Тепер буду економити бензин. Коли мене зупинять так і скажу. А який це пункт ПДР, щоб можна було посилатись у розмові з особливо недовірливими інспекторрами, чи тими які не визнають Ваш авторитет?
Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 16:33
Це повний ідіотизм, я сьогодні особисто бачила як він це робив біля медучилища.Невстигла сфоткати.Таке плести може людина несповна розуму.І ви ще хочете щось зінити у нашому дибільному суспільстві. Гнати цього чувака в три шиї,хай на базар іде бананами торгувати, а не прикривати своїх мудаків.Абсурд.
Родюк до Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 17:05
коментар було видалено
Гость Показати IP 13 Травня 2014 16:41
Ну,що можна сказати в такому випадку: "Стою на асфальті в лижі обутий, коль лижі не едуть иль я долбанутий"-це нам якрз і підходить.Супер цирк на дроті таке говорити
Осса Показати IP 13 Травня 2014 16:41
Григоренко, доведи свої заяви до кінця і ініціюй вигнання з посади цього тупого мєнта
Лучанка до Осса Показати IP 13 Травня 2014 17:06
мєнт і мусор різні речі. це просто непотріб у формі яке полює за нашими гаманцями.
Лучанка до Осса Показати IP 13 Травня 2014 17:28
Григір молодець! Продав взяту нечесно в м.Луцьку земельну ділянку і купив собі а/м "Хонда" і катається по-правилам. Шито-крито, точно як його шефиня Юля... Бідна, арендує палац під Києвом і розповідає який же поганий Порошенко-олігарх. Брехуни!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 14 Травня 2014 21:51
Оце точно) Григоренко такий самий мудак як і той Бондарук! Два телепня зчіпились) Білети на цирк уже в продажі?)
Колян Показати IP 13 Травня 2014 16:51
Давайте припинимо цей даїшний тупізм. В кого є видеофіксація порушень ПДР ДОЇШниками надавайте її Сергію Григоренку для більш ефективного впливу на тих дармоїдів.
Оксана до Колян Показати IP 13 Травня 2014 17:07
краще розвалити їх буду і їх на колінах по проспекту
Лу-чача-нин Показати IP 13 Травня 2014 17:08
Шановні автомобілісти, давайте з завтрашнього дня всі будемо економити бензин бо він такий став дорогий. Ми що гірше даішників, а коли ДАІ зупине, в нас буде конкретна причина - ЕКОНОМИМО БЕНЗИН-БЕРЕЖЕМО ЕКОЛОГІЮ!
дідо Показати IP 13 Травня 2014 17:13
Всіх даїшників відправити на пару місяців на АТО. Щоб кровю змили свої гріхи перед народом.
Малій до дідо Показати IP 13 Травня 2014 22:30
вони гівном завалять ворогів
Андрій,Ігор Показати IP 13 Травня 2014 17:17
Не треба критикувати коли в самих рило в пуху,недавно один місцевий підпрємець керував авто в стані алкогольного сп"яніння його спинили ДАІ приїхали представники правого сектору оточили машину і мали б посуті затримати порушника але тут підїхав джип ML з нього вийшов чоловік пообнімався з усіма всі сіли по машинах і розїхалиса,порушник був доречі на мазді3 трапилося це все на вул.шопена! І скажіть що після цієї ситуації мажна хотіти від ДАІВЦІВ навіщо скільки часу зними були представники громацькості,я так розумію для того аби вибороти собі право керувати автомобілем п"яними, нарівні з прокурорами міліцією та іншими представниками влади!
дідо до Андрій,Ігор Показати IP 13 Травня 2014 17:35
Номери машин та призвіще підприємця.
Родюк до дідо Показати IP 13 Травня 2014 22:33
начуйченко вадім, і шо ви йому зробите - він крутий!!!
знаючий Показати IP 13 Травня 2014 17:30
Було сказано Бондаруком А.І., що патрульний автомобіль продовжив рух після перехрестя з кільцевим рухом прямо, тобто в даному випадку не змінював напрямок свого руху, в зв’язку з чим, йому не порібно було вмикати покажчик повороту.
Церковна миша Показати IP 13 Травня 2014 18:25
Мови про "після перехрестя" не було. "Кільце" є головною дорогою і перед ним завжди стоїть знак-трикутник "уступити дорогу". Тобто Ви по-любому або виконуєте маневр "виїзд з другорядної на головну" або повертаєте на дорогу праворуч. В любому випадку Ви виконуєте маневр, про який повинні передчасно повідомити за допомогою світлових приладів.
оля до Церковна миша Показати IP 13 Травня 2014 22:26
"Кільце" є головною дорогою і перед ним завжди стоїть знак-трикутник "уступити дорогу".........ви на волині,шановна!!!!!а попробуйте в*їхати у вл.волинський зі сторони верби-тут і побачите чи завжди
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 22:49
А григоренко вже всі питання вирішив, як секретар, що причепився до доішніків?
Церковна миша Показати IP 13 Травня 2014 22:58
Якщо Ви бачили проблему, то чому не звернулись з відповідним зверненням до своїх дорожників чи адміністрації для вирішення? Що Ви зробили для вирішення проблеми? Чи й досі перебуваєте у країні мрій, де влада бачить все і "почує кожного"? Легше звинувачувати когось у бездіяльності ніж зізнатись у своєму ледарстві. Якщо від Вас ніяких звернень не було - значить конкретно Вас усе влаштовує і непотрібно у цій ситуації жалітись на когось.
Церковна миша Показати IP 13 Травня 2014 22:59
Перепрошую. Мій попередній пост був до Олі.
ВВ Показати IP 13 Травня 2014 23:19
Не має чим зайнятися? Купуйте квиток і до Словянська. Ні, треба тут "умнічать" і показувати з себе законослухняного громадянина. Завтра, піймають за кермом з грубим порушенням і сам пропонуватиме "взяточку", вже тошнить на це дивитися.
Фанат Показати IP 14 Травня 2014 07:22
Ввечорі бачив це авто біля Слона...Поворот ввімкнув, але ямки обїжджав по зустрічній смузі, що ЗАБОРОНЕНО правилами дорожнього руху....
123 Показати IP 14 Травня 2014 09:07
Ви за здачу екзамена на водійське посвідчення скільки платили? 500? чи зараз дорожче?
МЄНТ Показати IP 14 Травня 2014 10:18
коментар було видалено
ПРАВНИК Показати IP 14 Травня 2014 12:55
ТАКИЙ Чиновник, який займає немалий ЧИН і не знає, що при повільній їзді мотор автомобіля витрачає "трішки" більше "ДЕШЕВОГО" пального ??? :)
о Показати IP 14 Травня 2014 13:56
диб*лко це пріус від до 40 на електриці їде
справедливість Показати IP 14 Травня 2014 16:14
Ото знайшов за шо вцепитися краще щось знайшов інше
Вадим Показати IP 14 Травня 2014 17:23
"вмикати сигнал повороту – необовов’язково." - ЛЮТІЙ ВІН, а з що ж штрафують тоді сволоти???
САША Показати IP 14 Травня 2014 17:30
Андрій Бондарук - ***Д!!! ЙОМУ ПОРА ДО ПСИХІАТРА І ВЧИТИ ПДР!!!!
ввв Показати IP 30 Червня 2014 08:36
Українці !!! Будьмо вже нарешті дружні , співчутливі і переживаймо один за одного!!!!! У нас в усіх одна біда- війна. КОЛИ МИ ВЖЕ БУДЕМО РОЗуМНІ і ВСІ ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ДЕРЖАВИ. НАМ І НАШИМ ДІТяМ ТУТ ЖИТИ . ОБ 'ЄДНУЙМОСЯ І ПРАЦЮЙМО НА БЛАГО ДЕРЖАВИ І ЇЇ ЗАХИСТ. СПАСИ І СОХРАНИ БОЖЕ НАШИХ ХЛОПЦІВ, МУЖЧИН- ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ УКРАЇНИ . Один в полі не воїн. Матеріально і морально один одного підтримуймо . Хто як може захищаймо і допомагаймо і армії і тих, що поруч потребують допомоги. Схаменіться люди. Мудрості всім нам. Боже спаси Україну і її людей.